Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Supermoto ктм ехс 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Supermoto ктм ехс 250

    Здравейте, търся мнение относно дали ще се получи да конвертирам ендурото ктм ехс 250 в супермото.Ако може да ми кажете какво като цяло трябва да се смени.Гледал съм клипчета и като гледам сменят гърнета степенки за краката( не задължително) асфалтови гуми и джанти много ясно и там спирачки и зъбчатки.Та въпроса ми е дали някой от вас е правил нещо подобно и дали ще си струва и дали средно статистически моторист може да го направи сам.Като цяло аз съм на 15 60 кг 1.60-70 висок и ако може да ми кажете дали ще ми е добре.Заебете проблема с полицаите.Ще съм ви благодарен и ако ми предложите подобни супермотота подобни 125-250цц бюджет до 5 бона Лек ден

  • #2
    От: Supermoto ктм ехс 250

    За твоите години 250 е добър вариянт, оптичния тунинг,(степенки лепенки и прочие)си е личен избор.Както и тунинга на двигателя.Зъбаци и верига е препорачително да различни от тези с които караш в гората в моя слуай е 45/14 за супермото и 50/14 за гората мотора ми е exc 450. Променят се настройките на окачването (лесен и безплатен вариан правиш го по твърдо) желателно е да се сложи преден диск 300-320 мм и ако може 4 бутален спирачен апарат с подходяща спирачна помпа която може да го захрани.
    Тоест ако имаш мотора и е в еднуро вариянт приготвяш 2 бона за да го направиш както трябва (може и за по малко всичко зависи от цените на които си намериш джанти и останалите части)

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X