Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител suzuki grand vitara

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съединител suzuki grand vitara

    Колеги имам приятел със витара на който му сменихме съединител, а причината за смяна високо отделяне и не се оорави. В последствие сменихме всичко помпи, вилки течност квот се сетите по съединителя пак високо отделя.
    съединителя е exedy уж оригиналното. Дайте иде какво може да е?

  • #2
    От: Съединител suzuki grand vitara

    Чакай малко! Сменили сте съединителя само, защото отделя високо?! Без други никакви признаци. Аз едно Ауди го карах 80-100хил с такъв съединител и чак след това се предаде. Би трябвало да може да се регулира от някъде, но не познавам колата. В краен случай карай така, и без това по думите ти всичко е ново. Въпрос на навика да се свикне на съединителя. И без това един с един няма. Според мен сте направили прибързана стъпка-ако не е приплъзвал, и си е зацепвал плавно кусур да му е високото отделяне.

    Коментар


    • #3
      От: Съединител suzuki grand vitara

      И аз съм сменял така,по искане на клиент.На съединитела си му нямаше нищо.Регулира се от педала.

      Коментар


      • #4
        От: Съединител suzuki grand vitara

        Първоначално публикуван от jecho_lz Преглед на мнение
        И аз съм сменял така,по искане на клиент.На съединитела си му нямаше нищо.Регулира се от педала.
        От педала се регулира нивото на педала и става по висок от спирачката. Собственика не иска.

        Коментар


        • #5
          От: Съединител suzuki grand vitara

          Някой му е сменил педалите или педала, сравнете с друга витара същата година и модел с двигател, и същата сглобка.
          Дай вин номер на лични, да не е преправяна.

          Коментар


          • #6
            От: Съединител suzuki grand vitara

            Точно от педала ,и аз сменях съиденител ,от начало всичко точно ,после взе да хърка ,смених 2-те помпи на който нищо им нямаше ,смених маслото на кутията ,и се оказа че има една гайка която се саморазвива ,една заварка и се оправи ,за височината малко си поиграите да го регулирате .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X