Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

    Не спомням досега по-трудни зони да сме карали в модифициран .Като ги видяхме ,ни се изправи косъма
    Дори и да не се бяхме чупили два пъти ,нямахме никакви шансове пред леките и ниски машини .
    От друга страна опитахме нещо ново -напрежение през цялото време на зоната ,често пътя до дадена врата беше по труден от самата нея .
    Да, имаше пропуски ,но видях доста положен труд от страна на Миро и компания ,както и на целия оргатим .
    Благодарности ,за което .

    По отношение на церемонията по годишното награждаване не мисля ,че вина има само Илиян .Добре би било и другите организатори да вземат отношение по организацията и .

    И поздравления на победителите !!!
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #77
      От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

      Класовете които трябваше да се администрират(нови класове)за тази година бяха два (2).
      Отворен и оригинал !!! Каквото и да значеше това,организатора на всяко състезание си решаваше как да си обяви или организира затвореното трасе !

      Коментар


      • #78
        От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

        Няколко кадъра от екшъна при клас СТАНДАРТ главно деистващо лице Красимир Григоров и неговия СамурайНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (1 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:858.0 КБ
ID:5800418Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (2 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:973.4 КБ
ID:5800419Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (3 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:776.2 КБ
ID:5800420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (4 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:959.2 КБ
ID:5800421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (5 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:952.1 КБ
ID:5800422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (6 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:888.6 КБ
ID:5800423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (8 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:796.9 КБ
ID:5800425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (9 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:811.1 КБ
ID:5800426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (10 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:796.9 КБ
ID:5800427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (11 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:761.0 КБ
ID:5800428Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (14 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:885.4 КБ
ID:5800431Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (13 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:906.7 КБ
ID:5800430Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (12 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:885.4 КБ
ID:5800429Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (15 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:873.8 КБ
ID:5800432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (16 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:894.5 КБ
ID:5800433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (17 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:865.1 КБ
ID:5800434Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (19 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:892.6 КБ
ID:5800436Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off sevlievo (18 of 19).jpg
Прегледи:1
Размер:899.9 КБ
ID:5800435
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от ИваннН; 15-10-18, 19:44. Причина: правилен ред

        Коментар


        • #79
          От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Със риск някой да ми се разсърди, да се изкажа и аз.
          Масова практика е напоследък, като се съберем помежду си, да критикуваме, а тук, във форума само хвалебствия.
          Та ето и моите забележки, със риск аз да съм мрънкача:
          Много еднообразни зони и много еднообразни врати.
          Много от вратите бяха под 2.50.
          Зоните не бяха съобразени със възможностите на джиповете. За да има в съдийските листи времена само по 12минути, значи нещо куца. Много от вратите бяха направени така, че след тях излизането да е възможно само с хеликоптер. Наложи се по 5-6 човека да държим джиповете с въжета, за да може да напуснат зоната. Не беше помислено за евентуално евакуиране на повредените машини от зоните, до повечето нямаше достъп за асистиращи машини. Наложи се да се правят ремонти на машини в зоните, за да може да се извадят навън. След като със четири машини в клас "модифициран" в събота трудно завършихме пет зони, вие си правете сметка. Зоните на клас "стандарт" не бяха съобразени със това, че стандартни машини имат само арка, нямат клетки. Ако самурая, който направи атрактивните кълбета нямаше клетка, не ми се мисли как щяхме да си скубем косите.
          Сигурността на екипажите и публиката е най важното в тези състезания, не да направим сеира на хората.
          Брифинг на съдии и състезатели нямаше.
          Технически преглед също.
          Награждаването беше абсолютен цирк.
          Това изобщо не приличаше на закриване на шампионат. Защо никой не спомена нищо нито за спонсори, нито за съдии? Нима ние не сме присъствали на състезанието?
          Защото състезателите идват да карат, да си правят кефа, а ние само търпим негативи и сме виновни за всичко.
          Не искам нищо от никого, просто ми стана адски тъпо и обидно.
          Мислех да се въздаржа от коментар но след като преди малко лично ти звънях два пъти и не ми вдигна а в същото време се заяждаш затова че сам написал с малка буква България рабрах наистина какъв човек си и така по същество.И на мен ми стана адски тъпо и обидно като ти звъннах и те поканих една седмица преди състезанието да доидеш за оглед на зоните но не дойде.
          Брифинг имаше ама ти пак не дойде,както и за прегледа не разбра.И разбирасе за тези неща пак аз сам виновен.След състезанието те попитах как е във вашия клас тиказа малко е тежко но всичко е ок.Сега тука друга песен пеем.
          ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
          0879 86 85 87
          ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

          Коментар


          • #80
            От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

            СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС- ОТВОРЕН

            СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС - СТАНДАРТЕН

            СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС - МОДИФИЦИРАН

            СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС - ПРОТОТИП
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3385.jpg
Прегледи:2
Размер:769.2 КБ
ID:5800451

