Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се озовах в село Морско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как се озовах в село Морско

    Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
    Благодаря за мнението.
    А между Морско и Плазовец би трябвало също да има път?
    Има. Като влизаш в Морско, от дясно има чешма и стари гробища. От там започва пътя.
    Не се ползва много и е малко трудно откриваем. Около 2,5 км е.
    Излиза на асфалтовия път за TV кулата. От там може да слезеш в Сл.бряг.

    Коментар


    • #17
      От: Как се озовах в село Морско

      Супер, значи нещо такова ми се върти за следващия път:
      Варна - Сл бряг - Кошарица - Плазовец - Морско - Сини Рид - Голица или обратното.

      Ако има навити от Варна или околията може Октомври да го пробваме

      Коментар


      • #18
        От: Как се озовах в село Морско

        Не трябва да ходиш до Сини рид. Отбивката за Голица е преди Доброванската кория.
        Може да видиш Доброванските скални гъби и обратно за Голица през Гермето.
        Ако е валяло, си трябват добри гуми. От Морско през Козичино до отбивката за Голица,
        са около 20км черен път. После е макадам.

        Коментар


        • #19
          От: Как се озовах в село Морско

          Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
          Супер, значи нещо такова ми се върти за следващия път:
          Варна - Сл бряг - Кошарица - Плазовец - Морско - Сини Рид - Голица или обратното.

          Ако има навити от Варна или околията може Октомври да го пробваме
          Има
          Виж този маршрут. Може да се измине и за един ден, но е по-приятно да не се бърза.
          Варна - Горен чифлик - Дюлино - Паницово - Морско - Козичино - Сини Рид - Черни връх(вечеря и спане) - Провадия(през селата) - Варна


          https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.2140504!3e0
          OPEL FRONTERA B 2.2 DTI (120 Hp)

          Коментар


          • #20
            От: Как се озовах в село Морско

            Първоначално публикуван от PSH Преглед на мнение
            Има
            Виж този маршрут. Може да се измине и за един ден, но е по-приятно да не се бърза.
            Варна - Горен чифлик - Дюлино - Паницово - Морско - Козичино - Сини Рид - Черни връх(вечеря и спане) - Провадия(през селата) - Варна


            https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.2140504!3e0

            Да това е доста обширен и голям маршрут.
            От Черни връх имам един разказ вече https://www.offroad-bulgaria.com/sho...63#post2321863

            @Stany - Не можах да се ориентирам, къде е отбивката за Голица. Ококло Просеник и Горица някъде?

            Коментар


            • #21
              От: Как се озовах в село Морско

              Страхотна разходка, аз миналата седмица правих разходка с полото от Здравец до Повеляново, през Белослав и Разделна - то няма път, само по черно, ако беше калдаръм щеше да е по-добре. Имаше зашустели места доволно, доста черни пътища, абе бих се раходил с терито там.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #22
                От: Как се озовах в село Морско

                Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
                Да това е доста обширен и голям маршрут.
                От Черни връх имам един разказ вече https://www.offroad-bulgaria.com/sho...63#post2321863

                @Stany - Не можах да се ориентирам, къде е отбивката за Голица. Ококло Просеник и Горица някъде?
                Ходих преди около 5 години при едно бедствено положение. Хората се чудеха как да се измъкнат, а някои се чудеха как да стигнат до там Пристигнах вечерта и на другия ден към обяд трябваше да тръгвам обратно. Нямах време да се разходя нагоре, стигнах само до дома за възрастни.
                OPEL FRONTERA B 2.2 DTI (120 Hp)

                Коментар


                • #23
                  От: Как се озовах в село Морско

                  @Stany - Не можах да се ориентирам, къде е отбивката за Голица. Ококло Просеник и Горица някъде?[/QUOTE]

                  Как да ти обясня? От западния край на Козичино тръгва черен път(може да го видиш на линка на колегата PSH). Ако продължиш по него, след около 8-9км
                  ще излезеш на макадамов път. На ляво, отиваш в Сини рид. На дясно, към Голица. Дано да ме разбереш. Разгледай внимателно картата.
                  P.S. От Морско до Козичино също има черен път, ако ти харесва извън пътя.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как се озовах в село Морско

                    Здравейте, някой навит след 20-ти, да пробваме Плазовец-Морско-Козичино-Голица? И пикник?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как се озовах в село Морско

                      Звучи супер - жена ми е от Бургас и понякога и ние излизаме от скучния асфалт като ни омръзне. Далече сме, но инак с удоволствие бихме направили един пикник

                      Ето малко снимки за стимулация на други в района:

                      Съпругата е отегчена, че няма някой по-сериозен коловоз:


                      Спускане - правилно дозиране на спирачката... GoPro-то направо го изравни този терен


                      Кулата на Плазовец


                      От там минава Ком-Емине, тъй че ако сте правили маршрута, има по-интересно минаване поне до Сини Рид / Руен. Също така в района има страхотни пътеки за мотори / МТВ (който иска мога да му пратя GPS следи и видеа). Някои от пътеките сме ги почиствали, а в Просеник има писта за мотокрос (не знам какво й е състоянието)
                      Тел / Viber: +359 889 396 793

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как се озовах в село Морско

                        Супер, още един колега се включи на ЛС от Ямбол.
                        Мислим за 20 или 21.
                        Аз си го представям така, тръгваме от Кошарица, може да се чакаме там и към Плазовец, Морско, Козичино, Голица или нещо такова. Може да уточним точния маршрут като тръгнем вече. Аз не съм запознат с района, а и Паджерото е стоково.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X