Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 7 8 9 10 11
Резултати 201 до 213 от 213

Тема: Новите данъци ще подобрят ли екосъстоянието и авто парка..

Място
    София
    Публикации
    1,928
    Точки (при гласуване)
    14

По подразбиране От: Новите данъци ще подобрят ли екосъстоянието и авто парка..

Цитат Мнение на сто Преглед на публикациите
    ...Само че как да сравня количествено и качествено дали отговаря на цената, при положение че лиляна, примерно, заявява това струва толкова и толкова, пък аз с очите си виждам, че направеното не струва...
    Е как става това, че хем виждаш, че не струва(т.е. даваш мнение), хем не можеш да сравниш?

Място
    Rottweil
    Публикации
    373
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Asen Kushlev Преглед на публикациите
    Ако ще и по 4 лв. да е винетката, пак ще карат без. Досега се ревеше, че хората електронна система имали от 100 години, сега пък айде хартии пак да лепим. И стига с тая Швейцария и нейната евтина винетка, сигурно имат пък други, по-скъпи стоки за масовия потребител.
    Ти казваш,че швейцарската винетка е евтина!Давам за пример Швейцария,защото системата им е проста и работи!В България непрекъснато откриваме топлата вода!Тол системата,най-вероятно ще се изгражда с европейски пари,а както всички знаем от там се краде най-лесно.
    Дизелов Jeep, не е Jeep. Ако се замислиш,какъв смисъл има?Ако не се замислиш,няма никакъв смисъл!

Място
    Rottweil
    Публикации
    373
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на mendi Преглед на публикациите
    E тя нали беше 67 ама пак далеч не всички си я купуваха. Явно си си в друга среда, не в "българския реализъм".
    В “другата среда“ съм едва от две години.Идеята ми е,че стикера не трябва да е по-скъп от стъклото на което е залепен и да е само годишен.Принципа на по-ниската цена и по големия оборот.

П.П.не знам как се цитирт два поста едновременно.
    Дизелов Jeep, не е Jeep. Ако се замислиш,какъв смисъл има?Ако не се замислиш,няма никакъв смисъл!

Място
    София
    Публикации
    4,695
    Точки (при гласуване)
    23

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    Май се бориш за още една звездичка ли, болтче ли, как им се вика сега на тия?
    А ти за кво се бориш? Собствено. За мечтата на Терзиев, годишна винетка от 20 кинта? Колко ти струва задна лява гума на Хемито?
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Rottweil
    Публикации
    373
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    ....
    Та и тук - хора, живеещи в страни, където пътищата са БЕЗПЛАТНИ, че и на светлинни години по качество в сравнение с КаЭмБейските подобия на пътища, дават акъл колко подобава на раята в КаЭмБея да плаща за винетка и натякват колко малко всъщност плащала тя.
    Знаеш,че няма БЕЗПЛАТНО нищо.Вчера бензина беше 1,509 Е.Ако се сетя в понеделник ще снимам път след 3 месечен ремонт сравнително главен.Тресе почти като на Тракия дясната лента.Освен това,ползват някаква технология за бърз ремонт при която заливат с нещо лепкаво и насипват камъчета.След 2-3 седмици камъчетата ги няма(къде отиват,б... мамаму),ама до тогава ...да не си близо зад някой.Иначе в амазон има комплекти за репариране на люспи по предни стъкла.

Място
    София
    Публикации
    4,695
    Точки (при гласуване)
    23

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    Не ми трябва показно. С някой неща (в частност Ит инфраструктура) не си наясно, ама се пънеш да си гУлемата работа. И в други може да си гол и бос, ама не ме интересува.

Дано не съм прав, но това електронно въвеждане ще е омазвация.
    Знаеш ли как е "Аз жумя" на руски?
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Русе
    Публикации
    2,863
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на Kozzzec Преглед на публикациите
    Е как става това, че хем виждаш, че не струва(т.е. даваш мнение), хем не можеш да сравниш?
    Може би неточно се изразих виждам, по-скоро усещам.
    Нов, изцяло преасфалтиран участък Рус-Бяла, бусът ми изпада в резонанс нагоре-надолу, все едно съм се наяхал на онези стари дървени кончета с дъги под краката. Обаче струва едни милиони и винетните такси за това отиват, а на мене просто не ми стига финансовата култура да сметна колко са събрали и как са ги похарчили. Както и да осъзная нуждата седмичната винетка да е в пъти по-скъпа от годишната.

