Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся part-time на задно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся part-time на задно

    Както и блокажите
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Търся part-time на задно

      Първоначално публикуван от titanium Преглед на мнение
      Явно съм в грешка с желанита ми... значи трябва да отпадне парт тайма
      Я си харесай нещо на вкус и цвят за тия пари, врътни му кръгче, па тогава да го обсъдим.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Търся part-time на задно

        Първоначално публикуван от titanium Преглед на мнение
        Ааа, правилно ли съм си направил извода или парт таймите реално харчат повече от фул тайм?
        Относително е. Много фактори играят роля. Примерно едно дълго Терано 2, с 2,7TDi , ще харчи повече от Дискавъри 2 с Td5(2,5). Тераното е парт-тайм, Роувъра фултайм. Но мотора на Тераното е предкамерен, а на Дискавърито с директно впръскване.
        Между другото Тераното също е добра оферта, по-висок разход, но надежден мотор с минимално обслужване.
        Сетих се и за Фронтера с 2,2DTI, също става, но баш последните май нещо бяха с по-проблемно ГНП(а на другите се ремонтира).
        Ако минеш на Фултайм, вече споменах Диско 2, евентуално Гранд Чероки 2,7CRD.
        И по-паркетни ML, Туарег, още по-паркетни, Санта Фе, Туксон/Спортидж 2, Рав4...и др...

        Разликата за каране през зимата...има, но с привикване стават и двата типа задвижване.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #34
          От: Търся part-time на задно

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Зима,семейство и парт-тайм в едно изречение не се връзват.
          Що бе, зависи от семейството. Жената без проблеми кара чааветата на градина с УАЗа.

          Първоначално публикуван от titanium Преглед на мнение
          Явно съм в грешка с желанита ми... значи трябва да отпадне парт тайма
          Не непременно. Но трябва да си изясниш какво искаш - вдигнато комби с някакво 4х4 или камионоджипка с 33-35" колела на която диференциалите се виждат без да се навеждаш.

          И в зависимост от пътя към вилата може да се окаже че с първото по-лесно ще стигнеш, отколкото с второто. Или обратното. Като второто ще трябва и да се учиш да го караш.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Както и блокажите
          Това да.

          Ползите от тях често са преувеличени, а има и неудобства.

          Коментар


          • #35
            От: Търся part-time на задно

            От ужасно сложно и безнадежно стана направо невъзможно

            Коментар


            • #36
              От: Търся part-time на задно

              На мен зимата ми е забавно, лошото е, че предвид времето, миналата ми беше скучно.
              Тази ще я видим каква ще е, а и не знам как ще се държат новите Матадори, таа ...
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Търся part-time на задно

                Първоначално публикуван от titanium Преглед на мнение
                Ще разгледам Гранд Черокито
                Има смисъл.

                Коментар


                • #38
                  От: Търся part-time на задно

                  Неудобства от блокаж?
                  Освен цената?
                  Ти ме уби
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся part-time на задно

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Неудобства от блокаж?
                    Освен цената?
                    Ти ме уби
                    Дежурното обяснение, че може нЕкой да го забрави, което ако не доведе до катастрофа, минимум ще се счупи нещо по трансмисията.
                    Естествено и двете неща са доста слабо вероятни. Може пък и да станат с достатъчна упоритост.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся part-time на задно

                      2.7 Гранд Черокито градско я дават около 13 дизел да гори, та вече наистина не знам... Тотално съм объркан вече

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся part-time на задно

                        Епа то си има ламба
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся part-time на задно

                          Икономичен джип няма.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся part-time на задно

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            Зима,семейство и парт-тайм в едно изречение не се връзват.
                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Що бе, зависи от семейството. Жената без проблеми кара чааветата на градина с УАЗа.
                            Явно и жена ти, и чааветата са железни.С ушанки ли ги вози ?
                            Пробвал съм се за спорта да карам с блокиран междуосев дифернциал зимата и хич не ми хареса...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся part-time на задно

                              Благодаря на всички отзовали се в тази главоблъсканица! Явно ще си карам предното, тотлно вече ми е каша в главата, поради факта, че като заговорихме за парт тайм се говореше че харчи доста а именно около 10 и нагоре, после и фул тайма около 13, ама от парт- тайма няма файда поради някаква причина... Предното си ми е ясно, там си ми хари 7

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся part-time на задно

                                Първоначално публикуван от titanium Преглед на мнение
                                2.7 Гранд Черокито градско я дават около 13 дизел да гори, та вече наистина не знам... Тотално съм объркан вече
                                Ами ако те устройва, пробвай такова и виж.
                                А разхода и на кола с подобно тегло и двигател, е близък. В случая виж Е- класа комби 270CDI, същия мотор и кутия, само на задно пак около 10/100 градско. Мотора и скоростите на тоя Черок са точно същите от Мерцедес.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X