Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с токовете на уаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с токовете на уаз

    Колеги имам страннен проблем на някой ако му се е случвало да сподели първо фаровете ми се бъзикат като колата работи на място светят като я карма понякога няма проблем понякога почват да мигат изклучвам ги за 1 минутка и след това 2-3 -4 -4 минути работят без проблем след това пак почват да примигват спират пускат се сами .. а на габарити няма проблеми наскоро ми изчезнаха мигачите и светлините озад само стоповете ми работят
    проверих всичко за лабави връзки няма всичко е стегнато пръсках с контактен спрей някой да помага ;д

  • #2
    От: Проблем с токовете на уаз

    Ключа за фаровете често го прави тоя номер.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с токовете на уаз

      и мен съмненията са ми в него че понякога като го размърдам се оправви а проблем ли е да се направи с друго копче или трябва да е същия

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с токовете на уаз

        Има едно бяло копче точно под ключа за фаровете. Не се вижда, защото е сложено точно отдолу-надолу на ръба на таблото. То дава най-често този проблем. Не помня как му викаха. Поне на 452 беше така. За 469 не съм сигурен.
        “Не приемай живота твърде сериозно. Никой не е излязъл жив от него.”

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с токовете на уаз

          Точно това бяло копче под волана може да се окаже една от евентуалните причини. Нарича се бииметална пластина. Търси втора употреба ако се окаже това,новите са менте.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с токовете на уаз

            как да разбера дали е от него

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с токовете на уаз

              Като го натиснеш бялото копче,дойдат ли фаровете там е проблема. Ако пак ги няма: ключ,кабели по системата....

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с токовете на уаз

                благодаря колега

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с токовете на уаз

                  На копчето има 2 кабела от двете страни ако махна копчето и ги направя на мост кабелите или не е добре така

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с токовете на уаз

                    Първоначално публикуван от rockky95 Преглед на мнение
                    На копчето има 2 кабела от двете страни ако махна копчето и ги направя на мост кабелите или не е добре така
                    Това е предпазител , бушон ...ще направиш глупост ако го махнеш.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X