Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискавъри 1 бензин проблем със запалването

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дискавъри 1 бензин проблем със запалването

    Здравейте колеги имам проблем със замалването на колата.Дискаври 1, 1998 година 3,9 бензин със газов инжексион стартера върти акумлатора е нов някой път пали на 3 път някой път въртя да 10 пъти тогава пали.Закарах го на един майстор каза че ключалката има проблем смених го пак е същото после втория майстор каза че инжекциона прави проблеми изключих газта пак е същото трети майстор електричар казва че имобилайзера имал проблем звънях на един човек дето се занимавал със електрони системи и ми вика ако от имобилайзера изобщо няма да пали и незнам на кого да вярвам

  • #2
    От: Дискавъри 1 бензин проблем със запалването

    С писане във форума няма да стане.
    Като за начало напишете от къде сте, така поне някой съфорумец ще може да ви насочи къде и при кой да отидете.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Дискавъри 1 бензин проблем със запалването

      От Хасково съм.

      Коментар


      • #4
        От: Дискавъри 1 бензин проблем със запалването

        Палиш на газ и ако е окей,почваш от запалването,после горивната система,филтър,налягане в рейката,датчика за празния ход,системата за отвеждане на бензиновите пари от резервоара и тн.от много места може да боледува тоя английски джентълмен.

        Коментар


        • #5
          От: Дискавъри 1 бензин проблем със запалването

          Аз имах същия проблем, на същия двигател. Оказаха се свещи и кабели. Но при мен и глъхнеше при поддаване на газ.
          Discovery 1 4.0

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X