Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монитор 4k 32"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монитор 4k 32"

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Какво значи две видеокарти на един монитор
    Не ми казвай, че не си чувал за SLI или CrossFire?

    ПП А горепредложената цена е наистина добра, защото за същите пари горе-долу си взех аналогов DVR от евтината серия на HikVision - Hiwhatch и то без да е HD, т.е. поддържа камери само до 720p
    Последно редактирано от connann; 10-10-18, 19:53.

    Коментар


    • #17
      От: Монитор 4k 32"

      Първоначално публикуван от connann Преглед на мнение
      Не ми казвай, че не си чувал за SLI или CrossFire?

      ПП А горепредложената цена е наистина добра, защото за същите пари горе-долу си взех аналогов DVR от евтината серия на HikVision - Hiwhatch и то без да е HD, т.е. поддържа камери само до 720p
      Кросфайър ми е познато,но от поне десет години не ползвам десктоп и не съм в час
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Монитор 4k 32"

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        ...

        4К (5 мегапиксела)

        ...
        Roninn, не се обиждай, но няма начин да си купя нещо от теб.


        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        ...но от поне десет години не ползвам десктоп и не съм в час
        С това трябваше да започнеш, за да не ти се връзвам...

        Коментар


        • #19
          От: Монитор 4k 32"

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Roninn, не се обиждай, но няма начин да си купя нещо от теб.




          С това трябваше да започнеш, за да не ти се връзвам...
          4К е изхода към монитора,5 мегапиксела е максималната резолюция на камерите.Няма да си купиш,защото не ме познаваш лично.Във форума търговията е за помощ,не за печалба,продавам и монтирам всеки божи ден със пълен график след нова година.

          Въпроса е че не са в американски долари



          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Сигурен ли си, че закачаш 4K (3840x2160) монитори към DVR-и?
          Всичко тръгна от тук.
          Последно редактирано от Roninn; 10-10-18, 20:42.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Монитор 4k 32"

            Ако съм те обидил нещо - извини ме. DVR с 4k изход не бях виждал, а и още не виждам конкретен модел на прилична цена, която да предполага масовост.

            Не изключвам да съществува такова изчадие - 4к (минимум 7 мегапиксела) на мониторен изход и да поддържа 5 MP максимална резолюция на камерите, но много ме съмнява в коректността на табелата (или превода), най-вече защото е технологично и финансово необосновано да съществува такова изделие. Възпроизвеждането на 4к все още е скъпо удоволствие, за разлика от заснемането, където тези резолюции са евтини от много време. E възможно да да пише 4к, но това да означава просто, че ако закачиш 4к монитор, той ще работи, а не, че сигнала, който се подава е UHD.

            Е (много) възможно също и да съм изостанал в тематиката, както споменавам още в пост 7, но за целта се пуска модел, аз се ограмотявам и живота продължава.

            Както и да е - темата очевидно не е за DVR-и, пък били те и с 4к изход, а за настолен компютър с 4к видеокарта и 32 инчов монитор с такава резолюция.

            Коментар


            • #21
              От: Монитор 4k 32"

              Аз ползвам 4к монитор от 2-3 години, но не е 32 инча, щото толкова ми е телевизора у дома, харесва ми, но това което ме дразни е, че доста приложения и софтуери се шашкат и става мазало, особено с виртуализацията и с ВиДиАй нещата.

              За резолюцията - супер е струва си, за размера - не знам, може би имаш причина за толкова голямо нещо.

              Лаптопа ми и той е 4к, тази резолюция има и недостатъци, има приложения които отказват да работят и се вижда точно мармалад, примерно на лаптопа посмъртно не мога да работя с Уиндоуси под седмица като виртуалки, защото ги сгъва зверски и дори с текст на 150% не се чете, накратко има и недостатъци та е хубаво да се премисли нуждата от набиване на едне пари в карта и екран, според мен.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #22
                От: Монитор 4k 32"

                Бат Джордждоне,

                много благодаря. От такъв род мнения имам нужда. 28-ца ли ползваш? Оплаквания от рода на загуба на фокус, твърде честа нужда от въртене на погледа от врата и подобни изпитваш ли?


                Парите са доста, наистина, но няма да са точно лични, което не означава, че трябва да се купува най-скъпото. Разхищенията са крайно нежелателни. Игри не се предвиждат.

                Коментар


                • #23
                  От: Монитор 4k 32"

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  Бат Джордждоне,

                  много благодаря. От такъв род мнения имам нужда. 28-ца ли ползваш? Оплаквания от рода на загуба на фокус, твърде честа нужда от въртене на погледа от врата и подобни изпитваш ли?


                  Парите са доста, наистина, но няма да са точно лични, което не означава, че трябва да се купува най-скъпото. Разхищенията са крайно нежелателни. Игри не се предвиждат.
                  Нямам оплаквания откъм образа и влиянието му върху здравето ми, по-скоро от поведението на софтуерите, като качество на картината .... кефи яко и не ти се връща после на друго нещо, но ако за нещо специфично се взема, си иска тестове или поне опция за връщане, в Европа имаме поне две седмици право на връщане без проблеми, за в БГ не знам.

                  Моя мисля е 24 или 27 инча не помня и е малко сплескан, тоест широк но не толкова висок, тва за монитора на лаптопа е 17ка мисля.

                  Дразни примерно ако си на монитора и разкачиш лаптопа, лаптопа се шашка и се вижда мега зле, после като го закачиш обратно пак се шашка поне един два Майкрософт продукта се осират и искат да ги рестартираш, не е болка за умиране но дребни дразнения.

                  Никакви проблеми с фокуса и т.н.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Монитор 4k 32"

                    На 4К 32" събирам точно 4 RDP на екрана с нормален размер. Много е удобно и когато трябва да се работи с няколко отворени прозореца едновременно. Wide FHD 2560 x 1080 /21:9/ curved също имат приложение /особено за Need For Speed / да си разположиш прозорците на екрана. Виждал съм такъв 4К извит Самсунг на живо, голяма мания е!

                    32 инча наистина са големи, ако монитора ти е близо и трябва да въртиш глава, но може да не отваряш прозореца на цял екран и да емулираш по-малък монитор. На 32 инча също буквите и менютата си излизат с нормална големина и не трябва да ги гледаш с лупа.

                    Самсунг до 15" лаптоп:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_01872.jpg
Прегледи:1
Размер:174.4 КБ
ID:5800113
                    Последно редактирано от connann; 10-10-18, 23:00.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X