Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
    Та много мислих - немаш достойнство.Нищо не умееш!Не се ебавай с колегите ми!
    А , фнимафай да не стъпиш на кръпата на некой , дето те е оценил по стойност на папука!
    Умея да си избирам коли. Па ти си карай дизелорите тамА и чопли СМЕНЕНИТЕ двигатели на некви ДоЖдове, без даже да разбЕреш че не са орГЕнални.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #77
      От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Умея да си избирам коли. Па ти си карай дизелорите тамА и чопли СМЕНЕНИТЕ двигатели на некви ДоЖдове, без даже да разбЕреш че не са орГЕнални.
      Пак се дъниш!
      Този на снимката на Пламен е същият , като от моите.
      Нали не искаш да кажеш , че той не разбира?Или ти ги по-знаеш тия работи?
      Иначе чопла у сичко , дет се троши.Ти да не би да си избираш само съселяни на Андрешко.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #78
        От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

        Първоначално публикуван от huntingdog Преглед на мнение
        Това не е вярно. За първи път в атвомобилостроенето система за изключване на цилиндрите прави Кадилак в двигателя им с код v8-6-4 l62 ( по кода става ясно) още през 1981г. Този двигател е общо взето дъното им по надежност именно заради тази система.
        Това не го знаех. Може и да е вярно.
        Анонса на Джип през 2004-та беше че за първи път се вгражда ама може и само за клас SUV да е било. Както и да е. Не ми се търси сега защото от тази система която изключва цилиндрите и чеп за зеле не става. При тях в Америка с тяхните безумно прави и бавни(100-110) магистрали може и да върши някаква работа. При нас в Европа след много проби и тестове категорично казвам че не носи никаква икономия на гориво. При нас магистралите са бързи а това нещо MDS над 120 изобщо не изключва цилиндрите когато е в Джип или Рам. Предполагам заради аеродинамиката. Първокласни и второкласни пътища пък са ни супер накъдрени и надупчени та то горкото изобщо не може да вземе решение на колко цилиндъра да взривява. В крайна сметка повече загуба на динамика и реакция от колкото икономия на гориво. Аз и за това моята съм я изключил. И с нея и без нея харчи абсолютно еднакво. Освен че когато е включена износва двигателя неравномерно с всички произтичашти от това последствия.

        Коментар


        • #79
          От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
          Пак се дъниш!
          Този на снимката на Пламен е същият , като от моите.
          Нали не искаш да кажеш , че той не разбира?Или ти ги по-знаеш тия работи?
          Иначе чопла у сичко , дет се троши.Ти да не би да си избираш само съселяни на Андрешко.
          Упорито не пускаш VIN и правиш опити да прехвърлиш топката на Кинекс.
          Une faible eau-de-vie que vous etes, mon sergent-chef (proverbe bulgare).
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #80
            От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Та много мислих - немаш достойнство.Нищо не умееш!Не се ебавай с колегите ми!
            А , фнимафай да не стъпиш на кръпата на некой , дето те е оценил по стойност на папука!
            Мисля,че не е разумно да слагаш Гагич и достойнство е едно изречение.Има една много хубава българска поговорка - пачавра леке не хваща,съжалявам но не знам как се превежда не френски.Човек дето е виждал разглобен двигател само и единствено на снимка в гугъл,да поучава,човек,който с това си вади хляба,сещам се за пилците и квачката.

            Коментар


            • #81
              От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Човек дето е виждал разглобен двигател само и единствено на снимка в гугъл,да поучава,човек,който с това си вади хляба,сещам се за пилците и квачката.
              Ти па кво си виждАл, бре смотаняк? "мОсквич"?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #82
                От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Упорито не пускаш VIN и правиш опити да прехвърлиш топката на Кинекс.
                Както и снимка на прословутата табела с крайслеровото хеми от 1929-та...

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Ти па кво си виждАл, бре смотаняк? "мОсквич"?
                А, изби ли ти ръждичката?!?
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #83
                  От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Ама то това че трябва да му се сменя маслото ако е недостатък, значи малко е изсмукън от пръстите. Проблема си е изцяло наш в България, защото караме с по лоши масла и от Италия. Иначе и с многото си картерни газове пак си карат по милион.
                  Всяко Хеми си има звезда на славата.
                  Първото 5.7 като го сложиха в Джип 2005 си беше направо фурор. 330кс изключване на цилиндрите за първи път в автомобилостроенето мощен икономичен и т.н. Към днешна дата може и да е малко пенсионерски според моите разбирания ама за времето си беше чук. И още го слагат. Само конете му всяка година се увеличават.
                  2006-та излезна 6.1. Малиииии тва къф изруд е. Ама в Гранд Чероки. В леките им коли е удушено пиле. Чак след пет години Мерцедес и БМВ направиха нещо почти толкова бързо в клас СУВ.
                  2012 представиха 6.4 460кс . Аз само на това не му разбрах идеята. Уж е спортно пък изключва цилиндрите и е икономично пък е тежко. Мерцедесова работа.
                  И последното 6.2 707кс. Сега да видим за колко години ще ги стигнат американците.
                  Тия немат стигане,само ги копират!От край време,ма не им издържат на технологията и стандарта и като не мое ги стигнат ги Уплюват!Който не е имал контакт с американски машини ,няма да разбере!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

                    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                    А, изби ли ти ръждичката?!?
                    Ми като няма никаква модераторска намеса - каквото повикало, такова се обадило. Ти си същия комплексиран некадърник. Какво се буташ в тая тема? "Хеми" няма да видиш никога през живота си.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Ми като няма никаква модераторска намеса - каквото повикало, такова се обадило. Ти си същия комплексиран некадърник. Какво се буташ в тая тема? "Хеми" няма да видиш никога през живота си.
                      Ох, на дяда кадърното! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:respect.gif
Прегледи:5
Размер:7.7 КБ
ID:5799626 Намерил се кой да плаче за модераторска намеса... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61.gif
Прегледи:9
Размер:27.5 КБ
ID:5799625
                      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                      Коментар


                      • #86
                        От: Платнена лента отдолу Grand Cherokee WK/WH

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Т.. В крайна сметка повече загуба на динамика и реакция от колкото икономия на гориво. Аз и за това моята съм я изключил. И с нея и без нея харчи абсолютно еднакво. Освен че когато е включена износва двигателя неравномерно с всички произтичашти от това последствия...
                        Абсолтно логично, нецелесъобразно по нашите географски ширини...
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #87
                          От: Какво е ХЕМИ и какво - не, сгагичосана тема

                          Аллах акбар, хеми машаллах, аркадашлар калпазанлъ, мохабет капалъ.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X