Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви протектори ползвате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какви протектори ползвате?

    Здравейте колеги, какви протектори за дисплея на телефона си ползвате и от кои сте доволни. Преди 9 месеца намазах дисплея на S8 с течен протектор Wow fix it. Нямам идея дали предпазва нещо, но на допир е много приятен дисплея и не остават отпечатъци, не се омазва дисплея, кеф. Преди се мъчих със силиконови и подобни, едно че не залепват хубаво по краищата, друго че супер се омазват и зацапват, леш! Та, след 9 месеца на s8 дисплея при забърсване с микрофибърна кърпичка и на светлина изглежда прилично. Има няколко едва доловими драскотини, които при други обстоятелства, няма как да бъдат забелязани. Телефонът е бил постоянно с калъф "Clear View". Но работата ми е доста мръсна и прашна. Чудя се само тия драскотини дали са по дисплея или по протектора. Може би, ако забърша дисплея със спирт ще стане ясно. Наскоро си взех Ноут 9, с клиър Вю калъф е и се чудя с какво да третирам дисплея, пак с тия течните ли, дали изобщо вършат някаква работа, ама с тия Едж дисплеи си е голяма мъка със стъклени или силиконови протектори.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

  • #2
    От: Какви протектори ползвате?

    Имаш телефон, който е доживял девет месеца? Това трябва да го разработиш като технология и да го патентоваш. Не ми е попадала до сега такава вещ, дето да успее да се докара до нужда от калъфче и протектор.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Какви протектори ползвате?

      Tech Armor за екрана и Отьр Бокс Дифендьр за телефони и Айпади,до момента 5-6 телефона проблем никакъв,на 4-5 айпада пак така,но там и децата играят роля,пак проблеми няма.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Какви протектори ползвате?

        На всичките си телефона слагам силиконови калъфи и стъклен протектор на екрана ( които реално представляват няколко слоя - найлон, стъкло и т.н. ). Обикновено всичко поръчвам от китай

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X