Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бръснач за начинаещ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бръснач за начинаещ.

    Благодаря на всички за коментарите, и най-вече на ivo-police!!!

    Коментар


    • #17
      От: Бръснач за начинаещ.

      След като Иво ми изпрати един " тренировъчен" бръснач в размер 5/8 и успешни първи 2,3 опита реших да си взема направо нов бръснач . Някой ползва ли този и какво ви е мнението за него?
      https://www.ebay.com/itm/Dovo-Cut-Th...~5j:rk:17:pf:0

      Коментар


      • #18
        От: Бръснач за начинаещ.

        Да,аз съм ползвал такъв във размер 5/8.Много хубав бръснач за парите си!
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • #19
          От: Бръснач за начинаещ.

          И аз не съм чул/чел някой да се оплаква от качеството при Дово, а и конкретно за този модел само добри отзиви. Аз имам друг модел и съм доста доволен.

          Коментар


          • #20
            От: Бръснач за начинаещ.

            В един клип с препоръки за начинаещи споменаха Дово в този ценови клас, като изключително подходящ за начало. Дали за същия модел се говереше не знам.
            Дали пък дядо коледа няма да чуе молитвите ми...

            Коментар


            • #21
              От: Бръснач за начинаещ.

              Току що попитах един италиански реставтатор за този бръснач. Та той каза, че е добър за начало само ако се държи ма новото. Иначе според него в този ценови диапазон, каза че се намират лесно стари и заточени, които бръснат много по-добре.
              п.п. Кажете ако трябва да редактирам мнението ми, когато е последно, вместо да пиша ново поредно.

              Коментар


              • #22
                От: Бръснач за начинаещ.

                Или другото което ми харесва e :
                https://www.milanuncios.com/otros-co...-276091711.htm
                Кое би било по-добре като идея, да взема нещо ново като Dovo-то сега, или да заделя някой лев повече и да взема нещо по-скъпо втора употреба, но по качествено?
                Последно редактирано от Iliya.Hristov; 30-10-18, 19:33.

                Коментар


                • #23
                  От: Бръснач за начинаещ.

                  Филармониката ,е единствения бръснач от всичките които имам на който острието се огъва при допир .Е ,за режещия ръб става дума.Между дово и това горе бих взел испанеца.
                  С протекции и адмирации моля бат Пепо за мнение и Войводата да провери обявата.
                  Колегата излезна сериозен ,вече тренира контрата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бръснач за начинаещ.

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Филармониката ,е единствения бръснач от всичките които имам на който острието се огъва при допир .Е ,за режещия ръб става дума.Между дово и това горе бих взел испанеца.
                    С протекции и адмирации моля бат Пепо за мнение и Войводата да провери обявата.
                    Колегата излезна сериозен ,вече тренира контрата.
                    Отговаряш ми на един въпрос, който зададох преди няколко години, но останах без отговор. Аз си бръсна и главата и срещам някои трудности с бръснач. По бузи, врат, джуки... дето има мръвка и сланинка- добре, ама главата ми е мъка. Отдолу е директно кокал и трябва да правя "писти" по 3-4 мм. ако не искам да си сваля скалпа. Би ли споделил повече за тая благина?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бръснач за начинаещ.

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Отговаряш ми на един въпрос, който зададох преди няколко години, но останах без отговор. Аз си бръсна и главата и срещам някои трудности с бръснач. По бузи, врат, джуки... дето има мръвка и сланинка- добре, ама главата ми е мъка. Отдолу е директно кокал и трябва да правя "писти" по 3-4 мм. ако не искам да си сваля скалпа. Би ли споделил повече за тая благина?
                      Много ти е ръбеста главата приятелю,бръснача се огъва колко ножче за бръснене или една идея повече.Като се моташ по София звънни /профила/да ти покажа филармоника.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бръснач за начинаещ.

                        А бе вие нормални ли сте?Какво им има на бръчначките на жилет,уйлкинсън и тн,че насила искате да се самозаколите.Аз с последните им модели успявам да се порежа та камо ли с бръснач.
                        Чудя се сега като искате да се бръснете като преди 100 години,с какво си е бърсал дупето прадядо ми?Сигурно е било по-евтино от супер скъпата Емека.Една идея да сте по-модерни днес.

                        И не с лоши чуства.Просто ви бъзикам.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бръснач за начинаещ.

                          Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                          бъзикам.
                          Я ,преведи тая дума.Не ,че аз не мога де.Жокер турцизъм е.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бръснач за начинаещ.

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Я ,преведи тая дума.Не ,че аз не мога де.Жокер турцизъм е.
                            Синоним на подпичкосвам,което пък на латински е субвагинално...Езиците не са ми силна страна,ама ако мога с друго да помогна..

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бръснач за начинаещ.

                              Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                              Синоним на подпичкосвам,което пък на латински е субвагинално...Езиците не са ми силна страна,ама ако мога с друго да помогна..
                              Таааааа, в тая връзка, аз Емека не ползвам. Както и всякаква друга хартия. Не се бъзикам.
                              П.П. И бигчетата ги недолюбвам по ред причини.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бръснач за начинаещ.

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Таааааа, в тая връзка, аз Емека не ползвам. Както и всякаква друга хартия. Не се бъзикам.
                                П.П. И бигчетата ги недолюбвам по ред причини.
                                Хубава работа.Преди ибрика не забърсваш ли грубото с хартийка?Обсрахме темата на човека.Модератора ще трие хилейки се.
                                Последно редактирано от biboqn; 30-10-18, 20:19.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X