2019 се завръщаме с второто издание на Довото Трофи.
Засега сме се спрели на 28-30 юни. Три дни трофи трасета.
Състезанието ще се проведе в три класа - Стандартен, Модифициран и Прототип.
Стандартен ще е подобно на 2017, а за другите два класа ще заложим на по-къси трасета с по-голяма сложност.
Записани участници
клас Прототип
301. Никола Кузманов / Николай Божанов; Сузуки Джимни; Офроуд клуб 4х4 Павликени
302. Светослав Камишев / Ангел Марков; Дефендър; Екстрийм 4х4 Сандански
303. Darko Tadić – Boske / Nesha Rakic; Jeep Wrangler; Serbia Offroad Team
304. Пламен Исаев / кирил киров; Вранглер Прототип; Горна Оряховица / Стара Загора
305. Любен Динев / Христо Георгиев ; Тойота Прото; Стара Загора - Смолян Тийм
306. Боян Попов / Живко Бакалов; Opel Frontera; Офроуд Клуб Средногорие
клас Модифициран
201. Калин Митров / Владимир Велков; Jeep Cherokee; Своге 4х4
202. Любомир Сапунджиев / Георги Юлев; Suzuki Samurai; Offroad Sandanski
203. Радослав Георгиев / Бето Исмаил; Сузуки Витара; Варна
204. Драго Янев / Ангел Клинков; Мерцедес Г, Drago Car, Варна
205. Боян Христов/Иван Христов-сузуки витара;offroad 4x4 sevlievo
клас Стандартен (разделението ще се прави на техничесния преглед)
101. Любо Александров / Анатоли Александров; Jeep Cherokee xj 4.0; Червен бряг
102. Ц.Дочев / К .Иванов; ГАЗ 69; гр.Троян
103. Ивайло Анев / Кирил Анев; Роки; Елин Пелин
104. Георги Малчев / Кирил Пърпаров; Оффроуд Сандански
105. Янко Кузмов / Васил Гюров; Сузуки Витара; Оффроуд Сандански
106. Николай Ефтимов / Ивайло Ангелов; Нисан Терано; АСК Боляри 4х4
107. Михаил Банков / Владимир Христов; Jeep Cherokee ; София
108. Венелин Георгиев / Димитър Борисов ; Нисан Патрол; Veni Motosport; Априлово
109 Ангел Кушлев / Георги Балабанов ; Сузуки Витара ; ASI Pro Team; Смолян
110. Николай Асов /... ; Уаз Хънтър; Лозен
111. Първан Първанов/Добрин Чешмичков; Нисан Патрол; Велико Търново
112. Стефан Стефанов; Mobilgaz ; Стара Загора
Засега сме се спрели на 28-30 юни. Три дни трофи трасета.
Състезанието ще се проведе в три класа - Стандартен, Модифициран и Прототип.
Стандартен ще е подобно на 2017, а за другите два класа ще заложим на по-къси трасета с по-голяма сложност.
Записани участници
клас Прототип
301. Никола Кузманов / Николай Божанов; Сузуки Джимни; Офроуд клуб 4х4 Павликени
302. Светослав Камишев / Ангел Марков; Дефендър; Екстрийм 4х4 Сандански
303. Darko Tadić – Boske / Nesha Rakic; Jeep Wrangler; Serbia Offroad Team
304. Пламен Исаев / кирил киров; Вранглер Прототип; Горна Оряховица / Стара Загора
305. Любен Динев / Христо Георгиев ; Тойота Прото; Стара Загора - Смолян Тийм
306. Боян Попов / Живко Бакалов; Opel Frontera; Офроуд Клуб Средногорие
клас Модифициран
201. Калин Митров / Владимир Велков; Jeep Cherokee; Своге 4х4
202. Любомир Сапунджиев / Георги Юлев; Suzuki Samurai; Offroad Sandanski
203. Радослав Георгиев / Бето Исмаил; Сузуки Витара; Варна
204. Драго Янев / Ангел Клинков; Мерцедес Г, Drago Car, Варна
205. Боян Христов/Иван Христов-сузуки витара;offroad 4x4 sevlievo
клас Стандартен (разделението ще се прави на техничесния преглед)
101. Любо Александров / Анатоли Александров; Jeep Cherokee xj 4.0; Червен бряг
102. Ц.Дочев / К .Иванов; ГАЗ 69; гр.Троян
103. Ивайло Анев / Кирил Анев; Роки; Елин Пелин
104. Георги Малчев / Кирил Пърпаров; Оффроуд Сандански
105. Янко Кузмов / Васил Гюров; Сузуки Витара; Оффроуд Сандански
106. Николай Ефтимов / Ивайло Ангелов; Нисан Терано; АСК Боляри 4х4
107. Михаил Банков / Владимир Христов; Jeep Cherokee ; София
108. Венелин Георгиев / Димитър Борисов ; Нисан Патрол; Veni Motosport; Априлово
109 Ангел Кушлев / Георги Балабанов ; Сузуки Витара ; ASI Pro Team; Смолян
110. Николай Асов /... ; Уаз Хънтър; Лозен
111. Първан Първанов/Добрин Чешмичков; Нисан Патрол; Велико Търново
112. Стефан Стефанов; Mobilgaz ; Стара Загора
Коментар