Обява

Свий
Няма добавени обяви.

90 км /ч ограничение на Тракия?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

    Те тва е новина и за мен ,за американските камиони !Историята е че са откупили от европейските производители ,които са правели камиони за щатите ,да произвеждат камиони според нуждите на американската транспортна система,тежко натоварена и с голям пробег на един курс.Първите откупени права са от Мерцедес,доколкото помня от една енциклопедия за тежки машини и транспорт,след това е Волво.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      140,пускаш волана в дясна лента и кафето до тебе не ти мие чорапите...
      Аналогичен случай у наше село- пускаш волана в дясна лента и колата си върви на автопилот, в коловозите.
      Някой тъдява спомена северната тангента:

      https://m.dnevnik.bg/skorost/2018/09...ngenta_i_shte/
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

        В тая тема всеки гледа да се изходи без значение какво са писали другите, без да чете чуждите мнения, пускат се едни и същи линкове от едни и същи статии, касаещи едно и също събитие...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Аналогичен случай у наше село- пускаш волана в дясна лента и колата си върви на автопилот, в коловозите.
          Някой тъдява спомена северната тангента:

          https://m.dnevnik.bg/skorost/2018/09...ngenta_i_shte/
          С Опелче бяхме 2 седмици,пускане на волана няма без значение дали ти стиска да се мяташ в дясно или се правиш на мъж у ляво,това не е път на който аз да вярвам,че няма да си напълня пьтьците с кафе.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            За да твърди, че българските пътища са по-добри от... Френските, ще да е родом, като повечето истински франсета негде от Майка Африка...
            Попал. Пальцем в хавно. Не ти е за първи път де. Родом е от Ница, в семейство от обеднялата аристокрация. И не съм го дърпал за езика, сам си го каза. Дали е прав не се наемам да споря, общия ми престой във Франция е под 2 седмици.

            @Vlado_Ts - напоследък съм на "The Pogues". Горещо препоръчвам.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Родом е от Ница, в семейство от обеднялата аристокрация...
              ... от леко арабски проЙзход?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Попал. Пальцем в хавно. Не ти е за първи път де. Родом е от Ница, в семейство от обеднялата аристокрация. И не съм го дърпал за езика, сам си го каза. Дали е прав не се наемам да споря, общия ми престой във Франция е под 2 седмици.
                ...
                Сериозно, аристократчето има ли книжка?

                Коментар


                • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  В тая тема всеки гледа да се изходи без значение какво са писали другите, без да чете чуждите мнения, пускат се едни и същи линкове от едни и същи статии, касаещи едно и също събитие...
                  Прав си.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X