Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов Tyareg!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензинов Tyareg!!!

    Здравей те колеги,знам че темата сигурно доста е "дъвкана",но прегледах написаното за Туарег-бензин и не успях да намеря това,което ме интересува.Искам да закупя такъв автомобил и моля за вашите мнения и познания за дадения екземпляр.А именно :...................... /Това е и самата обява,но не ми дават да кача линк към нея: За 10500лв 3.2 бензин с газ и е доста запазен,не е на въздушно окачване.
    Интересуват ме само бензиновите модели,защото ще им сложа газ.Четох във форума,че има 2 варианта на 3.2 - 220коня и 240коня.240 на фейслифта ли го слагат.Знам,че поддръжката на такъв автомобил е доста скъпа,а пари бол нямам.Но плюса ми идва от там,че изминавам около 5000-70000 на година и като направя обслужването след закупуването,дълго време няма да давам пари за нея,да "чукнем да дърво де".Колко горе долу излиза поддръжката на колата.Колко ще струва газифицирането.
    Последно редактирано от ИвоПетров; 08-10-18, 13:41. Причина: не може линкове към обяви

  • #2
    От: Бензинов Tyareg!!!

    Първоначално публикуван от ИвоПетров Преглед на мнение
    Здравей те колеги,знам че темата сигурно доста е "дъвкана",но прегледах написаното за Туарег-бензин и не успях да намеря това,което ме интересува.Искам да закупя такъв автомобил и моля за вашите мнения и познания за дадения екземпляр.А именно :...................... /Това е и самата обява,но не ми дават да кача линк към нея: За 10500лв 3.2 бензин с газ и е доста запазен,не е на въздушно окачване.
    Интересуват ме само бензиновите модели,защото ще им сложа газ.Четох във форума,че има 2 варианта на 3.2 - 220коня и 240коня.240 на фейслифта ли го слагат.Знам,че поддръжката на такъв автомобил е доста скъпа,а пари бол нямам.Но плюса ми идва от там,че изминавам около 5000-70000 на година и като направя обслужването след закупуването,дълго време няма да давам пари за нея,да "чукнем да дърво де".Колко горе долу излиза поддръжката на колата.Колко ще струва газифицирането.
    Хм, Туарег, 70000 км на година и недаване на пари в едно изречение не се поместват

    То с всеки жип е така че с големио Гоуф дето пълни сервизите от нов ли няма да е.

    За толкова километри си вземете комби.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Бензинов Tyareg!!!

      Ако сложиш четири удивителни и метан може и направо без пари да ти стъпи.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Бензинов Tyareg!!!

        Ако си имал предвид седем , а не седемдесет хиляди годишно - не се занимавай да слагаш газ.

        Коментар


        • #5
          От: Бензинов Tyareg!!!

          И на дЪрво да чукаш, и под маса, се тая, ми фАни да почетеш кво може да ти се случи, да не ти са появи желание да се самообесиш ако очакванията ти се разминат с реалността.

          Наясно ли си колко ще ти струва само първоначалното обслужване след покупката, а и нови гуми, щото на Туарег за 10 едва ли стават за нещо, а да не забравяме и зимните такива ?

          Да не те фрапирам аз, нека някой друг лош колега да ти каже грубата цифра.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Бензинов Tyareg!!!

            Туарега-10500 лв.Ако е нов внос-екотакса,и в Кат-около 500.Потягане,защото предполагам за тези пари е занемарено-оптимистично,5-6000.За 8 гуми среден клас,около 4000.Данъкът-500-800 според града.ГУ-2300 някъде.Разходът-25-30/100 км ще е най-малкия проблем.Тоя Жип може и да е красив,ама пък не е от най-качествените,та се поврежда доста често.Но затова пък излизат много пари.Ако за 7000 км/годишно,човек си докара разход от 1,50 лв/км,то мисля че собственика трябва да си хвърля шапката от радост.Ама може да е и 3 лв/км...

            Коментар


            • #7
              От: Бензинов Tyareg!!!

