Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колани?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колани?

    Здравейте.Стават ли от друг модел кола коланите на щатните закопчалки на Нивата.Не знам при вас как е но използвам доста сила докато ги закопчея.Подлежат ли на някаква профилактика евентуално да по олекнат малко.

  • #2
    От: Колани?

    Коланите за повечето коли са само 2-3 вида закопчалки и приблизително еднаква дължина.

    Коментар


    • #3
      От: Колани?

      Първоначално публикуван от paiko Преглед на мнение
      Здравейте.Стават ли от друг модел кола коланите на щатните закопчалки на Нивата.Не знам при вас как е но използвам доста сила докато ги закопчея.Подлежат ли на някаква профилактика евентуално да по олекнат малко.
      Какво значи доста сила? Дай ТТ данни .Нали не си 40кила......

      Коментар


      • #4
        От: Колани?

        Да не би да има по някой фас вътре?
        Пробвай с вд40.

        Коментар


        • #5
          От: Колани?

          Първоначално публикуван от paiko Преглед на мнение
          Здравейте.Стават ли от друг модел кола коланите на щатните закопчалки на Нивата.Не знам при вас как е но използвам доста сила докато ги закопчея.Подлежат ли на някаква профилактика евентуално да по олекнат малко.
          Със самата закопчалка или с развиването на колана от макарата имаш проблем?

          Коментар


          • #6
            От: Колани?

            Подлежат на разглабяне и почистване. Не се смазват, защото смазката пак ще събере боклуци.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              От: Колани?

              Проблема е при изтегляне на двата колана,става бавно и с определено усилие,за разлика от Пежото ми,където се дърпат съвсем леко.Не мисля че проблема е в мен поне два пъти по 40кила и малко отгоре съм.

              Коментар


              • #8
                От: Колани?

                Ааа...за макарите ако става въпрос, не се занимавай-вземи си от морга, от някоя по-стара кола. Разглабянето не си заслужава. Те и нови модели ще станат, но разликата е, че новите имат пиропатрон вътре-при удар гърми и натяга колана.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X