Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гребло за сняг на Cr-V I

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гребло за сняг на Cr-V I

    Здравейте, лятото поотмина и пак идва зима!Миналата зима, имах малки проблеми със снега и по точно с преспи от навявания. Пътят към къщата ми е черен но не се разкалва, обаче вятърът навя преспи по 50-60 см с дължина 5-10м. Колата по принцип вървеше, гумите се държаха добре, обаче местността е пресечена и улицата е тясна. При падане на скороста колата набира сняг под нея и ляга на корем, плюс заводско ниското средно гърне и съм до там.Рита с крачета кат костенурка на камък😢. ИДЕЯТА ЗА ОБСЪЖДАНЕДа сложа едно гребло с V—образна форма, с върха напред , за да избутва снега настрани. Греблото да е захванато опред на местата за теглене, и да не е до земятата ами на 15 см височина. Нещо като пластмадовата дъска на старите голфове и пасати. Целта е да се намали дълбочината на снега и колата да не ляга на корем и да си гази нормално. Греблото да не е много високо, просто да избутва настрани снега.Приемам съвети, всякакви, дори и критични😁.Не приемам съвети за смяна на автомобила, той си ми пасва кат ръкавица.😉. Да добавя само че комшията с Нива беше на същия хал кат мене и дружно маахме с лопатите докат ги измъкнем.
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X