Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на ендуро мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на ендуро мотор

    Здравейте, харесал съм си, yamaha wr250f от 2002 година. Моторът има документи за регистрация (номерът на рамата отговаря, а този на двигателя е малко по-странен на двигателя има 2 номера раделени с тире, а на талона само първият). Въпросът ми е като го регистрирам в кат, дали ми трябват сложени огледала и мигачи или мога да го регистрирам и да ги добавя после. Също така колко ще ми струва. И има ли как да проверя дали моторът не е краден, при положение че не е регистриран до сега. Мерси.

  • #2
    От: Регистрация на ендуро мотор

    Първоначално публикуван от Turnikman Преглед на мнение
    ...Въпросът ми е като го регистрирам в кат, дали ми трябват сложени огледала и мигачи или мога да го регистрирам и да ги добавя после...
    Трябва да монтираш тези неща ПРЕДИ да го регистрираш.
    Няма КАТ, който да направи регистрация без тях дори и документално да е съвсем в ред.
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на ендуро мотор

      Най-вероятно е внос от Италия , записана е само първата част от номера на двигателя , която означава модела. Записват само тази част от номера , защото двигателя се води резервна час и подлежи на подмяна. Относно регистрацията , отиваш в КАТ и питаш какво ти трябва за регистрация и какво ще ти струва.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X