Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

    Някой може ли да ме открехне отде да смъкна стоков ROM /Флаш/ с Бг език за Алкател , че съм намерил , но няма Бг?
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

      Пак да ти кажа, пробвай този без БГ първо да видиш дали телефона ще живне, после ще го мислим. Махни отметката на прелоудера преди да го флашваш.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

        За бг не ми се търси сега но ето стоков :

        https://www.needrom.com/server/downl...OUCH-7041X.zip


        и тук също

        https://firmwarefile.com/alcatel-pop-c7-7041x

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

          Благодаря ви колеги! Цецо ще се пробвам с твоя някой ден.
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            Пак да ти кажа, пробвай този без БГ първо да видиш дали телефона ще живне, после ще го мислим. Махни отметката на прелоудера преди да го флашваш.
            Здравейте! Тази вечер най после се осмелих да пробвам , като започвам с инсталирането на драйвера. Разархивирах след това качих папката с драйвера на плота.
            Отварям папката , но не мога да инсталирам драйвера Android_Gadget_CDC_driver . Изписва ми , че не е този начина на инсталиране.
            Може би първо трябва да включа телефона/включен/ към компа и след това да ми поиска да инсталирам драйвера? Така ли е?
            Влизам в Дивайса , но там няма никой.
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

              Включи телефона , първия път ще ти иска инсталация на драйвери и флаша няма да тръгне . След това като дадеш download ще тръгне. Другия вариант е да инсталираш драйвера ръчно преди да включиш телефона , но няма смисъл . По първия начин е по-лесно.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                Включи телефона , първия път ще ти иска инсталация на драйвери и флаша няма да тръгне . След това като дадеш download ще тръгне. Другия вариант е да инсталираш драйвера ръчно преди да включиш телефона , но няма смисъл . По първия начин е по-лесно.
                Да включа телефона към компа , телефона стартиран ли да е? Нищо друго не съм инсталирал , Флаша след драйвера ли да го инсталирам?
                Последно редактирано от traper2504; 12-12-18, 20:21.
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                  Отвори дивайс мениджъра, вклучи телефона угасен и ще поиска драйвери, хвани ги като каже че има непознато устройство дай му ъпдейт на драйверите и посочи папката където си ги разархивирал.

                  Когато компа вижда вече Gadget CDC port пусни флашера и включи угасения телефон.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    Отвори дивайс мениджъра, вклучи телефона угасен и ще поиска драйвери, хвани ги като каже че има непознато устройство дай му ъпдейт на драйверите и посочи папката където си ги разархивирал.

                    Когато компа вижда вече Gadget CDC port пусни флашера и включи угасения телефон.
                    Отварям Дивайс менаджер , включвам телефона/нестартиран/ в компа и той започва да търси драйвер. След известно време ми изписва ,,Софтуера на устройството не е инсталиран успешно,, и до там.В Дивайса продължава да няма нищо. Опитвам да инсталирам драйвера и от самия файл Android_Gadget_CDC_driver и ми вади дази табела ,,Избраният от вас INF файл не поддържа този метод на инсталиране,,. Какво става не знам , но не мога да инсталирам пустият драйвер. Със Вин 7 съм , автоматичните му ъпдейти съм ги забранил щото с тях ми препълва харда , ако това има значение. Дайвай жокер пак...........
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181214_183546.jpg
Прегледи:1
Размер:303.0 КБ
ID:5804740
                    Последно редактирано от traper2504; 14-12-18, 18:02.
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                      Още един въпрос. Разархивираните файлове са тези.
                      Папка Driver
                      Папка Firmware
                      Папка SN Write Tool
                      Папка SP Flash Tool
                      Credits
                      How to Flash (Tutorial)
                      How to Flash (Video)
                      How to Write IMEI
                      Да попитам ,,Флашера,, от папка SP Flash Tool ли се сваля?
                      Във папка SP Flash Tool намирам файла Download SP Flash Tool (Latest) а вътре се чудя кой от многото SP Flasher да сваля?
                      Абе не беше за мене май тая лъжица ама...........а и комай съм си корава глава 54 годишна любознателна та ще се справя и с това рано или късно.
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                        Вече никаква реакция няма. Днес отново отварям Дивайса след това включвам телефона към компа /загасен/ и нищо. Само се отваря прозорчето за ,,Други устройства,, и там жълтите питанки за липсата на ,,Coprocessor,, и ,,PCI Input Device,, та какво ще рече това? За сведения до сега винаги са ми светили така. Драйвер за телефона така и не ми иска никак. Вкарвам и изкарвам кабела постоянно , но няма никой/???
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                          Кабела в компа и в телефона /батерията извадена/ и сложиш батерията какво се случва ?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ за смартфон Аlcatel one touch 7041x

                            Снощи до 1.30 мъки. Специални благодарности на колегата niggaz_nature. Днес се занимава и той , но уви , както си мислех след толкова опити самия телефон има проблем може би в дъното.Благодаря и на другите отзовали се , тела отива при чарколаците. Поздрави!
                            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X