Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

    Само на задно, какво да му гледам. Изобщо не мисля да се разхождам.
    Няма да си купя джип само на задно.
    Бавните са ми все тая, няма да са ми необходими вероятно, ама само на задно не.

    Коментар


    • #32
      От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

      На мойто пежо 607 е подобна гнусотията, така че съм свикнал.
      Возих се в такъв чарок, покарах малко и не ми направи това впечатление, нито за прозорците нито за лакътя.
      Но и други хора съм чувал, че разправят малки били джамците и си като в кашон, но аз не съм съгласен, това му е чара - малко танк си пада според мен.

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Преди две години имах същите въпроси. Единствената причина, поради която не купих JEEP Grand Charokee CRD 3.0 беше, че са твърде малки страничните джамове - не ми беше удобно, като си слагах лакъта на лявата ръка на рамката на прозореца - много е високо, а съм висок 180 см.

      Коментар


      • #33
        От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

        Ти хорския акъл слушай, но от своя си не се дели.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • #34
          От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

          Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
          Това черното някой гледал ли го е?
          Кое черно? Това дето струва 5000 лв или това дето струва 13700 със скапаните джанти?
          По скоро има едно за около 15 0000, Варненско, то ми хваща окото така първоначално.

          Коментар


          • #35
            От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

            Първоначално публикуван от Alexander.Georgiev Преглед на мнение
            Кое черно? Това дето струва 5000 лв...
            Това за 5000 лв. бих го купил, така да ми се намира за части Но предполагам, че е фалшива обява - или е някаква произволна цифра, сложена на обява за кола, продавана на части (обикновено слагат 1 лв., 10 лв., 100 лв.) или е "първа вноска по собствен на автоджамбазина лизинг" + още петдесетина вноски по ХХХ лева...
            Може ли линк към обявата на "ЛС" ?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #36
              От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Може ли линк към обявата на "ЛС" ?
              Баце, споко мобиле.бг не е deep net с две три цъкнаия ще си го видиш.Иначе да въпроса ми деше за това от 5к
              М/у другото се чух с продавача,колата си има забележки но цената е реална.Кофтито е че не иска бартер а вече съм ги събрал 3 коли и тази ми идва в повечко.Но определено си е оферта,нищо че е само на задно
              Pathfinder 4.0L

              Коментар


              • #37
                От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                Баце, споко мобиле.бг не е deep net с две три цъкнаия ще си го видиш.Иначе да въпроса ми деше за това от 5к
                М/у другото се чух с продавача,колата си има забележки но цената е реална.Кофтито е че не иска бартер а вече съм ги събрал 3 коли и тази ми идва в повечко.Но определено си е оферта,нищо че е само на задно
                Има едно за 5 200 - бензиново? Тука нали дизел се търси. Има едно с (нарочно?) размазани снимки за 7 500 лв., дето уж било само с "външни забележки" - то си заслужава да се види, щото е с "куадра-драйФ 2" комплектацията. На снимките се вижда някакъв странен надпис на дисплея - нещо тип "reconnect and try again"... да не е нещо крадено или със сдал багажа кЮмпЮтър
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                  За 5200 говоря.Това от 7500 е тоталната цигания не знам какво ще му гледаш виж му фалците как е боядисано,едни снимки като хората не могат да направят кола ще ми продават
                  Pathfinder 4.0L

