Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Продавам бял боб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам: Продавам бял боб

    Продавам бял боб домашен-собствено производство реколта 2018г., изчистен, минал през фризера и не се нуждае от специално съхранение (само затворен съд). С отлични вкусови качества. Едрината се вижда от снимката. Разтеглен на пакети от по 1кг. Общо количество 28кг. Цена 5лв/кг.
    тел.0878506358 изпращам по куриер
    Прикачени файлове
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

  • #2
    От: Продавам бял боб

    Първата поръчка пътува вече за София
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • #3
      От: Продавам бял боб

      Бобецът получен, благодаря. След първото варене ше снимам гащите

      Коментар


      • #4
        От: Продавам бял боб

        Ако идваш на Събор, вземи ми две кила
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: Продавам бял боб

          Здравейте, искам 6 пакета, но съм в движение и мога да ги взема на 10.09. Ако сте съгласен, ще Ви пиша съобщение с координати за доставка.

          Коментар


          • #6
            От: Продавам бял боб

            Можеш ли да ми заделиш 5 пакета/ кила,но да ми го пратиш след 15- ти септември.До тогава ме няма,ваканциика съм.Ако си съгласен потвърди тук,а като се прибера ще ти пратя на л.с.адрес за доставка.

            Коментар


            • #7
              От: Продавам бял боб

              Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
              Здравейте, искам 6 пакета, но съм в движение и мога да ги взема на 10.09. Ако сте съгласен, ще Ви пиша съобщение с координати за доставка.
              Нямаше ме 2-3 дни. Сега съм на линия. Дай координати и ми пиши датата на която искаш да ги пратя.
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • #8
                От: Продавам бял боб

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Можеш ли да ми заделиш 5 пакета/ кила,но да ми го пратиш след 15- ти септември.До тогава ме няма,ваканциика съм.Ако си съгласен потвърди тук,а като се прибера ще ти пратя на л.с.адрес за доставка.
                И мен ме нямаше. Ще ти заделя, само ми прати координати и датата на която искаш да ги пратя.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • #9
                  От: Продавам бял боб

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Ако идваш на Събор, вземи ми две кила
                  Съжалявам колега, но бях на един друг събор. Ако решиш нещо, прати ми координати
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Продавам бял боб

                    Два килограма за мен ако има.
                    Данните на лично.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • #11
                      От: Продавам бял боб

                      Ще има колега. Утре пращам.
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • #12
                        От: Продавам бял боб

                        До момента останаха само 6кг.
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Продавам бял боб

                          Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
                          Здравейте, искам 6 пакета, но съм в движение и мога да ги взема на 10.09. Ако сте съгласен, ще Ви пиша съобщение с координати за доставка.
                          Колега получих ти съобщението, но нещо пощата ти....Имаш го
                          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                          Коментар


                          • #14
                            От: Продавам бял боб

                            Благодаря. В пощата имам нула съобщения... Ще го взема понеделник сутринта.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Продавам бял боб

                              За мен 3 кг.ако е останал.Еконт Младост Варна-0888657141.Пращай при първа възможност.
                              Grand Cherokee WJ
                              Dodge Caliber
                              E 430 4-matic-T(S210)
                              GLK

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X