Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

    Здравейте,колеги!
    Предложението ми към администратора/модератора на форума е - темите във форума да се съберат. Като пример ще дам - теми за окачване,теми за купе,теми за ел.инсталация и...останалите. Така ще е по-лесно на всеки,който търси решение на своят проблем в конкретната тема,и няма да се налага да обикаля из форума. Да,има търсачка,но това е само предложение,което според мен си е доста часове пред компа,за да се съберат темите.
    Сега,малко тъпият и неориентиран въпрос е - нещо в предницата ми трака,или по-точно - чува се от лявото колело. Със сигурност не е шарнир,защото тракането е по същият начин,по който се чуват софийските маршрутки. Надявам се,че има хора,които са чували този звук ,и/или да сте ме разбрали. Наскоро прочетох тук,във форума,едни думи зад които аз също заставам - форума е да си помагаме - иначе си губи смисъла. Празни приказки може всеки,навсякъде и по всяко време.
    Бъди себе си,има достатъчно други хора!
    Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

  • #2
    От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

    И този къртовски труд да се изпълни защото ...?? На всеки ще му е удобно, ма трябва да събереме пари за загубеното време на този, който го прави. Не зная дали си наясно, че на модератори не се заплаща за извършена дейност.

    Сега за тропането. Качи техниката на подемник и разгледай окачването (е не само визуално де), особено амортисьорите.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

      Колега,пределно ясно ми е,че трудът на модераторите не се заплаща. В заглавието на темата се казва - предложение.А предложението е - както писах - по-удобно е,въпреки търсачката.
      А сега по темата - не вярвам да са амортисьори,защото...както казах - звукът е същият,като на софийските маршрутки. И при тях ли са амортисьорите!?
      Бъди себе си,има достатъчно други хора!
      Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


      • #4
        От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

        Първоначално публикуван от Otherside21 Преглед на мнение
        Колега,пределно ясно ми е,че трудът на модераторите не се заплаща. В заглавието на темата се казва - предложение.А предложението е - както писах - по-удобно е,въпреки търсачката.
        А сега по темата - не вярвам да са амортисьори,защото...както казах - звукът е същият,като на софийските маршрутки. И при тях ли са амортисьорите!?
        Ми ако качиш на подемник може и да разбереш.
        Тропа като минеш през дупка ли?
        Тропа като завиваш ли?
        Тропа си постоянно ли?

        Коментар


        • #5
          От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

          Пускал съм сборни теми. Това първо. Удобно е за " консуматори" дето ги мързи даже да ги изчетат целите. Дори "душевно" не е оправдано начинанието!!
          И на маршрутките е от окачването. Най-елементарно се проверява. Това второ.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

            А търсачката на форума, неработейки коректно, може да бъде емулирана по доста прост начин, познат на всеки с почти елементарни познания за работа с компютър.

            Та да не разбъзикваме форума, викам аз.

            Коментар


            • #7
              От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

              Ето защо има теми ,,.....затварят гаражните сервизи''. Тия от тях, дето следяха поне форума, не биха кепенци.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #8
                От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                А търсачката на форума, неработейки коректно, може да бъде емулирана по доста прост начин, познат на всеки с почти елементарни познания за работа с компютър.

                Та да не разбъзикваме форума, викам аз.
                Форумът трябва изобщо да махне търсачката. Гугъл си рови повече от перфектно във форума.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #9
                  От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                  Е пак за пари иде реч накрая де!!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                    Първоначално публикуван от vencibull Преглед на мнение
                    Ми ако качиш на подемник може и да разбереш.
                    Тропа като минеш през дупка ли?
                    Тропа като завиваш ли?
                    Тропа си постоянно ли?
                    Тропа при дупка. Не е каре,за да се чува характерното тракане
                    Бъди себе си,има достатъчно други хора!
                    Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                      Колеги,когато се търси решение за даден проблем,а след това се реши,отговорът ще бъде полезен на много хора. Вместо да пишете безсмислени неща,като това не било платено,онова било за мързвливи,имало търсачки и други такива неща,които ме са конкретно по темата. С такива мисли и писания ще изгоните"новобранците"във форума. Както и да...
                      Има сервизи,има и хора, които разбират от работата си. Хора,които не задават излишни въпроси и не се опитват да изкарат себе си велики,защото човек се учи докато е жив.
                      "За сведение на пътниците,чичко гугъл знае всичко и наличието на този форум е излишно"
                      Ето какво намерих,защото ме мързи да чета и пиша!


