Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

    Здравейте, нов съм и имам малко въпросчета.
    Съжалявам ако това не е правилното място, но прочетох името на раздела и реших, че може и да е.
    Та тази зима или най-късно пролетта искам да взимам втора кола ( тоест джип Гранд Чероки ) и ми е интересно тъй като ми е желание да го нарпавя добър офроудър за определени пари. Искам обаче първо дапопитам за кой двигател е добър за тази цел ?
    2.7 ЦДИ или да скачам на бензиновите им мотори ? Също така какъв диапазон са читавите WJ cherokee-та ? Защото съм виждал и за по 4500 и за по 10000. От една тема тук разбрах и за един сайт в полша offex който има бая неща и за WJ, XJ и ZJ. Видях и за какви пари става дума и съм доста закачен. От малък исках такова нещо като лифтирано чероки ама тогава поради липсата на книжка, само мачбоксчета :Д
    Иначе ще съм благодарен ако ми разясните от къде да почна и така.
    И се извинявам пак ако е грешно мястото където разпитвам всичко това ?

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

    Почни от вранглер ако искаш офроуд.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Почни от вранглер ако искаш офроуд.
      С удоволствие, но струва бая повече от това което мога да си позволя, а и не искам чак толкова спартанско. За това и избирам черокито, че някак да го комбинирам и за леко ежедневка.

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

        Ъхъ, ако ще е за офроуд, няма такова “лего” като Вранглера. За двигателите, понеже съм изкривен-V8 бензин.

        Намираш Дядо Владо, и отиваш на кафе. /чак в Америката знаем правилните отговори/
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

          Първоначално публикуван от Tinom Преглед на мнение
          ... не искам чак толкова спартанско. За това и избирам черокито, че някак да го комбинирам и за леко ежедневка.
          Колата, за която е питаш е Гранд Чероки. Чероки е друг автомобил.

          А иначе WJ по принцип е от най-малко подходящите за офроуд тунинг модели на Джип.
          И добрите машини за офроуд са по-скоро спартански. Е, ако офроудът ти е на паркинга в мола - може ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Колата, за която е питаш е Гранд Чероки. Чероки е друг автомобил.

            А иначе WJ по принцип е от най-малко подходящите за офроуд тунинг модели на Джип.
            И добрите машини за офроуд са по-скоро спартански. Е, ако офроудът ти е на паркинга в мола - може ...
            Опитах се набързо да напиша, знам, че черокито е друг автомобил. Но както и да е. В никакъв случай не казвам паркинга на мола за офроуд ахахаха. Просто поне съм виждал клипове и снимки на лифтирани WJ-та и за това ахаха. Но предполагам ще е врангоер просто ще постигам още за него.

            Коментар


            • #7
              От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

              Я кажи кво разбираш под офроуд първо. Че тука разбирания са доста различни. Нали знаеш- от Ямбол до Стамбул...
              Като офроуд качества се подреждат така:
              1 Вранглер
              2 Чероки XJ
              3 Гранд Чероки ZJ/WJ, като WJ повежда ако в е комплектация Quadra Drive и тя работи.

              При американските машини чара идва от бензиновите двигатели. WJ 4.7 прави 0-100 за 8 или под 8 секунди, което не го могат повечето коли на пътя.

              Дай и разбивка на бюджета как го виждаш...

              Коментар


              • #8
                От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                Начи не съм офроудър!Имам WJ....поТписа!Тфа не е ОФРОУД машина!Не че не съм си прекарвал дръва по път на Виетнамки в Стара Планина....Да,има из тубата доста тунинговани,но,не съм сигурен че ТИ ще имаш тия средства като на тия от тубата!Та ,не хвърляй в WJ за офф,тва си е семейна кола.
                п.п.подпийнал съм си та не знам дали всичко ми се разбира за което са извинявам....
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Намираш Дядо Владо, и отиваш на кафе.
                  Горещо препоръчвам да послушаш този съвет ...,ако си от София или наблизо !

                  Хора не яде ! Няколко пъти съм ходил и благодарение на него направих своя избор за покупка !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Начи не съм офроудър!Имам WJ....поТписа!Тфа не е ОФРОУД машина!Не че не съм си прекарвал дръва по път на Виетнамки в Стара Планина....Да,има из тубата доста тунинговани,но,не съм сигурен че ТИ ще имаш тия средства като на тия от тубата!Та ,не хвърляй в WJ за офф,тва си е семейна кола.
                    п.п.подпийнал съм си та не знам дали всичко ми се разбира за което са извинявам....
                    Хахаха, споко разбира се.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                      Първоначално публикуван от teao Преглед на мнение
                      Я кажи кво разбираш под офроуд първо. Че тука разбирания са доста различни. Нали знаеш- от Ямбол до Стамбул...
                      Като офроуд качества се подреждат така:
                      1 Вранглер
                      2 Чероки XJ
                      3 Гранд Чероки ZJ/WJ, като WJ повежда ако в е комплектация Quadra Drive и тя работи.

                      При американските машини чара идва от бензиновите двигатели. WJ 4.7 прави 0-100 за 8 или под 8 секунди, което не го могат повечето коли на пътя.

                      Дай и разбивка на бюджета как го виждаш...
                      Аз се и надявах да ми се каже за В8ците защото са ми слабост. Иначе от към бюджета някъде около 7-8 хиляди ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                        Добре, а още един въпрос. Има ли Prerunner-и в тая група ? Питам, че ми стана интересно. Иначе съм навит за ХJ черокито, след като наистина явно е най-добър за офроуд и модове.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                          Оф. ГЧ е високо комби да могат сокър момите да си возят чаветата на училище. Къф офроуд кви пет лева къф кон на втория етаж.
                          Иначе то и с Москвич става, даже още по евтино ще ти стъпи.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                            В Мобилето за Москвич има 62 обяви, а за Гранд Чероки 252 !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Jeep Grand Cherokee WJ за първи оф роудър ?

                              Първоначално публикуван от Tinom Преглед на мнение
                              Prerunner-и
                              Преведи го на бугаристански.......моля
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X