Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

    Здравейте! Търся приоритетно Grand Cherokee WK SRT8, като съм склонен и на някой перфектен 5.7 HEMI екземпляр.

    Държа на добро състояние и гарантиран произход с ясен статус на автомобила към момента на покупката и отвъд нея!
    Да се чете - запорирани и/или обявени за издирване МПС-та предмет на застрахователни измами не представляват интерес по никакъв начин!
    Ако някой се гласи да продава или има познат, който да/ще продава, моля да ми пише!

    За протокола - София, 0889165928.

  • #2
    От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

    Колите са много различни.Редно е да прочетеш преди да купуваш.После ще е късно.За читаво потърси във форума колегата КИНЕКС.Гледам от 2011 имаш регистрация трябва да знаеш как.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

      Първоначално публикуван от traktor2.8td Преглед на мнение
      Здравейте! Търся приоритетно Grand Cherokee WK SRT8, като съм склонен и на някой перфектен 5.7 HEMI екземпляр.

      Държа на добро състояние и гарантиран произход с ясен статус на автомобила към момента на покупката и отвъд нея!
      Да се чете - запорирани и/или обявени за издирване МПС-та предмет на застрахователни измами не представляват интерес по никакъв начин!
      Ако някой се гласи да продава или има познат, който да/ще продава, моля да ми пише!

      За протокола - София, 0889165928.
      Да. точно...Кинекса продава такива наточени мусколести Грандо-ве...Звънни му направо и си говорете...
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

        Колега, много моля... съвсем наясно съм колко са различни колите! Прочел съм, покарал съм и съм съвсем наясно. Просто си търся прилично бърза и практична ежедневна кола с потенциал за тунинг (пожелателно, но не задължително), тъй като приключих успешно текущия си проект и ми е скучно. С тунинг се занимавам от 8 години, 6 от който с V8 двигатели на друга марка. Кристално наясно съм кое-как, с колко пари, колко време и майсторлък струва, таа... наистина няма нужда, повярвай ми!
        Темата на КИНЕКС я знам, дори SRT-то ми го предлага за продажба последният му собственик. Имам разни въпроси като какви са тия "карбонови" спирачки и как се вадят 502 атмосферни коня на колела, ама ще си ги запазя тия питанки да ги задам лично на този, който го е правил, че много неудобни въпроси ще се съберат и ще е грозно... Както и да е, по темата, ако може!

        https://www.offroad-bulgaria.com/att...8&d=1511697367

        https://www.offroad-bulgaria.com/att...9&d=1513535351

        Коментар


        • #5
          От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

          Първоначално публикуван от traktor2.8td Преглед на мнение
          Колега, много моля... съвсем наясно съм колко са различни колите! Прочел съм, покарал съм и съм съвсем наясно. Просто си търся прилично бърза и практична ежедневна кола с потенциал за тунинг (пожелателно, но не задължително), тъй като приключих успешно текущия си проект и ми е скучно. С тунинг се занимавам от 8 години, 6 от който с V8 двигатели на друга марка. Кристално наясно съм кое-как, с колко пари, колко време и майсторлък струва, таа... наистина няма нужда, повярвай ми!
          Темата на КИНЕКС я знам, дори SRT-то ми го предлага за продажба последният му собственик. Имам разни въпроси като какви са тия "карбонови" спирачки и как се вадят 502 атмосферни коня на колела, ама ще си ги запазя тия питанки да ги задам лично на този, който го е правил, че много неудобни въпроси ще се съберат и ще е грозно... Както и да е, по темата, ако може!

          https://www.offroad-bulgaria.com/att...8&d=1511697367

          https://www.offroad-bulgaria.com/att...9&d=1513535351
          Това са си ваши работи недоизговорени, ок..За сведение, тук колега продава на добра цена много гледан 5.7 HEMI..Ето кой е:

          https://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=52781

          Успех...
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Това са си ваши работи недоизговорени, ок..
            Постът ми бе насочен към колегата преди теб, но... Хм.., не точно. Тази снимка:

            https://www.offroad-bulgaria.com/att...9&d=1513535351

            е от тази тема, ако случайно не бъркам:

            https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=223644

            ...тема в която се продава "12-секунден" джип за 50к, с т. нар. "карбонови" спирачки, тайванско окачване BC Racing за има няма 1.5-2к (като цяло биват за парите си, но да не казвам за каква сума ми се споделя, че е...). И със снадка на охлаждането, хваната със СВИНСКИ ОПАШКИ, м@мка му! Нищо с никого не съм недоизговорил, просто бях насочен да потърся темата на KINEX и бях потресен! Явно моите разбирания за качествен тунинг са леко криви, а някои хора не познават парите ми се струва... Та с препоръките си имам едно на ум... по принцип!

