Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предавки, включване, превключване, междинна газ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    А добра е и кога си майната си или па в калта,нещо не ги виждам как ше сменят едно масло на новите кутии които и щека нямат,то са букси па кабели па снадки и компове.

    Дай ми нещо дето го искаш от София до Йоханесбург и ми дай патерица да си ръчкам ма да ръчкам насред София,че можела да се строши евентуално ммммммм не го разбирам аз така тоз живот.

    Е сега се заглеждаме по Вранглер или Тойота или Черок за пясъчна бегачка с елементи на камънак и сняг,едно от условията е да си е ръчка горкото,да си го рьчкаме из камънаците,да ръчкам из града обаче ми мина времето,остарях и акьл ми дойде,друг акъл от тоя с ръчкането.

    Всеки си знае,аз от автомат лошо не съм видял
    Така де - това си е графа спортни постижения.

    Не знам магарцедес какъв автомат слагат на 461 за Австралия, но надали е нещо кекаво
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      На 100 000 мили,пълен комплект с лагерите и труда..
      Много малък е тоя пробег.... Сигурно колата е карана из някой стръмен град....... от сорта на МонакО...
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

        Сан Диего,Калифорнийско,по 5цата главно,от новичка.

        Малко я,аз за какво ги гледам под око вече,една ръчка не правят като хората пък уж го могат.

        и 150 000 да са милите,пак е малко
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

          Нормалните хора, предни и задни гуми сменят заедно, ...

          Коментар


          • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

            Нормалните хора..........


            При мен след около 10 000 километра мое каране няма задни гуми които да завъртя с предните,кекави гуми правят тия дни еле като колата е под половин заплата и жена ти се чуди ‘що са ти 4,една да я махаш.

            Има си тънкости при гумите, ти недей така
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Уф, изЕдохте ме бре......
              Ами кЪк
              Едно сравнение за скъпите части...
              ПЪЛЕН щатски ребилд кит за автомат 8 скорости за 700Нм двигател - фрикционни пакети барабар със стоманените пластини, гумички, уплътнения, гарнитури, някакви буталца (сигурно за актуаторите за фрикционите) - под 500$ комплекта...
              Ами май съединител с притискател и недай-си боже демпферен маховик на ръчка отдавна са подминали тази сума... Само дето съединителя ще си го хвърлил до 200х.км поне веднъж, пък кутията навярно ще трябва да я ребилдваш не преди 300х.км...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

                .
                .... Е , кво ми пука на мен , как било в Хамерика....
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • От: Предавки, включване, превключване, междинна газ...

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  Дай ги тия две еднакви коли, едната с автомат, другата с ръчна кутия, и тогава ще коментираме конкретно, че даже и с цифри. Иначе е ала-бала.
                  Общото е, че мнозинството автомати харчи повече и върви по-малко, но има и такива с почти идентични постижения.
                  Дай да включим в уравнението задължително условие да съвременен автомобил, не по-стар от 8 години и резултата ще е различен.
                  Иначе относно минусите на автоматите обикновено се говори, ама при автоматици над 200хил.км. И обикновено основния недостатък е скъпият, или невъзможен, ремонт. Но както се каза и комплект съединител с маховик, или същото за кутиите с двоен съединител, или разните активатори за роботизираните, също са съизмеримо скъпи. А има и специфики при някои механични кутии, например вкопаването и пропадането на валове при някои марки, и т.н. Но става ли въпрос за чисто нов автомобил, предлага ли се, твърдо автоматите и автоматизираните са фаворит.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X