Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Образование в България - ! 1 клас

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Образование в България - ! 1 клас

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Дълбоко не съм съгласен с теб. Ванката е корав тип. Аз съм му фьен. Все пак Ванката е:

    1. Оцелял в месомелачката на средното и виШуто УбразУвание по времето на ТЗВ

    2. Преебал системата на целия Варшавски договор, като коварно се е писал писар в щаба

    3. Фъкнал експлоататорската система у нас, като е бачкал за 10 работодателя за 12 години. Включително и във фирми дето бачкат чистачки за по 4 бинки.

    Та такива хора тебе да ги чуваме кат национално богатство. И да обявим датата га са взели изпита по анализ за нацУнален празник.
    Ванката е всесезонна гума . Сичко може и от сичко разбира и накрая сичкото му е засрано . Нема лошо , ама да си е само за него или поне да не демонстрира толкова много , колко нищо не става от него . Сичкото дето си го пише за предимство , всъщност си му е недостатък . Нема лошо млад и все още не се е ориентирал . Предричам че това ще му бъде нивото обаче завинаги ................... Аз казах и не виждам достатъчно основателна причина да се занимавам повече . Неспасяем случай си БОМБЕ ...................... И не забравяй БОМБЕ че не сме единици , тези дето ти гледаме сеира .......................
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • От: Образование в България - ! 1 клас

      Алекс, нивото винаги пада, не се ли опитваш да драпаш нагоре )))))


      Обаче - що в тема за Първи клас за пореден път обсъждаме образованието на Терзиев???
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • От: Образование в България - ! 1 клас

        Терзиев и феновете му засраха и тая тема.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X