Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първи телескоп за детето и за мен!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на първи телескоп за детето и за мен!

    Първоначално публикуван от пълен новак Преглед на мнение
    Здравейте.
    Колегата Анастасов ти е дал правилните места за избор на телескоп/за начало/. Аз ще те посъветвам при избора, да отчетеш момента, че малко дете ако не го заинтригува това, което му предлагаш още в началото, е вероятно по-нататък да не го използвате телескопа. При нас горе-долу така се получи. Сигурно ще наблюдавате луната/дано да му е интересно на детето/, ще опитате с някои от по-ярките звезди и близки планети и т. н. т. Ние успяхме да видим дори пръстените на Сатурн/не детайлно-телескоп Конуспейс 6/. Но за да се получат нещата добре и да е интересно, трябват и познания по темата. Къде по небето какво да търсиш, как да инсталираш и настроиш телескопа... С две думи: хем е добре телескопът ти да е хубав и мощен/разбирай скъп/ за да заинтригуваш детето с това, което ще види, хем не забравяй, че ако ли не, след това ще си имаш още едно нещо, което ще се чудиш къде да денеш/или продадеш/.
    Но, за малко дете е по-добре да се опита нещо, отколкото обратното. Успех!
    +1. По-точно от това, не може да се каже. Лично изпробвано и работи. Писах на ЛС.

    Коментар


    • #17
      От: Избор на първи телескоп за детето и за мен!

      Прочетох съобщението и ще звънна да си поговорим.Обявата е интересна и може да се възползвам.
      Ще трябва да се образовам и аз няма как за да може да ползваме капацитета на телескопа независимо от това какъв е той.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X