Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова пръскачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бензинова пръскачка

    Така като гледам става за високи домати
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Бензинова пръскачка

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Така като гледам става за високи домати
      Става за домати,ама тъй се вижда през твойте очи,мойте същото не казват.
      Пръскачката е при мен вече,даже и направих сефтето и мога да кажа че пръска идеално!
      Взех и допълнително и 80см удължител(щека)...само да ти се пръска
      Италианска е и с много добра изработка.С добре зареден акумулатор,можеш да
      пръскаш 6ч на 2,5бара.
      Прикачени файлове
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • #18
        От: Бензинова пръскачка

        Поради особености на терена и дърветата аз гоня 10 м вертикално.

        Тази колко хвърля?

        ПП има някаква фирма, gardenia - това китаец ли е и става ли за нещо?
        Последно редактирано от turtey; 21-09-18, 15:34.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Бензинова пръскачка

          Бирчед, кви са тия овошки 10 м?!? С вентилаторна пръскачка, трудно се покрива такава височина, а и да се покрие, ще даде много фира от препарата. Трябда да се ориентираш към моторна помпена, но ако е за малко дървета не си заслужава, а и трябва да измислиш как да я придвижваш... Другия вариант, ако не е голяма градината, да направиш пръскачката стационарна и да обикаляш само с маркуча...
          Последно редактирано от bushiDO; 21-09-18, 16:10.
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #20
            От: Бензинова пръскачка

            Е дават 10-15 м вертикално на моделите с помпа.

            https://dikarconsult. com/%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0-gardenia-3wf-3s-16-profi.html

            Е за тая се чудя. Не ми се дават пари за маркова
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Бензинова пръскачка

              Те и го докарват, но дори и на най-концентрираното пръскане на 10 метра струята се е пръснала в огромен конус и даваш яко фира, без никакъв контрол какво точно пръскаш и къде отива препарата, а ако подухне и вятър и по-добре да си сипеш бира! Трябва ти нещо такова: http://rezachki.com/prikachna-praska...22a-s-dvigatel - не ти тежи на гърба, пръска яко....послушай ме, пръскам по над 220 дръвчета!
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: Бензинова пръскачка

                Я ми звънни бре
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Бензинова пръскачка

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Те и го докарват, но дори и на най-концентрираното пръскане на 10 метра струята се е пръснала в огромен конус и даваш яко фира, без никакъв контрол какво точно пръскаш и къде отива препарата, а ако подухне и вятър и по-добре да си сипеш бира! Трябва ти нещо такова: http://rezachki.com/prikachna-praska...22a-s-dvigatel - не ти тежи на гърба, пръска яко....послушай ме, пръскам по над 220 дръвчета!
                  На туй нещо по колко литра разтвор има в маркуча?
                  Как и къде се източва стария разтвор при смяна с друг?
                  Става ли за пръскане на 10 дръвчета с 5 литра разтвор?


                  Много ще съм благодарен ако го обсъдим в темата.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бензинова пръскачка

                    https://dikarconsult.com/%D0%BC%D0%B...a-ys-50at.html

                    Добре
                    Ама скъпо (т.е. не ми се дават толкова кинти)
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бензинова пръскачка

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Поради особености на терена и дърветата аз гоня 10 м вертикално.

                      Тази колко хвърля?

                      ПП има някаква фирма, gardenia - това китаец ли е и става ли за нещо?
                      Не не е Китаец,в поста ми съм написал. Зависи от това как си настроил дюзата
                      пръска 4,5...5м с удължител.
                      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бензинова пръскачка

                        Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                        Не не е Китаец,в поста ми съм написал. Зависи от това как си настроил дюзата
                        пръска 4,5...5м с удължител.
                        Мерси

                        Твоята ясно, за гардения питах, ама като гледам явно е китаец.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бензинова пръскачка

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          На туй нещо по колко литра разтвор има в маркуча?
                          Как и къде се източва стария разтвор при смяна с друг?
                          Става ли за пръскане на 10 дръвчета с 5 литра разтвор?


                          Много ще съм благодарен ако го обсъдим в темата.
                          1) Колко l разтвор има в маруча се смято по елемтрна формула, стига да знаеш диаметъра и дължината на маркуча.
                          2) Източването стария и замяната му с нов става по няколко начина:
                          - измиваш единствения резервоар, който имаш и го пълниш с друг (както при всяка друга пръскачка);
                          - сменяш резервоарите (при този тип пръскачки резервоар може да е и тенджере, или кофа, или каквото приспособиш, за разлика от нагръбните пръскачки)
                          - къде го източваш няма връзка с типа пръскачка - където източваш и всеки път от нагръбните;
                          - става за пръскане на 10 дръвчета с 5 л + обема на маркуча. Дали е ефикасно е друг въпрос...
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X