Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

    Здравейте, предварително се извинявам за дилетантските въпроси. Първо оръжие, няма да се носи постоянно, периодично ще се прострелва стрелбище.

    Стрелял съм с Макаров и Глок 17/19. Като размер и лекота за употреба ми допадна най-много Глок 17. Погледах ревюта на Берета APX - общо взето са позитивни, до колкото виждам са и на подобна цена с Глок 17...

    Гледах и ревюта на Берета px4 Storm - също положителни.

    Основните ми приоритети са:
    -15+ пълнител,
    -калибър 9мм,
    -надеждност и лекота за употреба
    -възможност за лява/дясна ръка
    -непретенциозност към муници
    -цена на оръжието и мунициите

    Благодаря предварително.
    Последно редактирано от Mindless; 13-09-18, 13:53.

  • #2
    От: Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

    Правилният избор в този ценови диапазон е Хеклер и Кох SFP9 според мен.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

      В момента се продава един Сторм на 650лв. От тук изброените съм стрелял само с Глок 17 и не ми харесва изобщо (но аз съм си пристрастен към железните пистолети като цяло) - ергономията ми се губи... поне за моята ръка...
      42

      Коментар


      • #4
        От: Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

        Благодаря за съветите, а за какво трябва да гледам ако тръгна за пистолет 2ра ръка? Как да различа малко от много амортизиран или дефектен?

        Коментар


        • #5
          От: Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

          По мненията на другите, единствено може да разбереш силните и слабите страни на оръжието като механика, качеството на изработка, повреди появяващи се при един и същ модел оръжие и т.н. С една дума за всичко останало ще има толкова мнения колкото са имащите оръжие. Това трябва да се пипне, усети, да се погледне през мерните прибори към различни по големина мишени на различни разстояния, да се пробва работата на ключалки, бутони и др, да се направят няколко сухи спускания и накрая да се направят и пробни изстрели.
          П.П. вероятно други колеги може да допълнят и още.
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • #6
            От: Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

            Щом ти е допаднал, Глок- е твоя пистолет. На мен също само 17ката ми пасва добре. Веднъж стрелях и с Беретата - не че е лоша, също добре легна в ръката. Като качества всичко толкова се припокрива вече. Аз лично харесвам железарките дабъл-екшъни, обмислям 10мм и понеже там избора е малък може да скоча на Глок

            Коментар


            • #7
              От: Избор на КНО - BERETTA APX или Glock 17

              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
              По мненията на другите, единствено може да разбереш силните и слабите страни на оръжието като ...
              Благодаря за съветите.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X