Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

    Колеги може ли да ми погледнете данните от реглажа и да си кажете мнението.
    Притесняваме че колата изглада като татра след реглажа. Не дърпа не сее.
    Направи ми впечатление на първия ред предписаните стоиности и настроение са много различни. https://imgur.com/a/y5fFJhC
    Не знам защо си мисля че на първия ред наклона след реглажа трабва да е м/у 1,57 и 2,57 а не 0,33
    Последно редактирано от rosenmvr; 04-09-18, 20:27.

  • #2
    От: Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

    Правилно си мислиш (Не знам защо си мисля че на първия ред наклона след реглажа трабва да е м/у 1,57 и 2,57 а не 0,33 ) принтера не е цветен иначе от дясната страна на диагностичния ще цъфне всичко в червено което е извън предписаните норми.Връщай колата на реглажа да си го оправят.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #3
      От: Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

      Ходих днес и ми казаха че това е надлъжният наклон на амортисьора и нямало значение как е важнот да е еднакъв от двете страни. От него зависело само дали волана ще се връща сам след завой. Нямало да има проблем с гуми.

      Коментар


      • #4
        От: Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

        Първоначално публикуван от rosenmvr Преглед на мнение
        Ходих днес и ми казаха че това е надлъжният наклон на амортисьора и нямало значение как е важнот да е еднакъв от двете страни. От него зависело само дали волана ще се връща сам след завой. Нямало да има проблем с гуми.
        Не че нещо но...
        В графата "преди", надлъжният наклон е около 3 градуса , което е доста по-добре от това, което е след регулирането. Честно казано, не знам
        как са успяли да намалят толкова много надлъжният наклон и защо е било необходимо това. За мен, това не е качествен реглаж, или апаратурата нещо не е в ред, или не е направена компенсация на джантите преди регулирането. Последното е доста масово, защото ги мързи да го правят. Друг вариант - регулирана е само сходимостта, като после е "скипнато", така да се каже, пълното измерване и затова са се получили тези странни стойности за надлъжният наклон на шенкелната ос. Разбира се, това само предположения... За какво точно става въпрос знае единствено механикът, който е извършил регулирането на геометрията. Иначе е вярно, че това няма да окаже никакво влияние на неравномерно/неправилно износване на гумите, но определено намалява стабилизацията към праволинейно движение.

        Коментар


        • #5
          От: Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

          Ходих днес и ми казаха че това е надлъжният наклон на амортисьора и нямало значение как е важнот да е еднакъв от двете страни. От него зависело само дали волана ще се връща сам след завой. Нямало да има проблем с гуми.

          Коментар


          • #6
            От: Моля за помощ при разчитане на реглаж на преден мост.

            Здравейте, бих ви препоръчал да направите диагностика на друго място.
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X