Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

    А ако можеше мааалце да четеш и да сФащаш прочетеното, щеше да видиш, че съм дал рецепта за вдигане на 160 км/ч със соц-возило, без да уточнявам марката
    Сам се пънеш да обЕсняваш по-горе как "мОсквичите" вдигали 200 ли 300 ли (не ми се издирват малоценните ти и безполезни мнения). Явно никога не си имал "Лада", ама ти нали си като оня джурналист, дето казАл: "Аз не чета весНици, аз ги пиша!". Демек - не си карАл, не си имАл, ама си гоУем спецЯлистор щото си бил ремонтирАл (сигурно гумите си сменявал "по него време" едва ли друго са ти давали да пипаш).
    Вече и аз се обърках имал ли съм москвич или съм нямал?
    Разбира се,че не е москвич,това е хай-тек кабел за маса,иначе по цел и посока същия като на москвича,но този е хай-тек.За него трябва да се изпише още доста и може да го ремонтира само великия Гагич,защото майсторите са кьорави и прости и ако Той не им го покаже,никога няма да се сетят кабел ли е,плат ли е.

  • #2
    От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

    Ей тук един сдвоен 'москвич' Пускам снимките по молба на jeko47, щото явно си го помолил да те образова дали е виждал ХЕМИ или не
    И в какъв ракурс го е виждал де
    Прикачени файлове
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

      Трагедията е че масово майсторите са кьорави и прости. Имам пример от преди час
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

        Ами докато се счита,че е срамно човек да си вади парите с труд,така ще е.Според мен по-голяма трагедия е,когато човек с "техническата" "култура" на Гагича започне да се прави на майстор,след като е прочел статия в гугъл и откъс от сервизно ръководство.

        Коментар


        • #5
          От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Ей тук един сдвоен 'москвич' Пускам снимките по молба на jeko47, щото явно си го помолил да те образова дали е виждал ХЕМИ или не
          И в какъв ракурс го е виждал де
          Това не е "Хеми", ми някакъв V8 + някакъв друг - V10 на "Вайпър". "Жеко" поне да се научи да броЙ цилиндрите преди да се опитва някого да измами.

          P.S. А моторът на "Вайпър" не е "Хеми".
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

            turtey, aаа, това е сигурно Примери всеки може да даде - искаха ми пари в официален сервиз за измерване на компресия...
            И по телефона ми обясняваха кой цилиндър е 'зле'... Тъй-като лъхаше некомпетентност махнах колата от този сервиз, обаче си искат парите за свършена работа...
            Казвам им - ОК - дайте протокола за измерените стойности.. Пишат ми на един лист две показания... А на другите два цилиндъра? 'Ами на другите не можахме да развием дюзите, ама ще ви направим отстъпка 50% от цената'
            Viper бе бонус Боголюбе, я преброй цилиндрите по-горе (ама не на вайпъра )
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

              Много жалък опит да се оспори компетентността на Милен!

              Тоя човек знае и може!!!

              Коментар


              • #8
                От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Много жалък опит да се оспори компетентността на Милен!

                Тоя човек знае и може!!!
                Сигурно, щом си го проверил
                В случая обаче с тези снимки ни баламосва. Нито V-осмака на тях е "Хеми", още по-малко "Вайпъровия" "десятьцилиндровик".
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                  Още по-жалък опит да се измъкнеш като пръдня от гащи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Нито V-осмака на тях е "Хеми"
                    Задачка за "сертифицирани гугъл-механици" [(с) а ла аватара на бат`Джорджоне] - по какво се познава, че не е "Хеми"?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                      Гагич , ако си виждал разглобен "Хеми" ще го познаеш на снимките.
                      ВайпърАт го изскубах разглобен в края на пролетта.
                      А този мотор е в Додж Рам , но си е "Хеми".
                      На първата снимка се вижда защо е отворен моторът.Ако успееш да го чуеш през Гугъл , или чрез "гуглене" , аз ще съм най-върлият ти защитник от всяка критика!
                      Днес до обяд бях при зъболекар , след обеда имаше един спешен съединител на Дукато.Утре , като му скубна разпределителния вал ще се знае присъдата.Мисля , че знаеш , той може да бъде причина за изхвърляне на блока.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Сигурно, щом си го проверил
                        Със сигурност, щото ДА!

                        От Хемита и Вайпъри не разбирам.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          От Хемита и Вайпъри не разбирам.
                          Това на пуснатите от Slowtraveler снимки с твърдян автор jeko47 НЕ Е "ХЕМИ" ! (И за нечетящите, но пишещи, пояснявам - не онова с 10-те цилиндЪра, а това с осемте).
                          И да вземе Милен "Жеко" да прояви доблестта да си признае.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                            Къде виждате по тия снимки формата на горивната камера?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                              @Гагич
                              Изясни си какво значи HEMI освен лъскави надписи на капаците на клапаните и ще схванеш какво ти се казва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X