Обява

Свий
Няма добавени обяви.

90 км /ч ограничение на Тракия?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    И нямаш нищо против да ги плащаш по 1000 лв. порцията, нали?
    Абе аз имам против, само дето първо-няма го избора да станеш и да идеш вкъщи да се наядеш, в тая кръчма сме 24/7. Второ, кръчмаря бие много лошо и неплащането на сметката излиза доста солено. Трето, ако реша да ида в хубав ресторант, там няма да ме настанят на маса, а ще ми връчат метлата. И пето, колкото и да съм несъгласен, другите клиенти в кръчмата няма да ме защитят, а ще гледат сеира докато кръчмаря ме тепа. То те това го имат като част от вечерната програма. И шесто, всъщност кръчмаря така ги е нагласил нещата, че не разбираме как плащаме хилядарката за двойка неовкусени кебапи с вчерашни пържени картофи.
    Тунела под ламанша не е безплатен, нали?

    Коментар


    • #92
      От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

      Повтаряй след мен - Това не е магистрала,тия са педераси.........и рано или късно ще дойдеш на нашето мнение
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

        Аа, не, докато не се оженя и не ми се народят деца, имам правото да гледам по-ведро на нещата.

        Коментар


        • #94
          От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Скокчето го имаше към момента на пускане още. При минаването ми преди може би месец не забелязах някакво развитие, точно както не забелязвам сериозно такова (дупки-кръпки-пукнатини) и във въпросния лот на магистралата поне в последните 5 години....
          Редовно (през месец-два, но не ежедневно) минавам от там и скокчето драстично се е увеличило...
          Обаче си вземам думите назад - май става въпрос точно за този участък - явно след ограничението МОЖЕ да има ремонт и то гаранционен: https://www.blitz.bg/obshtestvo/api-...ews629341.html
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #95
            От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
            Тунела под ламанша не е безплатен, нали?
            Па и туй... "Тракистрала" ли, как го кръстихте, също не е. От догодина - тол такси (уж, повтарям УЖ) само за тирове, скоро и за всички! Щото равноправие требе!
            "Свинетките" отделно.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #96
              От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

              Драматични заглавия в "сайта на народа" БлиЗ: Почна се! Ужасяващ инцидент на магистрала "Тракия", има страшно задръстване Вкратце: Два тира са изгорели на магистрала „Тракия“ край Пловдив. Единият тежковоз е бил спрял в аварийната лента поради техническа неизправност и отзад в него се блъснал друг тир.
              Някой дали се досеща защо другият ТИР се е движел в аварйната лента?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #97
                От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                Пак не уцелИ! Това е между София и Пловдив.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #98
                  От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Пак не уцелИ! Това е между София и Пловдив.
                  То е стрОено по Таатов Златен Век и не е ремонтирано (може би?) оттогаз, тъй че ни мой причината да е настилката?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #99
                    От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                    Аз съм го кръстил "Тракистрала", щото след като видях по света на кое викат магистрала, някак не са в една категория. Пък вие си говорете, че съм оптимист. Просто неравностите между Чирпан и СтЗ някак си, не са ми толкова страшни, нито пък предстоящия ремонт го виждам като повод за жалене. Виж, ако дискусията беше за обема на трафика между София и Ихтиман, нямаше да съм толкова ведър, щото хем положението ми се струва тегаво, хем не виждам изгледи за скорошна промяна в положителна посока...
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    То е стрОено по Таатов Златен Век и не е ремонтирано (може би?) оттогаз, тъй че ни мой причината да е настилката?
                    Вие сигурен ли сте, че сте минавали скоро по тази магистрала? Около Пловдив не е останало неремонтирано...

                    Коментар


                    • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                      Боголюбе, както винаги дърпаш разговора в двете крайности Е светът никога не е поляризиран..
                      Това, че нещо е било направено качествено и е издържало 50-80-100-1000г не означава, че не се нуждае от поддръжка или че не трябва да се отстраняват дефектите по него...
                      Просто един участък издържа 40-50г без ремонт, а другия - 2г... Надявам се няма да ги поставяш на едно ниво...
                      Защото качеството е такова : https://btvnovinite.bg/bulgaria/den-...aha-dupki.html
                      Сега АМ Черно море (колко гордо звучи а? ) е на кръпки в новия участък, и е доста по-зле отколкото отпреди 'ремонта'...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        ...
                        Някой дали се досеща защо другият ТИР се е движел в аварйната лента?
                        Не е като да не съм виждал "ТИР" да се движи в аварийната лента при сравнително прилични участъци от магистралата, най-вече защото е или издухан или претоварен и не може да вдигне и 70 по наклоните.

                        Коментар


                        • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                          Е да ама пък 90% от колите карат с около 100-110 макс,разликата в скоростта на кола с около 130-140 и ТИРче е огромна което също предпоставя за катастрофи.

                          Американците карали бавно,ъхъ ама не,всичко живо дере с 75-80 на магистралка барабар с ТИРовете,ония с по 18 гуми сборно.

                          Това и пътни такси не заслужава,но ако не бърза човек и пътува вечер се е утрепало за пестене на гориво,кюташ си с 90-100 и си цар Тиква
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Не е като да не съм виждал "ТИР" да се движи в аварийната лента при сравнително прилични участъци от магистралата, най-вече защото е или издухан или претоварен и не може да вдигне и 70 по наклоните.
                            Едва ли е катерел наклон при катастрофата
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              То е стрОено по Таатов Златен Век и не е ремонтирано (може би?) оттогаз, тъй че ни мой причината да е настилката?
                              Темата е за ограничение 90 между Пловдив и Стара загора. Нещо ми се губи връзката в TIR-ове, каращи в аварийната лента между София и Пловдив. Ни е първи, ни ще е последен случай.

                              Аз поне до Пловдив си пътувам безгрижно в която и да е лента, с ква да е скорост в рамките на разрешените 140. Досадността около Пловдив са пълчищата от мушици дотолкова че се налага зорлем да спирам на бензиностанция да си чистя стъклата и фаровете и да зареждам с течност за чистачки.

                              Реално в момента от цялата магистрала от гледна точка на шофиране поне за мен са проблемни въпросните 50-ина километра и нищо повече. Това че ти искаш в нашата си кочинка да се работи, контролира и поддържа по немски стандарт - няма лошо. Ама не сме дорасли. Не тия, дето крадат, а всичките вкупом.

                              Дали е магистрала или не и по чии стандарти - все ми е тая. За 4 и половина часа съм от вкъщи до Приморско, барабар с пиш-пуш-течностзачистачки пауза. И гладка като стъкло да я направят пак ще стигам за толкова.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: 90 км /ч ограничение на Тракия?

                                https://m.dnevnik.bg/skorost/2018/09...ngenta_i_shte/
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X