Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диско1 или Диско2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Диско1 или Диско2

    Тоя салон и в БГ никой не би се осмелил да го направи! Гаранция, че джипа го е магерил някой талибан..........

    Коментар


    • #32
      От: Диско1 или Диско2

      Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
      Честито и късмет!
      Евро 3 са след фейслифта. Салонът е претапициран, няма Д2 с такъв веселяшки салон. Таванът е провиснал - нормално. Всичко друго изглежда добре.
      Ето защо няма подгрев на седалките
      0877 44I 88I
      Самурай 1,3
      Дискавъри ТД5

      Коментар


      • #33
        От: Диско1 или Диско2

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Тоя салон и в БГ никой не би се осмелил да го направи! Гаранция, че джипа го е магерил някой талибан..........
        Салона е доста захабен , особено шофйорската седалка, което според мен ме води на мисълта че е правен доста отдавна. Едва ли талибанин тогава е можел да си го позволи.Между другото и корите са отчасти с такава кожа. И до последно го караше фрау Анджелика Елсе от която и го купих . Минал март месец на тюв, върнати за смяна на корм. накрайник и щанга и повторно явили се.Така че талибанин може да е минал около него , но едва ли се е качвал в точно този модел.
        0877 44I 88I
        Самурай 1,3
        Дискавъри ТД5

        Коментар


        • #34
          От: Диско1 или Диско2

          Може и да не е претапииран, а да са ползвали подобно:
          https://www.lseat.com/products/1999-...vers-rear.html
          LR Disco II, Td5

          Коментар


          • #35
            От: Диско1 или Диско2

            Първоначално публикуван от Валето Преглед на мнение
            Салона е доста захабен , особено шофйорската седалка, което според мен ме води на мисълта че е правен доста отдавна.....
            Нямах в предвид, че е претапициран. По скоро изглежда тая "фрау" да е прекалила с някои вещества и е фанала та го е боядисала.
            Но, както имаше един "мъдър" лаф по байтошово време - "цвета не кара колата", така, че карай със здраве!

            Коментар


            • #36
              От: Диско1 или Диско2

              Извинявам се ако съм прозвучал грубо, не ми е била такава идеята. А ти хайде бързо казвай къде ги правят по 200коня та да се наредя... После ще му направим пробно заметване да видим колко са ��

              Коментар


              • #37
                От: Диско1 или Диско2

                Днес малко свободно време и ровичкане по модела. Значи ли като има този символ че челното стъкло е с нагряване и ако е така защо няма бутон, но кабели зад бутона има.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131133.jpg
Прегледи:1
Размер:706.7 КБ
ID:5799687Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131253.jpg
Прегледи:1
Размер:739.3 КБ
ID:5799689Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131258.jpg
Прегледи:1
Размер:757.3 КБ
ID:5799690Гледам нов барабан за ръчната.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131828.jpg
Прегледи:1
Размер:993.2 КБ
ID:5799688И може ли да е с кожа и да няма нагряване. Инсталация пак има, така ми се струва деНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131346.jpg
Прегледи:1
Размер:749.0 КБ
ID:5799691Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131417.jpg
Прегледи:1
Размер:676.2 КБ
ID:5799692Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180928_131511.jpg
Прегледи:1
Размер:604.3 КБ
ID:5799693
                0877 44I 88I
                Самурай 1,3
                Дискавъри ТД5

                Коментар


                • #38
                  От: Диско1 или Диско2

                  Първоначално публикуван от Валето Преглед на мнение
                  ...И може ли да е с кожа и да няма нагряване. Инсталация пак има...
                  Може
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #39
                    Re: От: Диско1 или Диско2

                    Първоначално публикуван от Валето Преглед на мнение
                    Днес малко свободно време и ровичкане по модела. Значи ли като има този символ че челното стъкло е с нагряване и ако е така защо няма бутон, но кабели зад бутона има.Гледам нов барабан за ръчната.И може ли да е с кожа и да няма нагряване. Инсталация пак има, така ми се струва де
                    1. Подгрев на стакло - дигни капака и савсем на краи ше видиш големи букси точно под стакло. Од ляво и десно. Ако буски неса закачени на нищо тогава ниоамаш подрев. диско си има всишки буски за всички екстри но повече од тях неса закачени.
                    2. подгрев седалки.... да има иснталациа, но трибва дополнителна кутия със бушони да има там ако имаш подрев на седалки. при мен е сщо.... купих бутони за доста пари а биах разочарован като не става бес дополнителна кутия за подгрев.


                    Ако некви копчета или нещо триабва пиши ми на лично. Продавам си диско на части.
                    o89 sedem sedem 33 986

                    Коментар


                    • #40
                      От: Диско1 или Диско2

                      Ако стъклото ти е с подгрев, то самите реотанчета се виждат като се загледаш. По дискавърито има пусната инсталация за всевазможни екстри. Хубавото е че всичко е plug and play. От Грегор купих круиз контрола и му се кефя много.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Диско1 или Диско2

                        Вече на номера, прегледани масла навсякъде(за учудване никъде не се нуждаеше от доливане). Готов да се прибира към България.Единствено ме притеснява че като го понатисна на първа и втора леко поизпушва черно.Дали турбото не е пътник.Тоя "танк"(в сравнение със Самурая) има ли катализатор, и колко му е радиуса на завой? Имам чувството че тир е по маневрен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181008_175729.jpg
Прегледи:1
Размер:1.15 МБ
ID:5800005
                        Последно редактирано от Валето; 09-10-18, 00:38.
                        0877 44I 88I
                        Самурай 1,3
                        Дискавъри ТД5

                        Коментар


                        • #42
                          От: Диско1 или Диско2

                          Нищо му няма. Карай спокойно.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Диско1 или Диско2

                            Може да е с чип и масово изпушват черно като са направени да гъчат яко нафта, а налягането на турбината е 1.4бара.
                            Тва е един от недостатъците на джипа, не е маневрен.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Диско1 или Диско2

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Нищо му няма. Карай спокойно.
                              И си свиркай
                              0877 44I 88I
                              Самурай 1,3
                              Дискавъри ТД5

                              Коментар


                              • #45
                                От: Диско1 или Диско2

                                Тоя туч за мое огромно учудване след малка разходка днес по близките аутобани 160км/ч ги няма за нищо. Набира с лекота и можеше и доста повече според мен, ама госпожата беше с мен и стана конфликт. Възможно ли е да е пипан компа , как мога да резбера.
                                0877 44I 88I
                                Самурай 1,3
                                Дискавъри ТД5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X