Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ортопедичен проблем на щерката?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ортопедичен проблем на щерката?

    Ако имаше нещо нередно, момичето само щеше да го забележи, на тази възраст се взират достатъчно подробно в себе си, а и би се оплакала от болка и т.н. Имайте предвид, и че понякога има и едно "маниерничене" в походката и т.н. Не се плашете излишно, живи и здрави.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: Ортопедичен проблем на щерката?

      Тази тема е за БГ Мама май?
      Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

      Коментар


      • #18
        От: Ортопедичен проблем на щерката?

        Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
        Тази тема е за БГ Мама май?
        Тука е бг-татко така че всичко е наред.

        Коментар


        • #19
          От: Ортопедичен проблем на щерката?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Тука е бг-татко така че всичко е наред.

          Коментар


          • #20
            От: Ортопедичен проблем на щерката?

            1. Питали "радио Ереван" как да слалят килограмите на 120кг. дама - след кратък размисъл отговор: "Не разваляйте хубавата жена"
            2. "...криви ми били краката? Не са криви, а удобни"
            Извън мъжкия хумор -прескочила е възрастта за корекция и не се налага особено ако няма оплаквания.
            Форумен джипар ортопед док-Влад, но пак казвам (както и по-горе съфорумците) не пипай и не и наливай комплекси
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              От: Ортопедичен проблем на щерката?

              Благодаря на всички за ангажираността. Тя не знае за тези ми притеснения и не мисля да и казвам, докато някой лекар не ми каже, че не е добре и може нещо да се прави.

              Тъй като някои не са разбрали защо са ми притесненията. На първата най-голяма снимка с червена линия вдясно съм показал линията на крака и. От коляното надолу костта тръгва рязко настрани, което не се вижда при племенничката ми вляво. Не е дефект на снимката. Вървях доста след тях и доста време я гледахме и обсъждахме със жената. С телефон и цифров зум такива снимки стават. И жената като повечето от вас мисли, че всичко е в реда на нещата, което ме успокоява, но все пак ще се допитам до няколко ортопеда. Поне един със сигурност.

              Имаме бягаща пътека. Не знам дали е професионална. И лентата е с двигател, и наклона се променя с ток (от клавиатурата). Виждал съм я да се качва на нея, но мнооого рядко. То и аз рядко съм си у нас, но не вярвам да е повече от веднъж на 2 месеца.

              Коментар


              • #22
                От: Ортопедичен проблем на щерката?

                Не се филмирай колега !
                Нищо и няма на девойката !

                Казвам ти го от личен опит. Като малък лека издутина на подмишниците ми направи впечатление. Споделих с родителите ми. Те се шашнаха и като се тръгна по доФтори.... недей си игра, страшно стана. Единия така, другия друго и накрая кВо се оказа!? Абсолютно нищо ми е нямало.... останаха само тревогите!
                Тъй че....
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #23
                  От: Ортопедичен проблем на щерката?

                  Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                  ...От коляното надолу костта тръгва рязко настрани, което не се вижда при племенничката ми вляво. Не е дефект на снимката.
                  Не е дефект от снимката, а резултат от ракурса и от това че само отпред на подбедрицата линията на костта се вижда без рентген. Навсякъде другаде около костите има мускули и мастна тъкан.

                  Племенницата е малко по-плътна, с друга кройка панталон и я гледаш под друг ъгъл, което прави разликата.

                  Ето ти подобен ракурс на случайно взета от интернета снимка на която можеш да нарисуваш същата линия. Не е съвсем същото защото ти си снимал от по-високо ама дава представа:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:detail-of-couple-legs-walking-on-the-field_1301-7056.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5799670

                  На, разглеждай на воля:
                  https://www.google.com/search?biw=19....0.2ShpYEypTLc

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ортопедичен проблем на щерката?

                    bow legs или bowed legs гледам, че дава добри резултати в картинките на гугъл. Гледам и че на доста места има before и after - демек прави се нещо в тая насока
                    https://legi.com.au/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ортопедичен проблем на щерката?

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      bow legs или bowed legs гледам, че дава добри резултати в картинките на гугъл. Гледам и че на доста места има before и after - демек прави се нещо в тая насока
                      https://legi.com.au/
                      ... освен че от снимките които си показал АБСОЛЮТНО няма признаци на О-крака, с което се борят китайките. Евентуално може да са мнооооооого леко на Х което (1) е обратният проблем и (2) няма как да се реши с лепенки за имитация на мускули, което правят тия.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ортопедичен проблем на щерката?

                        Според мен дефекта е визуален. Повечето хора ходят с отворени пръсти и износват външната част на подметката. Но има хора които ходят със затворени пръсти и износват вътрешната част на подметката. Дъщеря ти е от тях, нищо и няма.
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ортопедичен проблем на щерката?

                          Може да се обсъди пес плановалгус според мен!
                          И другото по-важно е -качествени обувки и стелки!
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ортопедичен проблем на щерката?

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            И аз навремето...как си мислиш, че ходиш...
                            ..кифла.
                            Анджък.

                            Иначе - повечето двайсетина-годишни девойчета наистина имат ортопедичен проблем. Имат очевидна липса на deyan_h в интермедиумът м/у pedis dextr. та чак до pes sinistri...

                            Подозирам, че го преживяват от dagian, та чак до съмване, горките...

                            sic. )) сестра ми завиждаше люто, как ми седят дънките, навремето ))))
                            Последно редактирано от deyan_h; 30-09-18, 19:55.
                            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ортопедичен проблем на щерката?

                              Мда. Жената каза, че имала плоско стъпало. Има спомени, че била питала и имала такова. И че нищо не можело да се направи.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ортопедичен проблем на щерката?

                                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                                Мда. Жената каза, че имала плоско стъпало. Има спомени, че била питала и имала такова. И че нищо не можело да се направи.
                                Жена ти казала, че ? кой точно. ..Жена ти имала дюстабан? ) Нищо не можело? Я па вие... кой град това?

                                Пиччччч. яз имам инсерционит 3 санта в ахилеса. )) Вервай, 2 години боли на ВСЯКА крачка ))) и ))) ами кво. ))) освен, че пречи на конгресите на ПРъЦК ... ))))
                                И че не моа да разкажа играта на Марто )) на по-якото от пейнтбол военно игра, идея си няма каква димка мога да направя ))))
                                Последно редактирано от deyan_h; 30-09-18, 20:36.
                                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X