Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мтз 952 от 24v към 12v,как ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мтз 952 от 24v към 12v,как ?

    Привет колега, ако множителя на напрежение е здрав и ти е за продажба обади се 0889186175

    Коментар


    • #17
      От: Мтз 952 от 24v към 12v,как ?

      Отиде в кофата, това бе и една и от причините да променя инсталацията

      Коментар


      • #18
        Някой има ли оригиналната схема на Ифа-та за шалтера? Загубил съм книжката и нея мога да я отркия, търся и нов шалтер, намерих този https://www.olx.bg/ad/prevklyuchvate...0-ID55IMK.html но нещо не ми вдъхва доверие.

        Коментар


        • #19
          Това пък е най скапания елемент в ИФА .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            Ще се ползва за много по малък ток.Надявам се да издържи

            Коментар


            • #21
              Шалтера е много добър,от близо 15 години съм със такъв на Т-етката и съм доволен.
              Тази чудесия страда от некадърно свързване и калпав шофьор,щото видиш ли никога не зарежда единият акумулатор,и трябва периодично да им се сменят местата за да има ток.
              Имам някъде схема,но нещо не мога да качвам снимки.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22





                "двата извода които са за умножителя не са свързани със звездният център на алтернатора и нямат нищо общо със заряда."

                ТОЧНО

                До колкото си спомням е 5 фазно ...Чудеса в ЕЛА ... не коментирам.
                Едната част работи заради принципа , другата прави революция ...

                В крайна сметка движение към тотално 12 волтово захранване с компромисите покрай това мигриране е в плюс!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X