Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

    Здравейте, искам да чуя мненията ви за н леко надигане с 2 inch.По-точно кой е най-удачния вариант.Да сложа подложки или да сменя пружини задни и отпред подложки или друг. И ще се влоши или подобри устойчивоста на джипката. Няма да го ползвам за off road просто ми е малко нисък. И дали ще имам проблеми по нататък във возията? Благодаря,много на всеки дал своето мнение и опит!!
    Поздрави!

  • #2
    От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

    Един път е достатъчно да пуснеш тема.

    А пък колко дискусии за повдигане на Жип има, не е истина просто.

    Досега не е имало случай повдигане да подобри устойчивостта.

    Коментар


    • #3
      От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

      Здраавейте,имам същата машина но с 2.7 и аз искам да го повдигна с подложки 50мм.Не зная трябва ли да преправям(удължавам) биалетките,измества ли се напречната щанга(панхард) и предния кардан сменя ли се,може ли да си остане стоковия?Благодаря
      Последно редактирано от Nikola Nikolo-v; 15-10-18, 15:57.
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
      Toyota Hilux III

      Коментар


      • #4
        От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

        Повдигане на окачването се прави за да се сложат по-големи гуми, с цел увеличаване на клиренса. В по-честия случай, интервенции по окачването не подобряват нищо в поведението на автомобила ...
        При положение, че колата няма да се ползва за офроуд, упражнението е леко безсмислено. Като толкова искаш да се перчиш с по-висока кола - сложи два санта подложки и едни гуми 265/70 16, т.е. около 31", при което колата си изглежда съвсем добре.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

          Първоначално публикуван от Nikola Nikolo-v Преглед на мнение
          Здраавейте,имам същата машина но с 2.7 и аз искам да го повдигна с подложки 50мм.Не зная трябва ли да преправям(удължавам) биалетките,измества ли се напречната щанга(панхард) и предния кардан сменя ли се,може ли да си остане стоковия?Благодаря
          Само слагаш подложките.

          Коментар


          • #6
            От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

            Благодаря много.Джипа го купих на скоро с високи гуми 245,75,17,но стоят много плътно и заради това искам малко да го повдигна
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
            Toyota Hilux III

            Коментар


            • #7
              От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

              Първоначално публикуван от Nikola Nikolo-v Преглед на мнение
              Благодаря много.Джипа го купих на скоро с високи гуми 245,75,17,но стоят много плътно и заради това искам малко да го повдигна
              Колега, при завой предните не опират ли в бронята? Аз съм с 245/70 R17 и минават на милиметри от бронята.
              ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
              Grand Cherokee 2.7
              GSM 0888148630

              Коментар


              • #8
                От: Надигане на Jeep Grand Cherokee wj 4.7v8

                По каубраните има минимални следи от гумите,няма никакъв проблем стози размер.Просто визуално не ми харесва,поради тази причина искам да го повдигна
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
                Toyota Hilux III

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X