Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некоректна практика на Енерго Про, Изипей и Български Пощи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Некоректна практика на Енерго Про, Изипей и Български Пощи.

    Проблемът с плащания на сметки през посредниците е, че губят връзка за задни дати. Скоро едни младежи платиха доста пари за повторна разписка за отдавна платена сретка за парно. Така че, пазете си разписките!
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Некоректна практика на Енерго Про, Изипей и Български Пощи.

      Че то когато е електронно плащането - архивът е от момента, в който съм почнал работа с посредник - как ще го загубят?!!
      Друг е въпросът когато съм сменил банковата си сметка и съм правил плащането директно от нея - тогава възстановяването на данните е сложно...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Некоректна практика на Енерго Про, Изипей и Български Пощи.

        Моя позната брокер на недвижими имоти ми разправя, че за апартамент оставен при тях за продажба ежемесечно сметката за ел. енергия е около 1-2 лв. и тя /брокерката/ ежемесечно ги плащала, а собственичката и ги пращала периодично. Но брокерката, за да не се занимава и предложила да използва ДСК директ. Оказало се, че сметката й станала 4-5 лв/месец. Като се върнала собственичката и разбрала за завишените сметки вдигнала голяма врява на Енерго про. Те свалили електромера, като сложили друг, проверили го, установили, че вярно отчита и й начислили някаква такса за това. Освен това тя не е присъствала и не е видяла при демонтажа показанията му.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X