            Коментар


            • #81
              От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

              ТРАЯЛЕН ШАМПИОНАТ 2018г КЛАС - СТАНДАРТЕН
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3412.jpg
Прегледи:1
Размер:761.7 КБ
ID:5800452
              ТРАЯЛЕН ШАМПИОНАТ 2018г КЛАС - МОДИФИЦИРАН
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3427.jpg
Прегледи:1
Размер:761.1 КБ
ID:5800453
              ТРАЯЛЕН ШАМПИОНАТ 2018г КЛАС - ПРОТОТИП
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3440.jpg
Прегледи:1
Размер:718.3 КБ
ID:5800454

              Коментар


              • #82
                От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                ...на мен ми стана адски тъпо и обидно като ти звъннах и те поканих една седмица преди състезанието да доидеш за оглед на зоните но не дойде.
                Брифинг имаше ама ти пак не дойде,както и за прегледа не разбра.И разбирасе за тези неща пак аз сам виновен.След състезанието те попитах как е във вашия клас тиказа малко е тежко но всичко е ок.Сега тука друга песен пеем.
                Не отричам, че си ме поканил. Не съм дошъл, защото не съм имал възможност. Винаги съм помагал, когато мога. А и два дни преди състезанието се чухме и ти каза, че сте се оправили и че Илиян е помогнал. Да, казах ти, че в нашия клас всичко е наред, защото сме се оправили.
                И не се заяждам. Просто казвам това, което съм видял, за разлика от много други, които казват, че всичко е наред, а шушукат помежду си.
                Пак казвам, терена е супер, може да стане уникално, просто трябва много неща да се изчистят. Основата ти грешка според мен е, че не намери време да ходиш на останалите състезания от шампионата и да крадеш идеи и опит. Със сигурност всеки следващ път ще е по добре.
                Поне на останалите състезания е така.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #83
                  От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                  Коментар


                  • #84
                    От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                    Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                    Мислех да се въздаржа от коментар но след като преди малко лично ти звънях два пъти и не ми вдигна а в същото време се заяждаш затова че сам написал с малка буква България рабрах наистина какъв човек си и така по същество.И на мен ми стана адски тъпо и обидно като ти звъннах и те поканих една седмица преди състезанието да доидеш за оглед на зоните но не дойде.
                    Брифинг имаше ама ти пак не дойде,както и за прегледа не разбра.И разбирасе за тези неща пак аз сам виновен.След състезанието те попитах как е във вашия клас тиказа малко е тежко но всичко е ок.Сега тука друга песен пеем.
                    Миро, писах и във фейса, пиша и тук като зрител, който не е пропуснал състезание 5 години.
                    Не приемай толкова лично нещата. За пръв път ти е и е нормално да имаш пропуски и ако всеки се обижда когато му се посочат грешките състезанията ще си стоят на едно ниво и състезателите съвсем ще изчезнат.
                    Аз знам, че истински приятел е този, който ще ти посочи грешките в очите, а няма да говори зад гърба ти, защото..., ами говори се. Предпочиташ фалшивото ласкателство ли?

                    Да, Борко беше обещал да ти помогне и чакаше твоето обаждане. Нали да се натискаш с помощта си не е много приятно. Само да кажа, че на Павликени, което също е за пръв път в шампионата Кузманов месец преди това покани Антон, Борко, сигурно и на други е звъннал, ходиха на трасето, копаха, набелязаха зоните. В петък преди състезанието тръгнаха рано сутринта и целия ден правиха зони - Мехата, Борко, Калоян от Русе, Пламен от Пирдоп. За Севлиево Мехата и Борко също бяха подготвени да тръгнат рано в петък, но ти каза, че Илиян ще е там и се оправяте.
                    По независещи от нас причини дойдохме доста късно в петък. Това, че Мехата и Борко не са били на брифинг не е фатално, защото нямат нужда от такъв. Дано на съдиите в отворен си направил.
                    Ако е имало стикери за технически преглед сигурно щяха да си направят, но пак не е фатално защото машините в тези класове се знаят .
                    Нямаше схема на зоните, до последно състезатели и съдии се чудеха какво ще се кара. Модифицираните в събота сутрин вече бяха стартирали, а прото седяха пред щаба, защото им е казано, че ще има брифинг. После някой им е казал "Какво чакате, другите вече карат".

                    Зоните. Много интересен терен с голям потенциал. Но 9 зони на един и същ терен си беше еднообразие. Много от вратите бяха под 3 метра. Някои зони бяха без изход, т.е. изход има, но до там не може да се стигне и се евакуираха от някое възможно място. Зоните в събота сутрин, погледни в листите, на всички времената са по 12 мин. с максимум врата и половина, две, което си ги прави едно ниво по-трудни от нужното, но все пак аз не съм спец по зоните. В стандарт съдии и състезатели си преправяха вратите и ги разширяваха.
                    Другата липса беше разпечатан правилник за съдиите или поне аз не видях и се наложи при възникнал казус да се рови из телефоните да се чете правилника.

                    Отношението на някои от момчетата, които са помагали на теб и Дилян беше меко казано смущаващо. Не познавам въпросния човек, явно не е ходил по състезания, но чувайки коментари между състезатели, че зоните са еди какви си на висок глас ги наричаше "пръдльовци", които не могат да карат, може би той може по-добре от тях. При тази липса на състезатели да обиждаш дошлите да ти уважат труда...

