Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Юмз - как да сваля центробежния филтър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Юмз - как да сваля центробежния филтър

    http://www.agrochasti.com/product/28...slen-yumz.html
    Става муцка

    Коментар


    • #17
      От: Юмз - как да сваля центробежния филтър

      Има

      Коментар


      • #18
        От: Юмз - как да сваля центробежния филтър

        Добър ден, първо искам да се извиня, че цапам темата, но виждам, че тук има хора които разбират от тази материя и ще получа точни отговори на моите въпроси.
        1. Може ли този центробежен филтар да се ползва за филтрация на старо олио?
        2. С какво налягане трябва да се подава към филтъра олиото, трябва ли да е загрято или може и с стайна температура.
        3.Ако някой има такъв излишен филтър съм готов да разговаряме за евентуална покупка , за мен е важно да е работещ, телефонът ми е 0889 77 27 37 Красимир.
        До сега се справям с филтри с хартиен елемент но като се запуши с финни частици хартиения елемент често се къса и разваля цялята партида, затова искам нещо което да
        почиствам през100 л. но да съм сигурен в него.

        Коментар


        • #19
          От: Юмз - как да сваля центробежния филтър

          По-скоро не. Оставяме настрана въпроса как ще му подаваш олиото под 2 атм. налягане. Този филтър е за масло на двигател-няма къде да събира големи обеми отпадъци. Предвиден е да задържа твърди частици, които се отделят при работата на мотора.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #20
            От: Юмз - как да сваля центробежния филтър

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            По-скоро не. Оставяме настрана въпроса как ще му подаваш олиото под 2 атм. налягане. Този филтър е за масло на двигател-няма къде да събира големи обеми отпадъци. Предвиден е да задържа твърди частици, които се отделят при работата на мотора.
            Здравей, за мен не е проблем да подавам налягане до 15 бара , а големи частици няма защото първо минава през груб филтър и остават само частици с големината на брашно.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X