Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за секретни гайки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за секретни гайки

    Колеги, малко тъп въпрос ама какво ви е мнението за секретни гайки на новите гуми/джанти/.до сега не съм ползвал,...вие?
    За или против...
    Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
    Краси
    "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

  • #2
    От: Мнение за секретни гайки

    против.

    Разбойника я го спрат я не, ама ти ще измислиш нови псувни защото няма да ти стигнат тия които знаеш.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за секретни гайки

      За.... От над 15 години съм с Мак-Гард... Видяли са много бой с пистолет, чук, ключ с рамо метър и половина...
      Дали спасяват - не, но може да забавят или откажат...
      Факт е, че на колега преди два месеца му свиха гума на китайската джипка с алуминиевата джанта (1бр)...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за секретни гайки

        Колкото повече препятствия има по пътя на разбойника вероятността да се откаже е по-голяма. Не, че ако реши няма да им намери цаката, но все пак крадецът не разполага с безкрайно много време. Вероятно ще му е по-лесно да се ориентира към кола без секретни гайки. Аз сложих секретни гайки, въпреки че джантите и гумите ми не са кой знае какво.

        То е малко и въпрос на личен избор.
        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 H25A 2000г. | 3" сиромашки лифт

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за секретни гайки

          Първоначално публикуван от lakatnika Преглед на мнение
          Колеги, малко тъп въпрос ама какво ви е мнението за секретни гайки на новите гуми/джанти/.до сега не съм ползвал,...вие?
          За или против...
          Само да не си загубиш ключа ...на аудито на сина правих ключ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7245.jpg
Прегледи:1
Размер:410.7 КБ
ID:5800487
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за секретни гайки

            ...А и е за еднократна употреба
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за секретни гайки

              Първоначално публикуван от The_Fallen_One Преглед на мнение
              Вероятно ще му е по-лесно да се ориентира към кола без секретни гайки.
              Беше то - когато се крадяха жигулки.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за секретни гайки

                Ами факт е, че на колегата единствено колата му е била без секретни болтове на паринга... Е, вече и тя е...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за секретни гайки

                  Щом са откраднали само едната, по-скоро им е трябвал конкретния модел джанта с гума.
                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Ами факт е, че на колегата единствено колата му е била без секретни болтове на паринга... Е, вече и тя е...
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за секретни гайки

                    Или са били аджамии и са се уплашили...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за секретни гайки

                      Ми освен да ви благодаря за мненията и да си приготвя едни 50-60 левчета...друго не виждам...
                      Мак Гард ли да взимам...?
                      Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                      Краси
                      "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за секретни гайки

                        Първоначално публикуван от lakatnika Преглед на мнение
                        Мак Гард ли да взимам...?
                        Ако не най-доброто е едно от най-добрите. Но колко ще е ефективно силно зависи от вида на джантите. Някои позволяват да го хванеш с най-обикновен тръбен ключ - кел файда като е ескретен.

                        ...и не на послено място - на много автомобили/джанти като охлабиш останалите болтове и позаклатиш джантата, секретния болт вече е хлабав.

                        Та, дай ги - няма лошо. И аз съм ги дал. Просто не очаквай чудеса.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за секретни гайки

                          Е, ако си старателен може и всичките болтове да са секретни

                          с различен ключ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за секретни гайки

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Е, ако си старателен може и всичките болтове да са секретни

                            с различен ключ
                            И ако изгуби и единият ще стане много весело. Кога на крадеца му се краде ще открадне и със секретни болтове. Те си имат ключове за почти всички модели.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за секретни гайки

                              Вземи нещо което НЕ изглежда правено в час по трудово в Китай, има много ментета дори и скъпи.

                              Джанти със секретни гайки се крадат в 90% от случаите по следния начин, ако го схванеш ще разбереш какви гайки да си вземеш и как да не станеш един от тия 90% крими статистика.

                              Джантата примерно е с пет болта, четири нормални и един секретен, внимателно с ключ с дълго рамо, много здрав ключ с много дълго рамо, се донатягат четирите нормални гайки, почти до откат, след като ги натегнеш тия четирите гайки, секретната гайка в 90% от случаите се отвива на ръка или с подръчен инструмент(клещи, мокс и т.н.)

                              Секретни гайки които са една част, като тия по-горе на снимката са боклук, вземи такива с голяма въртяща се повърхност, която не позволява лесно да се хване с мокса или просто да се набие с чука една идея по-малка вложка.

                              В резюме, много добре стегнати нормални гайки, добре стегната секретна гайка, хубава марка, хубав модел и оставяй колата на осветени места
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X