                    Не знам долу при щаба дали са се обявявали спонсорите, но аз лично нито веднъж не чух да се споменат, а всички състезания имаме нужда от такива. Спонсорите трябва да ги кажеш многократно, както и подарявайки продуктите им да ги казваш отново.
                    На първото Бабово един спонсор не си чул името и оттогава не се е вясвал...

                    И последно - всички знаем, че си хвърлил много труд, ти и Дилян, много средства и енергия и всички ви уважават за това. За пръв път ти е, нормално е да имаш пропуски и никой не цели да те обижда. Наистина може би трябваше тази година да бъдеш на всички състезания, но явно не си имал възможност. Това не означава, че следващия път няма да се справиш по-добре. Всички организатори са минали по този път.

                    И ще завърша пак с това, което почнах - цени хората, които ти казват истината в очите, а не зад гърба ти.

                    Ако можеше мненията да са анонимни.... ,други неща щеше да чуеш, защото повечето хора говорят едно, а мислят друго.
                    Последно редактирано от Даниела Борисова; 16-10-18, 08:36.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                      Перфектно и точно казано във всеки аспект, касаещ самото състезание, поне на който успях да бъда свидетел!
                      Смятам, че посочените забележки са градивни и нещата биха могли да изглеждат другояче СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ!
                      Благодаря за положения ОГРОМЕН труд от организаторите, за страхотните, почти без аналог награди от спонсорите, на съдиите за търпението и безвъзмезден труд и не на последно място на колегите състезатели!
                      Трябва да се обмислят добре нещата занапред, защото колкото и негативно да звучи......Траяла май замира...
                      Миро не се отказвай, поучи се от пропуските и напред, този вид спорт има нужда от енергични хора като теб!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3311.jpg
Прегледи:1
Размер:874.3 КБ
ID:5800578Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3314.jpg
Прегледи:1
Размер:707.7 КБ
ID:5800579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3333.jpg
Прегледи:1
Размер:829.0 КБ
ID:5800580Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3340.jpg
Прегледи:1
Размер:697.1 КБ
ID:5800581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3345.jpg
Прегледи:1
Размер:754.7 КБ
ID:5800582Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3347.jpg
Прегледи:1
Размер:884.5 КБ
ID:5800583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3368.jpg
Прегледи:1
Размер:653.8 КБ
ID:5800586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3365.jpg
Прегледи:1
Размер:824.5 КБ
ID:5800585Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3356.jpg
Прегледи:1
Размер:783.6 КБ
ID:5800584Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3372.jpg
Прегледи:1
Размер:784.5 КБ
ID:5800587Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3395.jpg
Прегледи:1
Размер:832.6 КБ
ID:5800590Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3392.jpg
Прегледи:1
Размер:787.4 КБ
ID:5800589Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3391.jpg
Прегледи:1
Размер:822.1 КБ
ID:5800588Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3418.jpg
Прегледи:1
Размер:760.1 КБ
ID:5800591

                        Коментар


                        • #87
                          От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                          СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС- ОТВОРЕН
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3306.jpg
Прегледи:1
Размер:782.5 КБ
ID:5800592
                          СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС - СТАНДАРТЕН
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3327.jpg
Прегледи:1
Размер:760.5 КБ
ID:5800593
                          СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС - МОДИФИЦИРАН
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3353.jpg
Прегледи:1
Размер:776.4 КБ
ID:5800595
                          СЕВЛИЕВО 4х4 КЛАС - ПРОТОТИП
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:INN_3385.jpg
Прегледи:2
Размер:769.2 КБ
ID:5800597

                          Коментар


                          • #88
                            От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                            Супер награди ,БРАВО РЕСПЕКТ,но имахте и 10 съдиичета които цял ден са били по трасето и много са се старали всичко да е ОК ,едно БЛАГОДАРИМ МОМЧЕТА е колкото едни Силверстони или лебедка.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                              Ние всички разбрахме,че сме направили(допуснали) грешка.
                              И това,че някой е решил да го натяква,не помага!
                              Ще помоля,отново да бъдем по-толерантни.
                              А аз отново ще напиша,че Благодаря на всички участници в Траялния Шампионът 4х4Екстрийм !
                              Отделям внимание на съдийския състав !
                              Ще ги изредя по именно,след като съм сигурен че няма да пропусна някой.
                              Момичета и момчета съдий !
                              Извинете ме като човек,който трябваше да Ви извика по микрофона и да Ви благодаря пред всички за положения труд,внимание и затова,че отделяте от свободното си време и средства,всичко това заслужава по-вече от Благодаря !
                              Защото няма как да преценим,кой е Шампион без вашето присъствие,поглед и преценка.
                              Затова Ви Благодаря !
                              И се радвам,че сме заедно както на старта така и на финала.
                              Благодаря на всички които взеха участие и направиха шампионата реалност.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Севлиево 4x4 екстрим 2018 /13-14 октомври/

                                Миро, пускай тема за Севлиево 2019!
                                В Стандарт е много оспорвано, давай!
                                Георги Донев, 0889 437 687
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X