Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв адаптор ми трябва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв адаптор ми трябва?

    А бе хора, кажете какво трябва да купя за принтера ,за да махна usb кабела? Искам да вляза в 21в.
    Принтера е Канон i sensys MF серия. Откривам само на ксерокс някакво устройство? Как се нарича това каквото търся и от къде да го купя?

  • #2
    От: Какъв адаптор ми трябва?

    Ако принтера няма място за такова, няма и как да го сложиш. Вероятно има Wifi принт сървъри, ама пак между него и принтера е USB.

    Моя е включен към Wifi рутера по USB. Може и по LAN, ама предпочитам през USB - пестя един LAN порт.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Какъв адаптор ми трябва?

      Ако физически не е на майната си, не бих махал кабела. Даже и тогава.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Какъв адаптор ми трябва?

        На теория нещо от рода на това би ти свършило работа. На практика подкарването на скенера ще е нещо между чудо и невъзможно, а като цяло няма да останеш очарован от работата на принтерната част. МФУ, които да работят като хората по мрежа са в неприятен ценови диапазон.

        Коментар


        • #5
          От: Какъв адаптор ми трябва?

          Ако разбирам въпроса... има много многофункционални устройства със скенер и принтер, и ако не 100% то поне 90% работят предимно безжично и във валута масово струват около или под 100 кинта.

          Да пускаш принт съвръри и т.н. в 21ви век при условие, че има евтини устройства малко ми се види не много практично.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Какъв адаптор ми трябва?

            Може, може. Най-вече може моите критерии да са сбъркани, но в ценови клас 100 кинта наблюдавам следните неприемливи явления:
            - Мастиленоструйна технология.
            - Нисък капацитет на касетите, където основната част от стойността е в защита от пълнене.
            - Минимален или липсващ контрол върху сканирането от пулта на устройството.
            - Безумно написани драйвъри/управляващ софтуер, които са много чевръсти да ти напомнят кога и откъде да си купиш касета, но в останала си част са трудно използваеми.
            - Забиващо wifi
            - Забиващ дуплекс, ако го има.
            - И любимото ми - ако нямаш мастило - не работи скенера, ама забравих кои бяха тези титани - май хп някакво.

            Коментар


            • #7
              От: Какъв адаптор ми трябва?

              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
              А бе хора, кажете какво трябва да купя за принтера ,за да махна usb кабела? Искам да вляза в 21в.
              Принтера е Канон i sensys MF серия. Откривам само на ксерокс някакво устройство? Как се нарича това каквото търся и от къде да го купя?
              Остани си в 20-ти. В случая е за твое добро.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: Какъв адаптор ми трябва?

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Може, може.
                Интересното в тоя пример е факта, че принтерчетата от нисък ценови клас - предимно струйни, а и евтинките лазерни устройства с ниско качество и малък ресурс, имат опция W. Това вероятно трябва да ги продава повече, особено в таргет "елементарни юзъри". И ги продава, де, инак хептен са умрели.

                Та, карай си с жицата, може да е от миналия век, ама работи безусловно, нали?

                Коментар


                • #9
                  От: Какъв адаптор ми трябва?

                  Продава ги, ама технологията е боклук. Няма ли сървър...става една каша. Примерно на моя принтер се е случвало да тръгват да се печатат документи на Апелативна прокуратура, понеже са ми срещу прозореца и явно имат някое устройство, което спорадично вместо техния си принтер, успява да действа моя.
                  На долния етаж беше книжарница някаква-добре, че стана шивашко ателие. Редовно мои неща отиваха в техния принтер, а техните- на моя. Може и някои мои да са отивали в Прокуратурата, но няма как да знам...
                  Това ако изобщо всичко работи. Да не говорим, че под Линукс изобщо не можеше да се подкара- линуксовите устройства пращаха до уиндоуския компютър, а той на свой ред- до принтера.Като заспи уиндоуса-нищо не работи, принтера е мъртъв.
                  У нас имах друг принтер с Wifi...мастилен, с него същата драма-прибирам се един ден и гледам нахвърлял някакви пищови по химия...
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какъв адаптор ми трябва?

                    Вземи си някое лазерно безжично МФУ на Брадър да се родиш

                    Само дето се приготви да е повечко шумничко...
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какъв адаптор ми трябва?

                      Много жалко. Блаходаря ви за отговорите, мислех че ще е нещо елементарно. Кабела ми е на кофти мвсто и го късам и мачкам със стола. Евтин принтер няма да купувам, този го ползвам стабилно 6,7 години и е железен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какъв адаптор ми трябва?

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        Вземи си някое лазерно безжично МФУ на Брадър да се родиш

                        Само дето се приготви да е повечко шумничко...
                        Преди месец взех такъв Брадър ,работи отлично,печата доста добре,Тея дни ще му пълня касетата че свършва ,никакви проблеми.През WIFI си бачка,копира ,печати двустранно...На него печатат три лаптопа,телефоните и всичко де що е в локалната мрежа,включително и всички устройства в къщи са през VPN с офиса.

                        Има само една гадна опция ,заспиване и дълбоко заспиване.След някакво време след дълбокото заспиване се изключва и сутрин го пускам с бутона и това малко ме дразни.Сега ще погледна дали може да се OFF-не.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какъв адаптор ми трябва?

                          И на brother касетите са вече с чипове. А и лазерно mfu на brother не е 100 пари. Ако си успял да го накараш да запомни настройките за сканиране, а не да цъкаш 20 пъти всеки път за да сканираш нещо bw с 300 dpi ще се радвам да споделиш, щото аз за 1 час не успях. Може и да е лесно, но сравнително опитен усер би трябвало да се справи за това време.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какъв адаптор ми трябва?

                            Да,обаче комшията по офис ги пълни вече и тях

                            Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X