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            За сведение, тук колега продава на добра цена много гледан 5.7 HEMI..Ето кой е:

            https://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=52781

            Успех...
            Ще се свържа с него, благодаря!

            Коментар


            • #7
              От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

              Десен волан става ли, ако да, мога да потърся?
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                Първоначално публикуван от traktor2.8td Преглед на мнение
                Имам разни въпроси като какви са тия "карбонови" спирачки и как се вадят 502 атмосферни коня на колела, ама ще си ги запазя тия питанки да ги задам лично на този, който го е правил, че много неудобни въпроси ще се съберат и ще е грозно...
                Аз съм го правил.
                Дисковете са с високо съдържание на въглерод. Най-скъпите на пазара. Според всички класификации на производители това са карбонови дискове.
                100% карбонови дискове, от две части, за SRT8 не се произвеждат. Когато правих спирачките, случайно или не, според StopTech, няма причина да се произвеждат.
                Накладките са керамични на StopTech. Също не са 100% керамика(такива няма).
                Апаратите са заводските Brembo четири бутала отпред, две отзад. Според StopTech с тези апарати и метални маркучи колата ще спира точно толкова колкото с техните апарати 6 отпред и 4 отзад с гумени маркучи. Само че аз така и не намерих време да сложа метални маркучи. Въпреки това колата спира на гръм. След петия километър. Спирачките работят на 200 градуса. Спирачната течност кипи на 328

                Как се повишават конете с 18% трябва да питаш Demon Performance. Те писаха МАР-а. Макар че като ти гледам амбициите май трябва да питаш за 300%

                Коментар


                • #9
                  От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                  Първоначално публикуван от traktor2.8td Преглед на мнение

                  ...тема в която се продава "12-секунден" джип за 50к, с т. нар. "карбонови" спирачки, тайванско окачване BC Racing за има няма 1.5-2к (като цяло биват за парите си, но да не казвам за каква сума ми се споделя, че е...). И със снадка на охлаждането, хваната със СВИНСКИ ОПАШКИ, м@мка му! Нищо с никого не съм недоизговорил, просто бях насочен да потърся темата на KINEX и бях потресен! Явно моите разбирания за качествен тунинг са леко криви, а някои хора не познават парите ми се струва... Та с препоръките си имам едно на ум... по принцип!
                  Ще се свържа с него, благодаря!
                  BC Racing e английско окачване. Не ме интересува в Тайван Китай или на Марс се произвежда. Интересува ме само че е най-доброто на пазара. Много по-добро от американското K Sport и такова съм пробвал. Купи си железата за 2000лв и ела да ти дам оферта за монтаж, или си го монтирай сам. Влизам в бас че като цифра под черта, моята оферта ще е по-добра.
                  Маркучът на охлаждането няма снадка. Заводския маркуч на охлаждането има снадка. Този няма. Синьото което те кара да си далече от качествения тунинг е просто държач. Заводския държач постояно се откопчава. За това маркучът е фиксиран със СВИНСКИ ОПАШКИ много по-здраво и надеждно от заводския.
                  Работната температура на двигателя е 85 градуса. Не ме питай как се постига но КПД-то е много по-високо.
                  В момента колата е с 200 и няколко килограма по-тежка, с много по-големи гуми и прави ниска 13-ка.
                  Така беше на ниска 12-ка









                  За познаването на парите - огледай се от балона, ако някой предлага шампанско на по-ниска цена, си вземи от там.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                    BC Racing било най-доброто на пазара... личи си, че не си се интересувал особено от окачвания ама ХИЧ.

                    Не знам защо изобщо се говори за тунинг по този джип. Няма абсолютно нищо направено, което реално да увеличи мощността с нещо повече от 10 коня от заводските 350 на гуми. Ако искаш мога да ти платя дино стенд, за ти докажа какви глупости си написал. Също така ниска 12-ка може да е само в бляновете ти. По случайност разполагам с автомобил, който е точно ниска 13ка в момента, само че реално измерен с рейслоджик, а не с ръчен хронометър на око. Ако си толкова убеден в това, което казваш може и него да го проверим много бързо.

                    Работната температура се постига с директна замяна на термостат, който се предлага за хеми двигатели, на цена между 30 и 50 долара, така че и това не е самолетна технология.

                    Ако има още някакви фантазии съм на среща да ги изпаря.

                    По темата, ако не си заглеждал един интересен варненски джип SRT го има на обява в най-популярния сайт за продажби на автомобили (май е забранено да пускам линк).

