Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радио-телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радио-телефон

    Здравейте реших да ви попитам нещо тъй като преди бях пускал тема за един Гейт да обаче сега ми трябва хубав радио телефон тъй като стария е с малък обхват та един ми предлага такъв на добра цена обаче не знам нищо за него става въпрос за HARVEST HT-3 дават му с неговата си антенна обхват около 5-6 Километра а с Външна до 45 Километра та някой има ли впечатления от него или дали е дочул нещо ако питате защо ми трябва толкова на Село е толкова зле с обхвата и на трите Оператора че няма до къде а така ще ми е много удобно ето и един Линк към един Руски сайт където е описан подробно. http://telefoninfo1.narod.ru/ht-3.html

  • #2
    От: Радио-телефон

    Аз имам няколко харвеста. Но това е все едно да търсиш грамофон сега. 45 километра зор ще хвърли. Чел съм, че има усилватели за кола при приемника - с тях може и да стане. От Троян ми ловеше на Беклемето при пряка видимост. Кристален сигнал, но пак повтарям - пряка видимост. 25 километра са по шосе, по въздух - предполагам 10-15 км. Ползвал съм го в различни квартири в различни градове. Като изкарам антената на покрива - горе-долу ми покриваше който и да е град. Опиши ми разстоянието за което ти трябва и географията, за да ти кажа дали ще хвърли!

    Но това трябва да си знаеш е за градски телефон. Има вход само за телефонен конектор. По негово време не са били измислени още сим картите.

    Коментар


    • #3
      От: Радио-телефон

      Теренът е горски Селото ми е с много интересен Релеф не получавам сигнал от клетките защото Селото е в нещо като купа високо в Планината но е вдлъбнато е точно там е Селото аз съм говорил с моя оператор и те ми казват че за това няма обхват а тъй като има малко население нямат интерес за клетка там и трите оператора.

      Коментар


      • #4
        От: Радио-телефон

        И ти какво точно искаш да направиш? Харвеста в градски телефон с голям обхват. Ако имаш градски телефон в селото с харвеста ще имаш покритие в цялото село. Но само в него.

        Коментар


        • #5
          От: Радио-телефон

          Да точно за Село ми трябва общо взето Селото е много малко но в него няма ни магазини ни заведения там ми е Вилата а е на Два-Три километра от Главния път където има магазини и заведения където по принцип вися с познати когато ходя те за това ми трябва Радио Телефон с повишен обхват стария ми върши много добра работа но само в Двора.

          Коментар


          • #6
            От: Радио-телефон

            Значи ще стане. Но с външна антена. Стайната не съм я пробвал. Външната e нещо такова
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41EPArQLcNL.jpg
Прегледи:1
Размер:21.6 КБ
ID:5797761
            Само че моите бяха с по 6 шиша отдолу.

            Коментар


            • #7
              От: Радио-телефон

              А да те попитам ще стане ли с една Руска Антенна тя принципно се води всеобхватна от 50 до 450 мхц защото събира само прах а тоя дето ми предлага телефона няма външна Антенна само Слушалката и МайкатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:GPfm.jpg
Прегледи:1
Размер:22.0 КБ
ID:5797785Става дума за от този тип.

              Коментар


              • #8
                От: Радио-телефон

                За това не мога да ти отговоря. Ще пробваш.

                ПП. Колко ти иска тоя за харвеста?

                Коментар


                • #9
                  От: Радио-телефон

                  Иска ми 50 лв за Майката и Слушалката с нейното зарядно Благодаря за съветите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Радио-телефон

                    Таман е. Някога 60$ дадох само за антената. Батерията ще му е заминала. Отваряш я и сменяш елементите.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Радио-телефон

                      Да за батерията на Слушалката ми каза че е заминала ама това е Детска игра са ги гледах в Нета преди Комплекта е бил 400$ абе вършат си работа и в 21 Век там където няма покритие.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X