Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за секретни гайки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за секретни гайки

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Е, ако си старателен може и всичките болтове да са секретни

    с различен ключ
    Абсолютно. Само 7 компекта ще трябват, а ключовете в ловджийски колан за патрони на кръста.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за секретни гайки

      Болтовете стават, ама не за джанти. С такъв болт съм направил да се затваря вратата на мазето, след като стана болезнено ясно, че няма катинар, който да спре тукашните наркоси. С болта засега не успяват да се справят-въпреки, че очевидно и редовно полагат немалко старание.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за секретни гайки

        Има и български производители и качеството е добро а цената поносима.Не редно да го казвам но и лесно може да бъде открит.Личен опит.
        +359 889 301 623 Явор
        Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за секретни гайки

          Разбира се че има смисъл от секретни болтове.Сърбал съм попарата и на двата варианта.

          Тръгвам с голф 3 да зареждам на бензиностанцията и нещо хлопа.Предна лява гума се държи само на секрета.През ноща са се опитали да свалят джантите

          Тръгвам към Терминал 2 за летището,и пукам две гуми на Вакарел,секрета се размаза и зарязах колата на първия изход на магистралата в 20 см.сняг.Репатрака я намерил,взел и след две седмици слизам от самолета,колата с нови гуми,и смачкан калник.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за секретни гайки

            Ооо, доста народ е ял попарата на 'замазани' секретки
            Затова и заложих на първите споменати, защото наистина при идиотско затягане при 'оторизирани гумаджии' същите юнаци приложиха огромни усилия да развият гайките на маздата. С друг ударен пистолет, с чук (по 'ключа' за секретката), с голямо рамо и чук пак по секреткатаи т.н.....
            На колега по същата методика същите юнаци скъсаха и сменяха шпилка на РАВ-ката, но секретката издържа, и то без да има каквито и да е следи от напъна... Затова разчитам да не ме остави в нужда
            Да, чувал съм за тукашни производители, но обикновено тук проблемът е в постоянството на материалите/качеството..
            А дали ще те спасят секретките - ами едните гайки на джипката въпреки, че имат въртящ се борд стърчат от джантата (да, само въртящия се борд) - според мен е възможно да бъдат развити 'по вторият начин' Ама поне ще им е гадно
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #21
              От: Мнение за секретни гайки

              Въпроса става все по-актуален с продажбите на акумулаторни гайковерти масово и за малко пари.
              Предполагам ще се научат да ги увиват в яке или друг парцал за да не се чува.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за секретни гайки

                Това си е почти наръчник

                Коментар


                • #23
                  От: Мнение за секретни гайки

                  То пък като се чува, ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнение за секретни гайки

                    Те на НСО на колите развиват гайки/ колата на върховния съдия Лозан Панов / та на някакви си "граждани" няма да развият ...Но и аз горещо препоръчвам секрети....На двете коли сме със такива, може би до сега сме имали късмет...Знае ли човек, но все пак е едно препятсвие повече. Успех!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнение за секретни гайки

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Въпроса става все по-актуален с продажбите на акумулаторни гайковерти масово и за малко пари.
                      Предполагам ще се научат да ги увиват в яке или друг парцал за да не се чува.
                      За да не се чува - един мултипликатор на въртящ момент, и дори гайковерт няма да ти трябва - и достатъчно силен винтоверт ще свърши работа. А те се чуват доста по-малко.

                      Секретите са като алармата и имобилайзера - реши ли някой да останеш без возило, ще останеш. Но пък без наличието им решението е с една идея по-лесно.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнение за секретни гайки

                        Пак казвам,ела на паркинга да развиеш американските секрети на алуминиевите джанти.На дълбоко и плътно са,единствено Цо2 или електрожен.Дядото загуби секрета на бг гайки...със Цо2 видях зор да ги сваля.Не ги подценявайте
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X