                  Коментар


                  • #39
                    От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                    Бе, гледам яко "слизане по хранителната верига" [ (с) дядо Владо ].
                    Може би има "психологическа граница" 10 години и минат ли я, падат яко цените.
                    Но, според мен, изначалната концепция на автора на темата е сбъркана:
                    Първоначално публикуван от Alexander.Georgiev Преглед на мнение
                    Попрочетох във форума и търся charok с мерцедес мотор и мерцедес скорости. Но не съм много в час как да ги различавам.
                    Как мога да разбера дали наистина мотора и кутията са немски а не американски.
                    Има ли възможност да се проверяват някъде по вин.
                    Какво по точно трябва да гледам като избирам чарок.
                    1. Първо, да научи, че индианското племе, на което е кръстен автомобилът е чЕроки;
                    2. Второ - явно малко е чел във форума, иначе щеше да види оплакванията именно от НЕМСКИЯ мотор и НЕМСКАТА скоростна кутия, но не и такива от смотаните американски агрегати, поради... липсата на оплаквания от тях. Т.е. специално си търси големия чеп, че да се надене на него...
                    3. Трето... такава кола явно не му трябва въобще - да разгледа "Субару", разни "Аудита" с 4х4 щом ще я ползва за това, което е посочил.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                      Гагич, ама ти си интересен типаж. Вчера доста почетох и разбрах, че твойте мнения за нищо не стават.
                      Освен да дразниш хората от форума си неадекватен по много показатели.
                      Обичаш да се заяждаш с хората, сега подхвана и мене незнайно защо.
                      Нещо не мога да схвана къв ти е проблема и точно с мене (а дори не ме познаваш)?
                      Ако искаш дай на лично нещо да се доразбираме по темата със заяждането!
                      Моля учтиво, да не доспамваш темата, колегите дават тук дадоха доста ясни и точни отговори, които лично на мен ми помагат.
                      А пък аз на чарока ще му викам както си искам и това си е мое виждане и никой не може да ми го обори.
                      И относно това каква кола да гледам, в момента в който ми дадеш парите, ще ми кажеш каква кола да си взема и да гледам,
                      докато сам изкарвам кеша, ще си ги харча както аз намеря за добре и ще си купя чарок да си го карам в центъра на София. ЗАЩО?
                      Защото мога бе.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                        Първоначално публикуван от Alexander.Georgiev Преглед на мнение
                        Гагич, ама ти си интересен типаж. Вчера доста почетох и разбрах, че твойте мнения за нищо не стават.
                        Освен да дразниш хората от форума си неадекватен по много показатели.
                        Обичаш да се заяждаш с хората, сега подхвана и мене незнайно защо.
                        Нещо не мога да схвана къв ти е проблема и точно с мене (а дори не ме познаваш)?
                        Ако искаш дай на лично нещо да се доразбираме по темата със заяждането!
                        Моля учтиво, да не доспамваш темата, колегите дават тук дадоха доста ясни и точни отговори, които лично на мен ми помагат.
                        ...бе.
                        Брях. Кой ти даде линкове за сервизни ръководства и сайтове за номера на части?
                        Добре, няма да пиша в "твоята" тема -троши си главата / парите, дето ти преливат явно от джобовете, сам.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                          Подхождаш грешно към всичките теми които съм разгледал, поне аз лично се почуствах обиден от това което написа с аудито и субаруто.
                          Колата се избира първо според джоба, нуждите, и разбира се удоволствието от шофирането и ползването.
                          На мен лично модела и марката ми допадат на визия, харесва ми, това ми е достатъчно да я купя и да се пробвам, като не е мойто отива на пазара и заминава. Това е нормално в цял свят.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                            Първоначално публикуван от Alexander.Georgiev Преглед на мнение
                            Подхождаш грешно към всичките теми които съм разгледал,...
                            Очевидно подходих грешно в тази тема, тръгвайки да ти помагам
                            Виж другите мнения в същата тема и преценѝ, ама обективно, кой какво полезно нещо е написал, освен мен.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                              Под твоето мнение съм написал "Колеги благодаря сърдечно за инфото, ще прочета посочените теми."
                              След това ти си написал, че е безсмислено да е на задно и да търся 4х4. Което аз одобрявам като мнение и по горе съм написал, че съм категорично против джип на задно.
                              Не познавам колегите по никове и честно не гледам кой го е писал, а какво е написал.

                              Предлагам следното, нека приключим това веднъж и за постоянно.
                              Оценявам помощта от предните ти постове и забравям за това че ме храниш за "чАрок" и за аудито,
                              от теб очаквам разбиране за това, че не съм запознат с джиповете като цяло и подигравки с човек който не е в час са излишни.
                              Ти също не си в час с мойте специалности и умения, категорично мога да го твърдя. (не всеки може да разбира от всичко)
                              Ще променя мнението си за Черокитата, при положение че носи име на племе.
                              ПС: БЛАГОДАРЯ за информацията за племето, не знаех! Ще почета по въпроса.

                              Със здраве!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Jeep Grand Charokee 3th generation 3.0 CRD / Бензин??

                                Първоначално публикуван от Alexander.Georgiev Преглед на мнение
                                ПС: БЛАГОДАРЯ за информацията за племето, не знаех! Ще почета по въпроса.
                                По-добре прочети по въпроса как "Чероки" и "Гранд Чероки" са два различни автомобила. Не е като "Витара и Гранд Витара".
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X