                      Тогава направи следното: избери си дупка в асфалта ( те са много така че няма да имаш проблем ) и минавай през нея напред назад ,един човек през това време да седи близичко до гумата и да слуша от къде точно идва този шум...........ако е долу, тогава почт исигурно е шарнира на кривия носач , ако е по горе, тогава е шарнира на горния носач ..........разбит шарнир на горния носач ,както и долния прав носач се локализира като вдигнеш на крик колата и гумата да отлели не повече от 5-10 см. от земята,взимаш една щанга и я пъхаш м/у гумата и земята, и вдигаш и пускаш гумата чрез щангата, ако има луфт някъде ,ще се усети, така се проверяват по принцип тези два шарнира ,ако няма луфтове ,тогава се насочваш към шарнира на кривия носач, той се проверява и по друг начин ( аз вече само като чуя тропането и вече съм дал точната диагноза**) вдигаш колата на подемник или на крик ,но на канал,заставаш от вътрешната страна на колата, т.е. трябва да си под нея и слагаш щангата м/у джантата и шарнира на кр. носач и натискаш щангата надолу, така че носача да се клати нагоре, ако има луфт ,ще се види...........
                      Бъди себе си,има достатъчно други хора!
                      Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                        Първоначално публикуван от Otherside21 Преглед на мнение
                        Колеги,когато се търси решение за даден проблем,а след това се реши,отговорът ще бъде полезен на много хора. Вместо да пишете безсмислени неща,като това не било платено,онова било за мързвливи,имало търсачки и други такива неща,които ме са конкретно по темата. С такива мисли и писания ще изгоните"новобранците"във форума. Както и да... .
                        А стига си хленчил! Като задаваш тъпи въпроси - получаваш съответни отговори. "Нещо ми тропа отпред", ама било като на маршрутка. Ами може да са куп неща. Даже може да не е отпред, ами просто така да ти се счува. И тук трябва да ти застанат в стойка мирно и да се втурнат да ти правят "аборт по телефона", за да не вземеш да се докачиш?

                        Дето ще се таралянкаш напред-назад да целиш дупките, дали няма да стане по-бързо да отидеш в един сервиз да вдигнат колата на подемник и да видят за какво става въпрос?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                          тъпи въпроси,с тъпи отговпри!
                          Всеки има ппзнания в дадена сфера, но тази на мен не ми се отдава. Не хленча - това казах и аз - има сервизи! Не вярвам да си запознат с всичко извън темата - автомобили! На "тъпи" въпроси се отговаря с разбиране. Чпвека,който пуска такъв въпрос е ясно,че не разбира,а сервизите са най-лесната и бърза работа. И тук идва да припомня,че идеята на форума се губи, като се нападат "неграмотни" хора.
                          Живи и здрави...
                          Лек и безавариен на всички!
                          Бъди себе си,има достатъчно други хора!
                          Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                            Първоначално публикуван от Otherside21 Преглед на мнение
                            Здравейте,колеги!
                            Предложението ми към администратора/модератора на форума е - темите във форума да се съберат. Като пример ще дам - теми за окачване,теми за купе,теми за ел.инсталация и...останалите....
                            Ами можеш да ги систематизираш. Не са необходими модераторски права. Ето примерно тази тема (първо тя ми попадна):
                            https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=51574

                            Коментар


                            • #15
                              От: Предложение към администратор/модератор и - един въпрос с повишена трудност

                              Предложение към колегата Чавдар (V93) - искам забрана да посещавам форума.
                              И още нещо искам от теб,колега. След като си на ''ти'' в тази област,представи си,че имаш нужда да изненадаш жената,приятелка,или някой друг с нещо,което се приготвя от брашно. В тази сфера съм от поне 15г. Знам много тънкости,които не ги пише в рецептите. Следваш дадената рецепта,НО - не се получава. Ако решиш да питаш ,някой ТЪП въпрос,как очакваш да се обърнат към теб?
                              Надявам се ,че молбата ми за забрана да посещавам форума ще бъде удовлетворена!

                              Късмет на всички!
                              Бъди себе си,има достатъчно други хора!
                              Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X