Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Галопер в Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за Галопер в Стара Загора

    Здравейте,сдобих се с Галопер през 10.2017. Веднъж на 2-3 седмици отказваше да пали и след 15-20 мин си палеше от четвърт.Проблемът с времето зачести и от 2 месеца джипа е паметник.Не мога да намеря сервиз за диагностика и ремонт.От Стара Загора съм.Моля за насочване към сервиз или майстор.
    Обиколих 5 сервиза.

  • #2
    От: Сервиз за Галопер в Стара Загора

    Сервиз не знам но залагам на четки на стартера.
    Land Rover Discovery
    Където е текло пак ще тече ...

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за Галопер в Стара Загора

      Бензин,дизел.Тая кола няма много тайни,та чак 2 месеца да не се движи.

      Обясни по точно какво става.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за Галопер в Стара Загора

        0897232967 звънни ми
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за Галопер в Стара Загора

          Благодаря за отговорите! Галопера е 2.5 турбодизел с интеркулер 1998г. Проблемът по-подробно е следния- колата започна да не пали,когато е карана и спряна за малко (от 30мин до 1 час). Отначало го правеше през 15-20 дни,после през 2-3 дни и накрая спря да пали. Първите пъти след неуспешно палене изчаквах 15-20 мин и палеше от четвърт. От двигатели не разбирам.Видях ,че клемите на акумулатора са доста окислени и окислението е тръгнало по дебелия кабел надолу.Почистих клемите,та не е от тях.Идваха от сервиза на Хюндай, тестера показа грешка 02,но не се знае какво означава.

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за Галопер в Стара Загора

            Първоначално публикуван от StefanSD Преглед на мнение
            Благодаря за отговорите! Галопера е 2.5 турбодизел с интеркулер 1998г. Проблемът по-подробно е следния- колата започна да не пали,когато е карана и спряна за малко (от 30мин до 1 час). Отначало го правеше през 15-20 дни,после през 2-3 дни и накрая спря да пали. Първите пъти след неуспешно палене изчаквах 15-20 мин и палеше от четвърт. От двигатели не разбирам.Видях ,че клемите на акумулатора са доста окислени и окислението е тръгнало по дебелия кабел надолу.Почистих клемите,та не е от тях.Идваха от сервиза на Хюндай, тестера показа грешка 02,но не се знае какво означава.
            След това което пишеш, наистина си потърси някой който наистина разбира от този автомобил.А това за грешките и сервиз на Хюндай е хит.Между впрочем,аз съм правил електрото на вашия шоурум на Хюндай.Но разбира се ,няма връзка.

            п.п Прилича да смуче въздух.Намери някой комшия по в час,да подаде от туба с нафта, директно на гнп ,на филтъра (горивния)има жабка за подкачване ,често смуче от нея.
            Последно редактирано от Roninn; 08-10-18, 23:06.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X