Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За щаер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За щаер

    Колеги доста се рових в интернет и накрая стигнах до два консенсуса.И ще бъда благодарен да пишат хора които са имали опит поне с едната машина.И така днес отворих мобилето и поразгледах офертите за зил и гледам че повечето зилове вървят средно по 10 15 хиляди.А втория камион които го харесах е щаер които върви също по 10 15 хиляди от 1 снимка.И стигнах до заключението че ми трябва камион самосвал.Тук по нашия раион вървят само от мадарите 4х4.За това какво бихте ме посъветвали коя машина си струва парите.

    Коментар


    • #32
      От: За щаер

      Нямаш универсално решение. Шкода самосвал 10 тона товароносимост. Трябва ли ти тристранно разстоварване? Коша ми прилича на Татра тристранен.Не съм много сигурен.
      Защо си се захванал с тези камиони ти си знаеш!
      Аз ако трябва да вадя дърва от гората бих ги подредил Татра, Прага, Урал, ЗиЛ
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • #33
        От: За щаер

        Габоцет разбирам товоята гледна точка но аз не бих взел бордови защото после трябва да давам пари за товарене и растоваряне.А ако е самосвал отивам и за 2 минути ра
        стоварям и си тръгвам по живо по здраво.

        Коментар


        • #34
          От: За щаер

          Какви дърва смяташ да разтоварваш? Метровки, нарязани за горене, нацепени? Виждал съм достатъчно скъсани кошове и шасита при самосвалите. Според мен не е добра идея метровки и самосвал.Още не си казал за тристранното разтоварване дали ти е необходимо.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #35
            От: За щаер

            В Пловдив 08777117321 - Гроздан. Продава Щаер самосвал. С поздрав Борето

            Коментар


            • #36
              От: За щаер

              Моя Зил е с кош от Шкода, удължен е от 3,90 на 4,20. Пасва точно на рамата на Зила, но има едно голямо "НО". Моята самосвална система е с малък крик от Волво ФХ12 скрападжийски камион, които е много, много по-къс от шкодовия и легена ми легна ниско долу. Ако ползваш шкодов крик ( в което съм много сигурен, че ще го направиш. Цената на крик от Волво е 1 500лв, по-скъп от самия кош). Тогава скачаш на много голямо разтояние между гуми и леген. Тоя камион, дето си го пуснал от обявите, беше на един мои приятел. Лично аз съм го карал сумати пъти. Той е направен с шкодов крик и е много калпаво изпълнение.

              Коментар


              • #37
                От: За щаер

                Добре бе пич, миналата година сигурно един месец подред и аз, и други колеги се опитвахме да ти вкараме разум в главата, и че тия щайри са крайно неподходящи за гората.Зимай някое запазено 131 и това е.Ако все пак толкова държиш на самосвал, ела да ти дадеме една почти нова прага преправена на самосвал.
                harley davidson-fan

                Коментар


                • #38
                  От: За щаер

                  Колеги много благодаря за отговорите.Но аз тъка по чепинския краи и тука пътищата са стръмни а не кални.За това се интересувах от щаер защото е със силен двигател.Все пак българите необичат да делят пари с други хора пък камоли цигани и затова съм толкова настоятелен за самосвал.

                  Коментар


                  • #39
                    От: За щаер

                    Сам стоварам 10 кубика за 20тина минути, а съм 60 кила.Товаренето е зора...
                    harley davidson-fan

                    Коментар


                    • #40
                      От: За щаер

                      Прав си

                      Коментар


                      • #41
                        От: За щаер

                        боре можели малко инфо за щаера ако знаеш защото нямам батерия и не искам да звъня по нощите.Аз само събирам инфо засега няма да купувам нищо.

                        Коментар


                        • #42
                          От: За щаер

                          Няма май и скоро да купиш?!

                          Или поне да завършиш ли?!

                          Коментар


                          • #43
                            От: За щаер

                            Шишков само да сме живи и здрави другото е лесно.

                            Коментар


                            • #44
                              От: За щаер

                              Колеги каква настроика трябва да направя на зил ако взема кош от щаер.

                              Коментар


                              • #45
                                От: За щаер

                                Погледни Татрите в твоя бюджет има тристранни самосвали и не се занимавай с глупости. Нито ще стане по-евтино нито ще е по качествено.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X