Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем с повдигачи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Странен проблем с повдигачи

    https://www.marinedieselbasics.com/w...ies-Euro-V.pdf
    Получих лично от колегата td120 за което искам искрено да му благодаря тук ,щот малко му е пълно кутията и не можах да му изпратя лс . Дано да няма нищо против че пускам файла и тук, но мисля че ще е доста полезен....

    Коментар


    • #17
      От: Странен проблем с повдигачи

      Ако някой се интеренсува чисто технически.... разприделителните валове имаха биене 2 десети! .... не вярвах че това е проблема но... Мотора вече е събран с нови валове и ... вчера и днеска работи перфектно.... още не съм сигорен че , съм решил проблема... но е факт че за сега няма и помен от липса на компресия... на мен ми е невероятно но .... факт!

      Коментар


      • #18
        От: Странен проблем с повдигачи

        Две десети си е не-малка биене за тази работа .

        Сменях бутала на един дизел с по-големи (от 1.9 към 2.0). Джобовете на клапаните бяха с много малка разлика, по спомени 1.5мм старите и 1.2мм новите. Ама разбрах за това след като събрах мотора и заработи като фуражомелка дори и на празен ход. След корекция на джобовете на 1.5мм всичко си дойде на мястото и двигателя заработи безпроблемно.

        Коментар


        • #19
          От: Странен проблем с повдигачи

          Тук нямаше съприкосновение на буталото с клапана... четири пъти вадих валовете и четерите пъти имаше пренапомпени повдигачи и винаги различни, както ми беше и винаги различна компресията...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X