Място
    София
    Публикации
    15,022
    Точки (при гласуване)
    35

Цитат Мнение на Krelion Преглед на публикациите
    Ти казваш,че швейцарската винетка е евтина!Давам за пример Швейцария,защото системата им е проста и работи!В България непрекъснато откриваме топлата вода!Тол системата,най-вероятно ще се изгражда с европейски пари,а както всички знаем от там се краде най-лесно.
    То в Швейцария всичко е сравнително простичко и работи поне от 300 години . Даже и демокрацията
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Публикации
    1,689
    Точки (при гласуване)
    14

Цитат Мнение на sek.1 Преглед на публикациите
    То в Швейцария всичко е сравнително простичко и работи поне от 300 години . Даже и демокрацията
    И аз съм привърженик на простите и на обикновенните . Повече екстри , повече възможности , повече памет и накрая зелената или червената слушалка и някое селфи . Колкото повече и различни по вид винетки , толкова повече възможности за измами . И каква е тази работа само с някой пътища . При движение в града отново винетка . Иначе хранилката за МИЛю ще бъде вечна . За мен правилните винетки са седмична , месечна и годишна . Цената на седмичната и месечната да не бъдат 1/48 и 1/12 от годишнита а малко по-високи за да може да се компесира разхода за производство , дистрибуция и продажба .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

Място
    София
    Публикации
    15,022
    Точки (при гласуване)
    35

Цитат Мнение на alexalex69 Преглед на публикациите
    И аз съм привърженик на простите и на обикновенните . Повече екстри , повече възможности , повече памет и накрая зелената или червената слушалка и някое селфи . Колкото повече и различни по вид винетки , толкова повече възможности за измами . И каква е тази работа само с някой пътища . При движение в града отново винетка . Иначе хранилката за МИЛю ще бъде вечна . За мен правилните винетки са седмична , месечна и годишна . Цената на седмичната и месечната да не бъдат 1/48 и 1/12 от годишнита а малко по-високи за да може да се компесира разхода за производство , дистрибуция и продажба .
    За движение в града си плащам общинския данък не че и срещу него получавам нещо . Миналата зима вероятно заради евро председателството по моята улица за първи път от как другаря Живков сдаде властта мина снегорин . Това на улица на която има 3 посолства . Там пък опираме до другата простотия данъка да се определя според мощността на двигателя . Падне ли снега за да съм сигурен че ще закарам децата на училище и ще отида на работа си карам нивата .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Място
    на Село
    Публикации
    3,362
    Точки (при гласуване)
    17

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    Знаеш ли как е "Аз жумя" на руски?
    Казах ти, не ме интетесува! Предполагам знаеш на бълграски как е: разкарай се!
    ∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,253
    Точки (при гласуване)
    36

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    А ти за кво се бориш? Собствено. За мечтата на Терзиев, годишна винетка от 20 кинта? Колко ти струва задна лява гума на Хемито?
    Просто твърдението, че пътищата в КМБ били не по-лоши от тези в съседните страни и Германия, е върховен анален Бойколингус, щото по съществото си е напълно невярно.
    Ivan Terziev: Резултатът от по-натоварената програма е повече чалга, Гагич, побоища...

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    46,469
    Точки (при гласуване)
    60

Баси.

В момента в който погледнах темата осъзнах че много съм закъснял.
    Здравословно хранене по sek.1: ...за да си набавя нужните минерали дъвча азбестово въже

Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 7 8 9 10 11

Сходни теми

1. Скритата примка за "новите данъци" на автомобили над 10 години.
    От faster във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 76
    Последно мнение: 19-06-18, 11:52
  2. Какво ще правим с новите по-високи местни данъци и такси за 2011 г.
    От белята във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 26
    Последно мнение: 17-01-13, 09:21
  3. Новите данъци (Данък ЛУКС, 22% ДДС,...)
    От Toni69 във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 531
    Последно мнение: 13-11-10, 05:44
  4. Новите данъци
    От ADWOKATKATA във форум MERCEDES
    Отговори: 1
    Последно мнение: 10-06-08, 21:10
  5. Новите данъци ????
    От Tornado във форум Общи приказки
    Отговори: 5
    Последно мнение: 10-04-08, 11:09

Правила за публикация