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    BC Racing e английско окачване. Не ме интересува в Тайван Китай или на Марс се произвежда. Интересува ме само че е най-доброто на пазара. Много по-добро от американското K Sport и такова съм пробвал. Купи си железата за 2000лв и ела да ти дам оферта за монтаж, или си го монтирай сам. Влизам в бас че като цифра под черта, моята оферта ще е по-добра.
                    Маркучът на охлаждането няма снадка. Заводския маркуч на охлаждането има снадка. Този няма. Синьото което те кара да си далече от качествения тунинг е просто държач. Заводския държач постояно се откопчава. За това маркучът е фиксиран със СВИНСКИ ОПАШКИ много по-здраво и надеждно от заводския.
                    Работната температура на двигателя е 85 градуса. Не ме питай как се постига но КПД-то е много по-високо.
                    В момента колата е с 200 и няколко килограма по-тежка, с много по-големи гуми и прави ниска 13-ка.
                    Така беше на ниска 12-ка









                    За познаването на парите - огледай се от балона, ако някой предлага шампанско на по-ниска цена, си вземи от там.
                    Последно редактирано от nosferatu666; 25-10-18, 10:59.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                      Първоначално публикуван от nosferatu666 Преглед на мнение
                      BC Racing било най-доброто на пазара... личи си, че не си се интересувал особено от окачвания ама ХИЧ.

                      Интересувал съм се от окачване. Даже доста. С това си вадя хляба от 10 години. Предните 10 беше хоби.
                      За WKSRT8 има два вида окачване, освен заводското което става да ходиш на риба. BC Racing и K Sport. И двете съм ги пробвал. Щом мислиш че има трето което става, няма лошо да го споделиш. Може някой да иска да го пробва. Аз приключих с пробите. Колата вече не е моя.


                      Първоначално публикуван от nosferatu666 Преглед на мнение
                      Не знам защо изобщо се говори за тунинг по този джип. Няма абсолютно нищо направено, което реално да увеличи мощността с нещо повече от 10 коня от заводските 350 на гуми. Ако искаш мога да ти платя дино стенд, за ти докажа какви глупости си написал. Също така ниска 12-ка може да е само в бляновете ти. По случайност разполагам с автомобил, който е точно ниска 13ка в момента, само че реално измерен с рейслоджик, а не с ръчен хронометър на око. Ако си толкова убеден в това, което казваш може и него да го проверим много бързо.

                      Ако проблемът ти е че точно това SRT прави 12, нищо не можеш да ми платиш. Нямам нито време, нито желание, да доказвам. Пак повтарям, колата вече не е моя. По тежка е с 200 и няколко килограма, гумите са с два инча по-големи и има газова уредба. От racer стана daily driver. В момента е бавна. Всякак сме я мерили. На газ прави висока 13-ка. Бележките са в собственика.

                      Сега ако проблемът ти е че, заводско WKSRT8, не може да направи 12-ка, влизаш в dragtimes.ru и виждаш поне пет с висока 11-ка.







                      Първоначално публикуван от nosferatu666 Преглед на мнение
                      Работната температура се постига с директна замяна на термостат, който се предлага за хеми двигатели, на цена между 30 и 50 долара, така че и това не е самолетна технология.
                      Само с термостат, освен да я прегрееш, нищо повече няма да постигнеш. Термостата си отваря по-рано - студ в радиатора няма.



                      Първоначално публикуван от nosferatu666 Преглед на мнение
                      Ако има още някакви фантазии съм на среща да ги изпаря.
                      Ти кой беше, че не мога да се сетя.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                        Аз съм един с малко по-добре направена кола от тази (само че без газовата уредба), който има реална представа от времена, марки и цени на тунинг частите. Успех на колегата с търсенето, а на теб с тунинга

                        Коментар


                        • #13
                          От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                          Първоначално публикуван от nosferatu666 Преглед на мнение
                          Аз съм един с малко по-добре направена кола от тази (само че без газовата уредба), който има реална представа от времена, марки и цени на тунинг частите. Успех на колегата с търсенето, а на теб с тунинга
                          Да си жив и здрав.
                          Твоята кола не е SRT8.
                          Ниска 13-ка правят Икарус-ите.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                            Ако мислиш, че имаш по-бърза може да си драснеш телефона да видим кой е с Икарус и кой със Сетра Оставям това тук:
                            [FONT=Helvetica][url=[/FONT]]
                            Последно редактирано от nosferatu666; 25-10-18, 16:47.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Grand Cherokee WK SRT8 или HEMI 5.7

                              Първоначално публикуван от nosferatu666 Преглед на мнение
                              Ако мислиш, че имаш по-бърза може да си драснеш телефона да видим кой е с Икарус и кой със Сетра
                              0878 729 629

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X