Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Commander 2006 3.7L - монтаж на дюЗи газов инжекцион.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Commander 2006 3.7L - монтаж на дюЗи газов инжекцион.

    Здравейте, започвам процес по монтаж на Газов инжекцион на Commander 2006г 3.7L. Затруднявам се с преценката къде да разпробия отвори за газовите дюзи. Всмукателните колектори ми изглеждат прекалено тънки. Моля за съвет.

    Поздрави

  • #2
    От: Jeep Commander 2006 3.7L - монтаж на дюЗи газов инжекцион.

    На този мотор само че монтиран на Liberty KJ пробивах главата, до бензиновите инжектори и се получи много добре. Вече 120 000 имам минати с тая инсталация. Най вероятно ще мога да ти помогна и с друга информация така че питай смело.

    Каква газова слагаш, на кой производител? Моята е Фобос с изпарител Magic и дюзи Hana, но Фобоса не поддържа добре Hana и е наложи да се изключи едно предупреждение за грешка на газовия компютър. Бих пробвал с Баракуда ако го правя наново сега но предвид че при мен работи стабилно не съм се знаимавал да сменям дюзите.

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Commander 2006 3.7L - монтаж на дюЗи газов инжекцион.

      Баракуда са качествени, по лиценз на Кейхин.
      Има преходници, преходника се пъха на мястото на бензиновия инжектор, и в него се пъхат бензиновия и газовия. Ако има място, разбира се!
      Най ме е страх от хора без мечти...

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Commander 2006 3.7L - монтаж на дюЗи газов инжекцион.

        Да това с преходниците е яко но за тази кола аз не намерих нещо дето да става.

        Иначе те и Hana са Кейхин, тоест това е същия инжектор но произведен от трети фирми.

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Commander 2006 3.7L - монтаж на дюЗи газов инжекцион.

          Благодаря за отговорите. Смятам, че с преходници и разни доработки ще се получи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X