Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Walter PPQ .40S&W

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Walter PPQ .40S&W

    Най-добрите ми групи засега, по необяснима причина Най-вероятно заради дългата мерна линия и чудесни стандартни мушка и мерник...
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Walter PPQ .40S&W

    И какво ли е искал да ни каже автора?!?
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • #3
      От: Walter PPQ .40S&W

      Че е имал търпението да нареди триста патрона, със забележителна акуратност, за едната сесия (фото такава).
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        От: Walter PPQ .40S&W

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Че е имал търпението да нареди триста патрона,.
        Да, бе. И аз ги броих. 15х20 от рядък калибър /сигурно струват колкото Ладата ми /
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #5
          От: Walter PPQ .40S&W

          Е, де... По 80 ст. парчето са! На пък нареждането наистина е безценно.
          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

          Коментар


          • #6
            От: Walter PPQ .40S&W

            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
            Е, де... По 80 ст. парчето са! На пък нареждането наистина е безценно.
            Ми те колко седмаците /7,65/ Мислех, че са поне двойно
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • #7
              От: Walter PPQ .40S&W

              Тоя Валтер не беше ли дето спусъка му прещракваше по 2-3 пъти преди да запали? Че беше преди 10ина години и съм забравил.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Walter PPQ .40S&W

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                Ми те колко седмаците /7,65/
                Armscor 7,65mm са по 50 ст. Филипински са, ама както стана ясно от ТАЗИ тема - сега филипинското е на мода.
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: Walter PPQ .40S&W

                  Добре е за стрелбичка,да потренира човек.

                  Евала за мерака при реденето,е малко редене и от мен
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 02-10-18, 22:51.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Walter PPQ .40S&W

                    То на мен ми е по интересно...за какво ми е такъв пистолет Ако не си правя колекция от всичко произведено Наскоро раздавах награди на началници от "онова" министерство...и макар да съм отдавна извън, за един ден имах 10 обаждания за консултации ,кое е по добро/ назоваха поне три марки В крайна сметка правилният въпрос е "за какво ще го използавам?"! Нали...
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Walter PPQ .40S&W

                      Виждам добро настроение в коментарите, това е "целта" на темата

                      Нареждането е лесно, по 50 бройки са и само обръщаме на пода. Боеприпаса не че е рядък, но верно си е скъп, по добре за тия пари да се скача на 10мм ако някой търси фън

                      Иначе за какво ми е такъв пистолет - ами да си пукам на стрелбището или случайно някой влезе в къщи... а най важната "причина" е че беше на половин цена на Черен петък

                      Както и да е, даваше засечки и след като си поиграх го махнах за същите пари за които го купих така че несъжалявам за експеримента, мисля че идва ред на 10мм или .44Маг да видим кой ще е първи

                      Не се хваля но наистина е странно че даваше най добри групи при мен при положение че има почти двойно по силен откат от 9мм а от последните съм пробвал какво ли не

                      Поздрави !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X