Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за онлайн магазин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за онлайн магазин

    Привет, колеги!
    Предстои ми смяна на задни дискове, накладки и челюсти на Чероки 2003, 2.8, 150НР.
    Спряла съм се на един онлайн магазин – chastite.bg (chastite.com). Някой пазарувал ли е оттам, оригинални ли им са марките Brembo, Ferodo, TRW, Valeo? Нещо напоследък ВестАуто и Скорпион 13 не ми вдъхват доверие. Изключвам и БалканСтар. Благодаря за мненията предварително.
    EDIT: Години наред пазарувам от ebay UK, но сега джипа е в сервиза и нямам 2 седмици за доставката.
    Последно редактирано от anniepomakova; 20-10-18, 10:40.

  • #2
    От: Питане за онлайн магазин

    Здрасти, избери си някой не толкова анонимен магазин. Естествено, това е лично мое мнение, но "магазини" представени само с телефонни номера, заобикалям отдалече. Накратко казано, това са прекупвачи, които печелят от получаваната търговска отстъпка. За нашите тамагочита,, за съжаление, цените са "баровски". Успех в търсенето.

    П.П. Има форумен "доставчик" на такива части, защо не провериш при него? Виж в търговските партньори... ако искаш.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Питане за онлайн магазин

      Не мисля че този сайт или подобните на тях ще имат това което търсиш в наличност. Пак от ибей ще ти го доставят и пак за две седмици. Обади им се и питай за наличност и срок на доставка и ще останеш изненадана.

      autopower, autokelly и euro07 имат наличности на момента. Може и други да има но тези съм открил аз. Първия няма всичко което излиза като варианти но все нещо има. Трябва да ги питаш по чата преди да поръчваш.

      Коментар


      • #4
        От: Питане за онлайн магазин

        Когато бях на твоето положение, познат ми даде код за отстъпка в ТЕХ-...(нещо си, да не правя реклама) и цената на частите-АТЕ беше в границите на разумното, според мен. Както са писали над мен провери първо във физическите магазини (вземаш нещата на момента) и с цените в тези он-лайн и преценявай.
        Поздрави!!!

        Коментар


        • #5
          От: Питане за онлайн магазин

          Първоначално публикуван от anniepomakova Преглед на мнение
          ... EDIT: Години наред пазарувам от ebay UK, но сега джипа е в сервиза и нямам 2 седмици за доставката.
          Чак пък накладки и дискове от ebay? Потърси колегата и най-вероятно няма да чакаш доставка.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: Питане за онлайн магазин

            Благодаря ви за бързата реакция. Свързах се с niki p. Човекът имаше наличните части и реагира моментално. Купих ги, монтирах ги и съм благодарна за съдействието. Като ги изтествам, ще дам отново коментар.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X