Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса за Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Няколко въпроса за Терано 2

    Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
    Взимай ново 2DIN с навигация и не се занимавай с глупости.
    Предложи нещо, не съм се замислял за това [emoji848]

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #32
      От: Няколко въпроса за Терано 2

      https://www.offroad-bulgaria.com/sho...68#post3391668

      Разгледай темата. Аз съм доволен от това на линка. За 200 лв с ДДС-то е супер. Вади много приличен звук с дълбок бас, дори и с фабричните говорители. И гледай да е с Андроид ,а не с Windows CE.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #33
        От: Няколко въпроса за Терано 2

        Тоз кютук няма ли опастност да нацепи пластмасите от тежестта си при вибрациите.Както знаем те са е доста крехки.
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • #34
          От: Няколко въпроса за Терано 2

          За сега нищо не е нацепено. Моето е тънко около 7 см и е на половина по-леко от оригиналното радио.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #35
            От: Няколко въпроса за Терано 2

            Тоз кютук вътре е празен и е лек, а и не се хваща за пластмасите, а за металното шаси зад пластмасите и с нищо не ги товари.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Няколко въпроса за Терано 2

              Въпросче, от къде може да идва едно много дразнещо жужене зад километража и как се лекува? Стария вариянт е без дигитални циферблати. Някъде май беше разисквано преди.... че скоро ще го отварям вече...
              Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
              X-trail 2.2 Di 2003
              Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

              Коментар


              • #37
                От: Няколко въпроса за Терано 2

                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...68#post3391668

                Разгледай темата. Аз съм доволен от това на линка. За 200 лв с ДДС-то е супер. Вади много приличен звук с дълбок бас, дори и с фабричните говорители. И гледай да е с Андроид ,а не с Windows CE.
                Изчетох тямата и зарибих много [emoji16] Може ли снимка на финала как се е получило? Ще мога ли да подкарам управлението от волана (поне за усилване и намаляване)?

                Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • #38
                  От: Няколко въпроса за Терано 2

                  Можех да го подкараш за всичко, поне на моето. От него идват 3 жици, моето 2-din има съответните 3 входа, към които се връзват. После си обучаваш мултимедията кой бутон за какво е и готово.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Няколко въпроса за Терано 2

                    Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
                    Въпросче, от къде може да идва едно много дразнещо жужене зад километража и как се лекува? Стария вариянт е без дигитални циферблати. Някъде май беше разисквано преди.... че скоро ще го отварям вече...
                    Жило. Ще гужи, ще жужи (понякога може и с години, при мен 4-5 години), пък накрая ще спре да жужи и ще отнямаш километраж и скоростомер, при което жилото може и да изглежда здраво дори. При мен беше така. Смених и забравих - нито шумове, нито клатене на стрелката и перфектно работещ скоростомер.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Няколко въпроса за Терано 2

                      Смени жилото? От къде купи ново?
                      Някъде беше писал, ама на знам коя тема..... Задния кардан където влиза в скоростната кутия при мен има лек луфт, тоест с ръка мога съвсем леко да го размърдам. Не става въпрос за карето а зад него. Нищо не тече, няма различими шумове. Има ли смисъл да се бара и какво има там?
                      Последно редактирано от afgany; 22-01-19, 11:01.
                      Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                      X-trail 2.2 Di 2003
                      Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                      Коментар


                      • #41
                        От: Няколко въпроса за Терано 2

                        Ако сложа ново радио виждам два проблема - аварийните и чейнджъра. Да кажем ще се прежаля да сложа бутон за аварийките, но има ли как да си използвам чейнджъра?

                        Моето радио си баца, но дисплея съвсем се е предал.

                        Като се замисля няма ли и НАТС да почне да се цупи?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Няколко въпроса за Терано 2

                          Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
                          Смени жилото? От къде купи ново?
                          намалениавточасти.цом
                          25050-0F010 му е номера мисля. Има го налично оригинално. Или от Patrol fen с поръчка - цената най-вероятно ще е доста по-добра.

                          Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
                          Някъде беше писал, ама на знам коя тема..... Задния кардан където влиза в скоростната кутия при мен има лек луфт, тоест с ръка мога съвсем леко да го размърдам. Не става въпрос за карето а зад него. Нищо не тече, няма различими шумове. Има ли смисъл да се бара и какво има там?
                          Нищо не можеш да направиш. И "новото" ми терано има лек луфт там. Шлиците се износват, незнам дали тия на кардана или тия на скоростите, но по-скоро и двете. Ако нямаш вибрации няма какво да го мислиш.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Няколко въпроса за Терано 2

                            Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                            Ако сложа ново радио виждам два проблема - аварийните и чейнджъра. Да кажем ще се прежаля да сложа бутон за аварийките, но има ли как да си използвам чейнджъра?
                            Една флашка побира няколкостотин пъти повече от всичките дискове в чейнждъра. За какво ти е да го ползваш? Или обратно - ако искаш чеинджър, за какво ти е да сменяш оригиналното радио? Дисплея може и да подлежи на ремонт.

                            NATS-а не мисля че ще се сърди. Да, свързани са, но мисля че това важи ако тръгнеш да го махаш при неспряна аларма или заключени врати. Имаш и ключ и дистанционно - като отключиш с дистанционното и дадеш един път контакт с ключа, би трябвало NATS-а да се усети че не става въпрос за кражба.

                            Пък и нищо не рискуваш - извади го, дръпни му буксите и пробвай какво ще стане. Ако стане нещо извънредно, връщаш го и готово. Но не мисля че ще се стигне до там.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Няколко въпроса за Терано 2

                              Дайте някоя снимка на вече сложена мултимедия, както и идеи за място на аварийките. Решено е, ще слагам медия, но да не откривам топлата вода [emoji16]

                              Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

                              Коментар


                              • #45
                                От: Няколко въпроса за Терано 2

                                Първоначално публикуван от EXPLOSIVE Преглед на мнение
                                ...както и идеи за място на аварийките...
                                Бутон за аварийки от дърт Nissan пасва на отворите под таблото с уредите и си изглежда съвсем заводски.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25290-01G00-HAZARD-SWITCH-LE04-09002-2A-FOR-NISSAN-VANETTE-1992.jpg_640x640.jpg
Прегледи:1
Размер:47.9 КБ
ID:5806970

                                ... ама ги продават с цената на златото. Тук може по моргите от дърто терано 1 да се търси. Последните са с друг бутон, обаче - трябва от най-дъртите, май с тъмно синьо-сив салон. Или от патрол 160/260.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X