Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за риболов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Джип за риболов

    Първоначално публикуван от hdimitrov1 Преглед на мнение
    ... Като двигател какво ще кажете за мицубишито и хюндай 2.5 tdi?
    Ще кажем, че оптималната скорост на дълъг път е до 100кмч 20+ годишни автомобили за съжаление ще си кандидат-автомонтьор... А най-много се пази от ръждата...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      От: Джип за риболов

      Бюджета ми се струва малък...

      Тази Витара от снимката по-горе беше 4000+ преди 5-6-7 години като я взех, а е стара като света (91ви набор). Като съвет - отдели по-голям бюджет за първоначалната покупка. Има много голяма вероятност като теглиш чертата след стягането и обслужването да си минал по-евтино и в същото време да имаш по-запазена джипка.

      Коментар


      • #18
        От: Джип за риболов

        С до 5000 лева джип ще тръгнеш ма дали ще стигнеш е под въпрос та и аз съм с колегата горе.Преди години ми предлагаха Тойоти 4 рьньр от дьртите за тия пари ма бензинки,а аз търсех дизел.

        Преди време търсех нещо по-потентно по дупките до 5,вдигнах на 7,кокошарници гнили само и на финала един дизелов Мерцедес който в момента е сменен с Опел Зафира,че изгни и той.

        За 4 аз бих взел по-висока кола,едни много добри гуми възможно най-голям размер които събират калниците,една яка броня под картера и съм аз.

        Джип за 4 не върши работа без гуми за 1500,а като знам какво има за 4 мммммммм няма да може да си търкаля гумите това.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Джип за риболов

          Колега за тоя бюджет за съжаление нищо читаво няма да намериш. Посъбери още малко парички и тогава търси.
          Поздрави!
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            От: Джип за риболов

            За толкова пари единствено Киа Спортидж 1., по-нови са и има голям шанс да намериш без ръжда. Има и версия Вагон, но рядко се срещат.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #21
              От: Джип за риболов

              Ще се порясходя да разгледам какво има на пазр за тия пари и ако се наложи ще се бърка по дълбоко в джоба

              Изпратено от моят SM-J530F с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • #22
                От: Джип за риболов

                Направо почвай с бъркането, освен ако кола с десен волан не влиза в опциите.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #23
                  От: Джип за риболов

                  Колега, аз съм с Паджеро || 2.8 дизел 7 местен 95-та година купуван за £700 преди 4 години от Англия. Товаря лодка, мотор, маса, рибарско оборудване и десния волан въобще не ме плаши.
                  Някой по-напред спомена, че 20+ годишните джипове много се чупели, е моя не се е чупил до сега, само пари за нафта да имаш. Паджеро дълга база е един добър избор в твоя случай. Здрав, проходим и евтин.
                  Ако ще е дизел, гледай да е 2.8 мотора.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Джип за риболов

                    Те така питах, като теб. Пък тя колата сама ще те намери. В моя случай Pathfinder R51. Другата ми опция бе D-max.
                    Ама гният, пущините - японски ръждялници. Имал съм какви ли не и нито една без ръжда - дори и новите.
                    Обаче ги гледаш, че са на разпад от ръжда, ама се карат още пет години....

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X