              Не мое така!
              Жиб трябва да е !
              Щото да повдига самочуствието... и други работи !
              Съвсем го отказахте момчето.Може пък с малко пари да мине!

              Коментар


              • #8
                От: Бензинов Tyareg!!!

                Няма нищо по-скъпо от евтиния Тоарег...За 10 к. може да намериш истински жиб стоков в добро състояние.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #9
                  От: Бензинов Tyareg!!!

                  Може ли някой да даде цени на части, по-фрапиращи като цифра,актуални към този момент,без нормален замеатител/по- евтини но вършат работа и естествено не изкарват чак толкова км. като оригиналите/?
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бензинов Tyareg!!!

                    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                    ...
                    Съвсем го отказахте момчето.Може пък с малко пари да мине!
                    Може, ама ше трябва да хване мазоли на кокалчетата от чукане на дърво.


                    Това си е гоуем гоуф с цени за части и труд като за Кайен.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бензинов Tyareg!!!

                      Сметка от днес Таурег 3,2 бензин 220 коня AАZ motor : Свещи 6х28 лева, две бензинови помпи (след 30 хил км на газ падна дебита , а иде зима със смяна на една не стана работата) 2х160, има четири ламбда сонди еле едната беше дала фира 1х190 лв, ремонт рейка хидравлична 300лв.(еконт , ремонт, масло ) гарнитура смукателен колектор 1х33 лева, . почистване на дюзи(бензинови) плюс уплътнения около 120лв, 3 дена чакане на бензинов филтър, че е в резервоара и се продава комплект с кошницата и цифра а само филтъра е 62 лева това в общи линии!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бензинов Tyareg!!!

                        Първоначално публикуван от ИвоПетров Преглед на мнение
                        Здравей те колеги,знам че темата сигурно доста е "дъвкана",но прегледах написаното за Туарег-бензин и не успях да намеря това,което ме интересува.Искам да закупя такъв автомобил и моля за вашите мнения и познания за дадения екземпляр.А именно :...................... /Това е и самата обява,но не ми дават да кача линк към нея: За 10500лв 3.2 бензин с газ и е доста запазен,не е на въздушно окачване.
                        Интересуват ме само бензиновите модели,защото ще им сложа газ.Четох във форума,че има 2 варианта на 3.2 - 220коня и 240коня.240 на фейслифта ли го слагат.Знам,че поддръжката на такъв автомобил е доста скъпа,а пари бол нямам.Но плюса ми идва от там,че изминавам около 5000-70000 на година и като направя обслужването след закупуването,дълго време няма да давам пари за нея,да "чукнем да дърво де".Колко горе долу излиза поддръжката на колата.Колко ще струва газифицирането.
                        1. Пазарджишкия за 10799 има газ и изглежда по-добре.
                        2. Недаване на пари с ФВ е само с пасат 2-ка ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бензинов Tyareg!!!

                          Между другото,що не опраЙте заглавието на темата.....Щот Тиарег порода нема!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бензинов Tyareg!!!

                            Взимай 4.2, тия шестаци са абсолютно безмислени.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бензинов Tyareg!!!

                              Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                              Сметка от днес Таурег 3,2 бензин 220 коня AАZ motor : Свещи 6х28 лева, две бензинови помпи (след 30 хил км на газ падна дебита , а иде зима със смяна на една не стана работата) 2х160, има четири ламбда сонди еле едната беше дала фира 1х190 лв, ремонт рейка хидравлична 300лв.(еконт , ремонт, масло ) гарнитура смукателен колектор 1х33 лева, . почистване на дюзи(бензинови) плюс уплътнения около 120лв, 3 дена чакане на бензинов филтър, че е в резервоара и се продава комплект с кошницата и цифра а само филтъра е 62 лева това в общи линии!
                              AAZ е вихровокамерен дизелов мотор 1,9 с турбо но без интерколер със 75к.с.

                              Иначе тоя 3,2 си е VR6 мотор, ангренажа е с верига, но откъм маховика. Ориентировъчна цена за смяна?!
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X